Zsu77
Új tag
A lányom törte el a karját egy ugrálóvárban. De jól van, nem súlyos, és nagyon jól viseli a böszme nagy gipszet is.
Nem ismerem őket, sajna, igazából csak egy diabos korunkbéli kisfiút ismerek innen.
Nincs blogom, de összefoglaló jelleggel megírhatom priviben a helyzetünket, ha gondolod. Összességében jól vagyunk, a legutóbbi HbA1c 5,9 volt.
Ez szuper!És nagyon várom a privit!
