Legutóbbi tartalom: tisztahiszti

  1. tisztahiszti

    Az AGP jobb mérési mód, mint a HbA1c?

    Vannak diabetes II. betegek is akik nem kapnak inzulint,sőt az én esetemben 7% alatti a Hb-m és mégis ebből eredő veseelégtelenségem lett ami a klinika szerint egyértelműen cukor okozta.Volt időköz amikor 14-16 eredményt mérte,ami lement a stressz elmúlása után.
  2. tisztahiszti

    Vércukor érték HbA1c

    Én egy tapasztalatot szeretnék tovább adni.Elég ré idők óta van cukor növekedésem,ami az orvosok szerint csak ::Hmm Hmmm.. nem vészes.Labor eredményeim szerint a HbA1c eredményem 7 körül volt.Élelmiszer nem befolyásolta de a stressz az igen.Nos az orvosok nemigen foglalkoztak velem,mondták erre...
  3. tisztahiszti

    Cukorbeteg gondozó/gondozás

    Bocsi de nekem van ismét egy kérdésem. Az akku c, mérőhöz már több gyogyiba veszem a csíkot de speciel ma mind 101 chip-el jön ki??? Minek akkor az a csere stb..na és nem beszélve arról,hogy érzem a cukor jelenlétét és 5,4- es cukrot mutat a csík!!!több is !!újonnan vett, nem található ellenőrző...
  4. tisztahiszti

    Érdekességek a gyógyszerrendelések világából

    irigylem az optimizmusodat. Én csak az egyre rosszabbat látom. Van akkora káosz... Csak egy pl :a nejem intézi a gyógyszereimet ami 30 ezer havonta!!Nos a múltkor kitört,hogy már ismét nagyon drága lett valami gyógyszer. Nézem a számlát a SYMBICORT turboh. tizenvalahány ezer ft ért volt...
  5. tisztahiszti

    Lássunk tisztán! (szemüvegek, kontaktlencsék)

    Sajnos van logikája bizony van még pediglen úgy hívják Globalizációs kapitalizmus ahol a kapitalista és pénz érdekcsoport nem támogatja az újra elosztás elméletét. Valójában vissza hozzák és EZT NYUGATON IS az 1800-as szintet és módszert. Akinek van pénze az gyógyul akinek nincs az meg hát...
  6. tisztahiszti

    H1N1 új típusú influenza:féljünk-e tőle vagy sem?

    Volt egy időszak amikor a madárinfluenza halálvírus félelmet szórták ontották felénk, ma úgy érzem új mumus kell. Munkahelyemen egy nagy tudású tudós szájából hangzott el:199.. ban a területünkön sima influenzában meghalt egy év alatt ...x számú beteg míg madár influenzában egy sem....és mégis...
  7. tisztahiszti

    Ha megtiltanák a dohányzást...

    Én 40 évig dohányoztam majd teljesen önként fogtam magam és letettem.Van egy érzésem, hogy valamilyen szervezet kezdi erőltetni ezt a dohányzás elleni cécót. Nagyon nagy üzlet lenne ha betiltanák a maffiának. Ugyanis illik tudni volt Európában olyan korszak XVI-XVII század amikor halálbüntetés...
  8. tisztahiszti

    A nap vicce

    Egy férfi bekerül az elmegyógyintézetbe. Kérdi az orvos: - Ön miért került ide? - Mert elvesztettem a szemüvegem. - És miért ide hozták? - Miért, ide hozták?
  9. tisztahiszti

    A nap vicce

    -Doktor úr, azt hiszem egy új szemüvegre lenne szükségem. -Az biztos, mert ez egy hentesüzlet.
  10. tisztahiszti

    Vércukor érték HbA1c

    Ja a ++ -re azt felelte, hogy nem lényeges. Mondom néki már 10 éve keresztes, nem most kezdődött és ez már aggaszt, a Triglicerid is 4,7, bizony csak azt kérdezte:tudom mit kell csinálnom...hogy kell ennem ..és jöjjek 3 hónap múlva. HbA1c nem is kell csináltatnom
  11. tisztahiszti

    Vércukor érték HbA1c

    Hát igen de viszont egy óra múlva meg már 7 körül volt...és semmi kaja, ital ,semmi csak úgy.A problémát ott látom ,hogy ingadozik hisz labor előtt 6 körüli értékhez képest a labor már /20 perc/7,7 mért éhomra..Na de azt kell elfogadnom amit mondanak.
  12. tisztahiszti

    A nap vicce

    Egy rendező elmegy indián földre filmet rendezni. Egyik nap megkérdezi a rendező az indián varázslót, hogy milyen idő várható holnapra. Az indián így felel: - Ma meleg lesz! Másnap tényleg meleg az idő, és a rendező ismét megkérdezi az indiánt, hogy milyen idő lesz másnap. Az indián azt mondja...
  13. tisztahiszti

    A nap vicce

    Bemegy az indián hosszú idő elteltével a városi kocsmába mire ezt mondja a csaposnak: - Te csapos! Sört, bort, pálinkát, nőt. - Hát sört, bort, páleszt tudok adni, de a nő, az csak a Béla van. - Á! Nem vagyok én olyan. Kimegy az indián majd 3 év elteltével ismét bemegy ugyanabba a kocsmába. - Te...
  14. tisztahiszti

    A nap vicce

    Az indián ül a tóparton és nézi, ahogy a felesége mossa a ruhákat a vízesésnél. Egyszercsak egy nagy kő esik rá az asszonyra és agyonüti. - A fenébe! - mondja az indián. - A vízkő már megint tönkretette a mosógépemet!
  15. tisztahiszti

    A nap vicce

    Bemegy az indián a kávézóba, egyik kezében egy puska, a másikban egy nagy adag bölényszar. Így szól a pincérhez: - Én kérni kávé! - OK főnök, rögtön hozom. - mondja a pincér. Kihoz egy nagy bögre kávét, amit az indián egyhajtásra kiiszik. Ez után az indián fogja a bölényszart, feldobja a...
Oldal tetejére