A keresés eredményei

  1. tisztahiszti

    Az AGP jobb mérési mód, mint a HbA1c?

    Vannak diabetes II. betegek is akik nem kapnak inzulint,sőt az én esetemben 7% alatti a Hb-m és mégis ebből eredő veseelégtelenségem lett ami a klinika szerint egyértelműen cukor okozta.Volt időköz amikor 14-16 eredményt mérte,ami lement a stressz elmúlása után.
  2. tisztahiszti

    Vércukor érték HbA1c

    Én egy tapasztalatot szeretnék tovább adni.Elég ré idők óta van cukor növekedésem,ami az orvosok szerint csak ::Hmm Hmmm.. nem vészes.Labor eredményeim szerint a HbA1c eredményem 7 körül volt.Élelmiszer nem befolyásolta de a stressz az igen.Nos az orvosok nemigen foglalkoztak velem,mondták erre...
  3. tisztahiszti

    Cukorbeteg gondozó/gondozás

    Bocsi de nekem van ismét egy kérdésem. Az akku c, mérőhöz már több gyogyiba veszem a csíkot de speciel ma mind 101 chip-el jön ki??? Minek akkor az a csere stb..na és nem beszélve arról,hogy érzem a cukor jelenlétét és 5,4- es cukrot mutat a csík!!!több is !!újonnan vett, nem található ellenőrző...
  4. tisztahiszti

    Érdekességek a gyógyszerrendelések világából

    irigylem az optimizmusodat. Én csak az egyre rosszabbat látom. Van akkora káosz... Csak egy pl :a nejem intézi a gyógyszereimet ami 30 ezer havonta!!Nos a múltkor kitört,hogy már ismét nagyon drága lett valami gyógyszer. Nézem a számlát a SYMBICORT turboh. tizenvalahány ezer ft ért volt...
  5. tisztahiszti

    Lássunk tisztán! (szemüvegek, kontaktlencsék)

    Sajnos van logikája bizony van még pediglen úgy hívják Globalizációs kapitalizmus ahol a kapitalista és pénz érdekcsoport nem támogatja az újra elosztás elméletét. Valójában vissza hozzák és EZT NYUGATON IS az 1800-as szintet és módszert. Akinek van pénze az gyógyul akinek nincs az meg hát...
  6. tisztahiszti

    H1N1 új típusú influenza:féljünk-e tőle vagy sem?

    Volt egy időszak amikor a madárinfluenza halálvírus félelmet szórták ontották felénk, ma úgy érzem új mumus kell. Munkahelyemen egy nagy tudású tudós szájából hangzott el:199.. ban a területünkön sima influenzában meghalt egy év alatt ...x számú beteg míg madár influenzában egy sem....és mégis...
  7. tisztahiszti

    Ha megtiltanák a dohányzást...

    Én 40 évig dohányoztam majd teljesen önként fogtam magam és letettem.Van egy érzésem, hogy valamilyen szervezet kezdi erőltetni ezt a dohányzás elleni cécót. Nagyon nagy üzlet lenne ha betiltanák a maffiának. Ugyanis illik tudni volt Európában olyan korszak XVI-XVII század amikor halálbüntetés...
  8. tisztahiszti

    A nap vicce

    Egy férfi bekerül az elmegyógyintézetbe. Kérdi az orvos: - Ön miért került ide? - Mert elvesztettem a szemüvegem. - És miért ide hozták? - Miért, ide hozták?
  9. tisztahiszti

    A nap vicce

    -Doktor úr, azt hiszem egy új szemüvegre lenne szükségem. -Az biztos, mert ez egy hentesüzlet.
  10. tisztahiszti

    Vércukor érték HbA1c

    Ja a ++ -re azt felelte, hogy nem lényeges. Mondom néki már 10 éve keresztes, nem most kezdődött és ez már aggaszt, a Triglicerid is 4,7, bizony csak azt kérdezte:tudom mit kell csinálnom...hogy kell ennem ..és jöjjek 3 hónap múlva. HbA1c nem is kell csináltatnom
  11. tisztahiszti

    Vércukor érték HbA1c

    Hát igen de viszont egy óra múlva meg már 7 körül volt...és semmi kaja, ital ,semmi csak úgy.A problémát ott látom ,hogy ingadozik hisz labor előtt 6 körüli értékhez képest a labor már /20 perc/7,7 mért éhomra..Na de azt kell elfogadnom amit mondanak.
  12. tisztahiszti

    A nap vicce

    Egy rendező elmegy indián földre filmet rendezni. Egyik nap megkérdezi a rendező az indián varázslót, hogy milyen idő várható holnapra. Az indián így felel: - Ma meleg lesz! Másnap tényleg meleg az idő, és a rendező ismét megkérdezi az indiánt, hogy milyen idő lesz másnap. Az indián azt mondja...
  13. tisztahiszti

    A nap vicce

    Bemegy az indián hosszú idő elteltével a városi kocsmába mire ezt mondja a csaposnak: - Te csapos! Sört, bort, pálinkát, nőt. - Hát sört, bort, páleszt tudok adni, de a nő, az csak a Béla van. - Á! Nem vagyok én olyan. Kimegy az indián majd 3 év elteltével ismét bemegy ugyanabba a kocsmába. - Te...
  14. tisztahiszti

    A nap vicce

    Az indián ül a tóparton és nézi, ahogy a felesége mossa a ruhákat a vízesésnél. Egyszercsak egy nagy kő esik rá az asszonyra és agyonüti. - A fenébe! - mondja az indián. - A vízkő már megint tönkretette a mosógépemet!
  15. tisztahiszti

    A nap vicce

    Bemegy az indián a kávézóba, egyik kezében egy puska, a másikban egy nagy adag bölényszar. Így szól a pincérhez: - Én kérni kávé! - OK főnök, rögtön hozom. - mondja a pincér. Kihoz egy nagy bögre kávét, amit az indián egyhajtásra kiiszik. Ez után az indián fogja a bölényszart, feldobja a...
  16. tisztahiszti

    Vércukor érték HbA1c

    Én hála nem inzulinos vagyok. Ma voltam az orvosomnál és majdhogy nem elájultam azt mondta gyógyult vagyok.!!!! mivel az Glikalt HbA1c lement 6,3 ra . Semmin sem változtattam de a május remek volt az eredményeim 5,3 és 17,5 között változgattak inkább több volt az 5,3-6,3 eredmény. Sajna most...
  17. tisztahiszti

    Inzulin adag otthoni beállítása

    én beszereztem egy mérleget ami megmondja mi mennyi mennyit ehetek, csak még az orvosokkal nem vagyok egyenesbe mivel reggel hajnali 7,2-7,9 es eredményt nappal sokszor 14-16 érték is követi de még mindig úgy érzem csak hümmögés megy...hogy miért arra több verzióm van bárki megbántása nélkül. Én...
  18. tisztahiszti

    A nap vicce

    Két rendőr beszélget: - Hogy ízlett a Kindertojás ? - A csoki finom volt, de a kapszulát alig bírtam lenyelni.
  19. tisztahiszti

    A nap vicce

    Mit csinálsz, ha már huszadszor fagy le a rendszer? - Control alt cipőtalp...
  20. tisztahiszti

    A nap vicce

    Az indián család ül a tűz körül. A kicsi egyszer csak piszkálni kezdi a tüzet. Rászól az apa: - Ne bántsd a telefont kis fiam!
  21. tisztahiszti

    A nap vicce

    Anno domini a holdért folytatott nagy verseny során Armstrong eljut a holdra. 10 perc múlva üzenet: - Houston! Baj van! Az oroszok már rég itt vannak! Már a hold negyedét vörösre festették!!!!! - Hagyja őket érvényesülni, Armstrong. Újjabb 10 perc múlva: - Houston! Már a hold fele... -...
  22. tisztahiszti

    A nap vicce

    . A Coca Cola képviselői elmennek a római pápához, hogy megkérjék, hogy egészítse ki a Miatyánkot a következőképpen: "... mindennapi kenyerünket és egy pohár Coca Colát adj meg nekünk ma..." Mire a pápa: - Erről szó sem lehet! Cola: - De felajánlunk az Egyháznak 1 000 000 $-t! Pápa: - Akkor...
  23. tisztahiszti

    A nap vicce

    A farkas kockázik a nyúllal. -Nyuszika! Ha 1-est, 2-est, 3-ast, 4-est vagy 5-öst dobsz, megeszlek! -És ha 6-ost? kérdi anyuszika. -Akkor újra dobhatsz!
  24. tisztahiszti

    A nap vicce

    Adva van egy tó... A tó partján ül a nyuszika és füvezik. Kurva jól érzi magát, teljesen szét van esve...Arra megy a hód és látja, hogy a nyuszika milyen jól érzi magát, így megkérdi: - Mit csinálsz Nyuszika?! - Hát Hód, füvezek. - És jó az neked Nyuszika? - Hallod, Hód, Kurva jó! - Nem...
  25. tisztahiszti

    A nap vicce

    Száz ágra süt a Nap. Nyuszika vígan szalad az erdőben, amikor egy fa tövében meglátja szivarozni a szarvast: - Mit csinálsz? Megbolondultál? Egy ilyen szép napon a jó levegő helyett mérgezed a tüdődet? Gyere inkább, s szaladj velem, hogy oxigénnel teljen meg a tüdőd! - Igazad van! - mondja a...
  26. tisztahiszti

    A nap vicce

    Nagyon nagyon hülye gyerek megkérdezi az anyjától: - Anya kimehetek cseresznyét szedni? - Kisfiam, hisz január van! - Jó, jó tudom, sál, sapka, kesztyű.
  27. tisztahiszti

    A nap vicce

    Egy ürge bekerül az elmegyógyintézetbe. Kérdezi az orvos: - Ön miért került ide? - Mert elvesztettem a szemüvegem. - És miért ide hozták? - Miért, ide hozták?
  28. tisztahiszti

    A nap vicce

    A páciens elmegy egy pszichiáterhez és elmondja hogy nagyzási mániája van. Az orvos: - Feküdjön le a díványra és nyugodtan kezdje el mesélni egész elölről. - Rendben. Először tereremtettem az eget és a földet.
  29. tisztahiszti

    A nap vicce

    A nyuszika megy az erdőben, találkozik az öszvérrel: - Én vagyok a nyuszi. Hát te ki vagy ? - Én vagyok az öszvér. - Az meg mi ? - Apám ló volt, anyám szamár. Megy tovább a nyuszika, találkozik a farkaskutyával: - Én vagyok a nyuszi. Hát te ki vagy? - Én vagyok a farkaskutya. - Az meg mi...
  30. tisztahiszti

    A nap vicce

    Nyuszika és a farkas minden héten sakkoznak és mindig a nyuszi nyer. A farkas egyik héten megkérdezi a nyuszikát: - Hogy csinálod, hogy mindig te nyersz ? - A sakkozás előtt mindig elmegyek a barátnőmhöz, és jól megdugom. A farkas elkezd gondolkozni, hogy neki is ezt kéne tennie, de mivel...
Oldal tetejére