tímeácska
Őstag
Éljen!!! Gratulálok, sok boldogságot, jó egészséget mindannyiótoknak!! Majd képeket kérünk![]()
Köszönjük szépen! Képeket rakok majd fel, csak valahogy fel kell tornáznom a telefonomról a szgépre a képeket, mert az én piros fényképezőgépem eltűnte magát


De ha hazaértek a lurkók, meglesznek a kábelek... Nincs más választásuk... Mármint, a gyerekeknek...:dr_21: 
