A mai napom apró öröme...

somcsika

Aktív tag
Ide írom, mert ez a mai napon nagy-nagy öröme, hogy kaptam ma új jelszót ide és be tudtam lépni:D
A munkahelyi gépem felismer, de az itthoniak a közelmúltban újra lettek telepítve.
Most viszont itthon nyomom az ágyat és próbálom utolérni magam az olvasásban.
 

vighkata

Utolérhetetlen :) – moderátor
Szombaton Csigu, és Máté nálam csicsikált Tekifalván, vasárnap pedig együtt moziztunk és csacsogtunk Mankával, Christinával és Tubival az Egycseppes filmvetítésen. :hurra::hurra::hurra:
 
Sziasztok,

Ha nem is a mai, de a tegnapi napom apró öröme, hogy Bence 2 éves születésnapjára elkészítettem az első (Réka miatt) diabetikus marcipántortámat. A marcipánt és a fondantot is én csináltam, egész pofás lett :) DSCF2272.jpg
 

christina

Őstag
Sziasztok,

Ha nem is a mai, de a tegnapi napom apró öröme, hogy Bence 2 éves születésnapjára elkészítettem az első (Réka miatt) diabetikus marcipántortámat. A marcipánt és a fondantot is én csináltam, egész pofás lett :) Csatolás megtekintése 8414

Gratulálok! Ügyes vagy.
Én mindig csak tervezem, hogy megpróbálom a marcipán vagy-és a fondant díszítést, de nem merek nekiállni. A tortasütéssel nincs baj, évek óta én sütöm az egész családnak, mert nem engedik a csilli-villi cukrászdait megvenni. Hát ha nekik ez kell!:rohog:
 
Gratulálok! Ügyes vagy.
Én mindig csak tervezem, hogy megpróbálom a marcipán vagy-és a fondant díszítést, de nem merek nekiállni. A tortasütéssel nincs baj, évek óta én sütöm az egész családnak, mert nem engedik a csilli-villi cukrászdait megvenni. Hát ha nekik ez kell!:rohog:


Köszi, a fondant egyébként egyszerűbb és a Spar-ban találtam diabetikus marshmallow-t, úgyhogy tényleg minden cukormentes volt benne. :)
 
Oldal tetejére