A mai napom apró öröme...

vighkata

Utolérhetetlen :) – moderátor
Délután beszéltem Pumpással. Bírják magukat jól érezni Poe-val, Dinnyéssel és Ágival, akivel tavaly jártam az edu képzőbe.
Jelentem Gábor (ifjabb vízidezodor) is egyben van még. Aprpó, a bükki jól sikerült.
 

Szepy

Új tag
Nyertem a hetes lottón 6 számot eltaláltam 161055 Ft és ha a 3-s helyett a 2 jelölöm be akkor most milliomos lennék.Szuper volt.Ma szembesültem a múltheti sorsolással.Keserűen édes, de jó érzés

Gabi
 

blaci

Őstag
A mai napom apró öröme, hogy szabadnapos vagyok, szépen süt a napocska, ezért tízórai után megyek is bicajozni!;):D
2 óra, kb. 40km, +10-20g CH (banán). Még meglátom, tízórai után mérek egyet…;)
 

napocska

Őstag
Nyertem a hetes lottón 6 számot eltaláltam 161055 Ft és ha a 3-s helyett a 2 jelölöm be akkor most milliomos lennék.Szuper volt.Ma szembesültem a múltheti sorsolással.Keserűen édes, de jó érzés

Gabi

Azért ez se rossz! Gratulálok! Nem is hallottam még hetes lottóról :rolleyes: Mi az ötössel próbálkozunk, méghozzá a nagymamám számaival, amelyeket így már évtizedek óta minden héten megjátszunk. A nagy számok törvénye alapján most már muszáj lesz nyernünk :cool:
 

nofre

Adminisztrátor
Fórumvezető
Én egyszer nyertem a hatos lottón, de csak majdnem... nem adtam fel ugyanis a havi adagot idôben. Kicsit bántott a dolog, de aztán túlléptem rajta. Ez van, nem lehet mindenki milliomos :D
 

nofre

Adminisztrátor
Fórumvezető
Juj, Ildi! Ugye nem telitalálatos volt???

De Biz'a! Azóta nem hatoslottózom, mert hát hogy az egyszeri esély megvolt statisztikailag :D Nem mellesleg kb 8 éve 238 milliót fizetett volna (egyébként nem volt telitalálatos) Anyukám jobban "belebetegedett", ugyanis ô vette észre...
 

vighkata

Utolérhetetlen :) – moderátor
Én egyszer nyertem a hatos lottón, de csak majdnem... nem adtam fel ugyanis a havi adagot idôben. Kicsit bántott a dolog, de aztán túlléptem rajta. Ez van, nem lehet mindenki milliomos :D
Ezé' nincs nekem milliomos barátosném....:rolleyes:;) De lehet, hogy ezé' van nekünk Sidikénk???:razz::cool:
 
Oldal tetejére