Cukorbeteg gyermek

somcsika

Aktív tag
Azt mondta a dokink, hogy a banán TILTOTT a cukorbeteg gyermeknek.

Ennek ellenére én mostanában elég sokszor adtam/adok Tökmagnak uzsi időben (de volt, hogy ebédkor is, amikor a főzelékhez nem fűlt a foga) és nagyon jól tudom számolni a bólust hozzá.
Ha tehát kitapasztaltam és elvileg semmi gondot nem okoz, akkor adhatom ugye? Szerintetek?
(Megjegyzem, nagyon szereti, olyan szépen megeszegeti, .....na jó, tömi magába! :rohog:)

Én szerintem biztosan adhatod neki. Főleg ha már tudod, hogy hogy számold. Szandi is nagyon szereti, ő is van úgy, hogy valami helyett eszi, pl. ha reggel nem igazán éhes, akkor olyankor is szokott enni, vagy pl. edzés előtt.
Szerintem inkább azért szokták mondani, hogy nem ajánlott a szöllővel együtt, mert elég magas a ch tartalma. Egy normál méretű banán pedig jócskán több mint 100 g, és egy banánt simán be tud nyomni egy gyerek pillanatokon belül. A banán egyébként a gyümölcsök között olyan szempontból nagyon jó, hogy lassan szívódik fel. És uzsira is bárhova magával viheti az ember, na jó olyan magyar banán nagyságút, de szerintem már te is ránézésből tudod, hogy hány gramm is az amit látsz, vagy amit a kezedbe fogsz.
 

zsuzsa

Új tag
Én úgy számolok a banánnal hogy egy egész banán, nem a kicsi fajta, hanem az amelyiket jól tudod felezni az 30 gr, tehát a fele simán belefér egy uzsiba, mi is szoktuk enni, ha jó a cukra akkor elbírja. A mi dr.nénink semmire nem mondja hogy nem szabad vagy tilos, csak tudjak számólni vele, és jó értékre "bármit" lehet, ha meg magas a cukor akkor úgyis más a helyzet, akkor persze hogy nem banánozunk. Mi nyáron a szilvával voltunk így, nem tilos, de oda kell rá figyelni, mert annál meg az a veszélyes, hogy eteti magát, kicsi és könnyen benyom 3-4 szemet belőle ami már nagyon sok, eggyel meg nem ér semmit.
 

misamaci

Aktív tag
A banánnál az a trükkös rész. hogy amíg nem teljesen érett, addig inkább keményítőt tartalmaz és nem cukrot, csak az érési folyamat vége felé kezd el igazán cukrosodni ... namármost a nálunk kapható banánok nagy része (sacc/kb mind) még zölden kerül betakarításra és a bolti kihelyezés előtt kényszerérlelik ... ez viszont messze nem eredményez olyan fokú cukrosodást, mitn a természetes érés (talán csak a már sötétedő/barnuló .. enyhén folyós banánok közelítik meg a természetes szintet) ... az a veszélyes, ha véletlenül sikerül valami csoda folytán természetes módon beérlelt banánt kifogni valahol
 

somcsika

Aktív tag
A banánnál az a trükkös rész. hogy amíg nem teljesen érett, addig inkább keményítőt tartalmaz és nem cukrot, csak az érési folyamat vége felé kezd el igazán cukrosodni ... namármost a nálunk kapható banánok nagy része (sacc/kb mind) még zölden kerül betakarításra és a bolti kihelyezés előtt kényszerérlelik ... ez viszont messze nem eredményez olyan fokú cukrosodást, mitn a természetes érés (talán csak a már sötétedő/barnuló .. enyhén folyós banánok közelítik meg a természetes szintet) ... az a veszélyes, ha véletlenül sikerül valami csoda folytán természetes módon beérlelt banánt kifogni valahol

Ezt elméletben tudom, csak ilyen szépen nem tudtam volna megfogalmazni. Köszönet érte.
Az emésztehetőséggel is ez van összefüggésben. Tehát amikor már szinte túlértett (barna, foltós, málós-nyúlós, az biztosan jobban és gyorsabban megemeli a cukrot mint a zöldes-sárgás félérett.
 

somcsika

Aktív tag
Én úgy tudom, hogy a tésztánál és a rizsnél is igaz, az, hogy ha nem főzzük teljesen meg, vagyis szét a tésztát, akkor ílyen módon csökkenthetjük a felszívódás ütemét.
Misamaci szerinted?
 

misamaci

Aktív tag
Én úgy tudom, hogy a tésztánál és a rizsnél is igaz, az, hogy ha nem főzzük teljesen meg, vagyis szét a tésztát, akkor ílyen módon csökkenthetjük a felszívódás ütemét.
Misamaci szerinted?

Ez így jó eséllyel igaz lehet, ennyire mélyen nem mentem bele a dolgokba. Mondjuk a tésztáknál elég érdekes a helyzet, mivel a hosszabb főzés miatt több vízoldható keményítő távozik belőlük, de valszeg a többi is jobban hozzáférhetővé válik az emésztéskor ... szóval az semmiképpen nem lehet gond, ha csak "al dente" főzöd meg. (szerintem még jobb is így) ... mondjuk én mostanában mármalapból inkább csak durumtésztákat használok, ahol csak lehet, ezek meg a durumliszt miatt aműgy is lassabban szívódnak fel.

A rizsnél is hasonló lehet a helyzet ... csak ki szereti a kemény rizst? :) .. Itt inkább azzal szoktam trükközni, hogy ha van rá időm, akkor inkább barna (hántolatlan) riszt készítek, igaz hogy tovább kell főzni, de sokkal lassabban szívódik fel, mint a hántolt.
 

dg

Őstag
Azt mondta a dokink, hogy a banán TILTOTT a cukorbeteg gyermeknek.

Ennek ellenére én mostanában elég sokszor adtam/adok Tökmagnak uzsi időben (de volt, hogy ebédkor is, amikor a főzelékhez nem fűlt a foga) és nagyon jól tudom számolni a bólust hozzá.
Ha tehát kitapasztaltam és elvileg semmi gondot nem okoz, akkor adhatom ugye? Szerintetek?
(Megjegyzem, nagyon szereti, olyan szépen megeszegeti, .....na jó, tömi magába! :rohog:)


Persze, hogy eheti! Főleg, ha tapasztalatotok jó!
Én mindig kiakadok, ha ezt hallom: a banán tilos diab esetén. Sajnos, a tv-ben is nem egyszer elhangzik (számos egyéb hülyeség mellett.) Hiába az orvos mondta, mert mint tudjuk, a korszerűség nem mindenkit ér utol. :-(
 

dg

Őstag
A banánnál az a trükkös rész. hogy amíg nem teljesen érett, addig inkább keményítőt tartalmaz és nem cukrot, csak az érési folyamat vége felé kezd el igazán cukrosodni ... namármost a nálunk kapható banánok nagy része (sacc/kb mind) még zölden kerül betakarításra és a bolti kihelyezés előtt kényszerérlelik ... ez viszont messze nem eredményez olyan fokú cukrosodást, mitn a természetes érés (talán csak a már sötétedő/barnuló .. enyhén folyós banánok közelítik meg a természetes szintet) ... az a veszélyes, ha véletlenül sikerül valami csoda folytán természetes módon beérlelt banánt kifogni valahol
:)

És köszönöm az infót!

Ja? Az "enyhén folyós" banán... :rohog:
 

misamaci

Aktív tag
:)

És köszönöm az infót!

Ja? Az "enyhén folyós" banán... :rohog:

Én itt inkább arra gondoltam, hogy az év egy jelentős részében nálunk általában Dél-Amerikából származó banánt lehet kapni, de előfordulhat hogy közelebbi (Észak-Afrika stb.) termőterületekről betakarított termények is piacra kerülnek, amiket a rövidebb szállítási idő miatt ráérnek később betakarítani. Mondjuk a szállítási idő miatt erre is inkább Földközi-tenger mellett van nagyobb esély, de azért nálunk se zárható ki teljesen.
 

nagytniki

Új tag
Én is szoktam Janónak banánt adni, bár ő penes. Nem egy az egyben banánt, hanem a tízórai gyümölcsét néha így állítom össze: almaszeletek, és 3-4 vékony karika banán. Így eszik is banánt, meg nem is!:)
 

zsuzsa

Új tag
A banánról mindíg az jut eszembe, hogy Tibikém, aki 2 évesen lett cukros, imádta előtte a banánturmixot, minden délelőtt megivott egy kis banánból egy turmixot, és bantuninak hívta, és amikor beteg lett, és nem lehet többet bantunit inni, a szívem megszakadt, mikor hazamentünk és jött délelőtt hogy bantuni, bantuni, még banánt sem tudott enni az elején, nem fért bele, csak jóval később kezdtük el szeletekben pár gerezddel adni. Aztán meg jött az az időszak amikor nem fogadta el hogy el kell vágni, és csak pár gerezdet kaphat, vagy az egész vagy nem kellett. Így aztán nem ette sokáig, most is a kicsiket kell vadászni, mert nem engedi eltörni, úgy már nem banán. Pasiból van. Fiatal cukorbetegekkel voltam egy rövid időt a nyáron, és ott volt egy kislány aki elmondta hogy reggelire ő szokott inni banánturmixot, rendesen tejjel, és bírja a cukra. Kicsit kételkedtem benne, bár lehet hogy pont reggel olyan az inzulinérzékenysége hogy ezt elbírja. Tibike biztos nem bírná, pléne tejjel nem, talán szójatejjel, de azt is csak úgy hogy egy dl be egy két gerezd baán egy banán két dl tej semmiképp nem menne.
 

umbra08

Aktív tag
A banánnál az a trükkös rész. hogy amíg nem teljesen érett, addig inkább keményítőt tartalmaz és nem cukrot, csak az érési folyamat vége felé kezd el igazán cukrosodni ... namármost a nálunk kapható banánok nagy része (sacc/kb mind) még zölden kerül betakarításra és a bolti kihelyezés előtt kényszerérlelik ... ez viszont messze nem eredményez olyan fokú cukrosodást, mitn a természetes érés (talán csak a már sötétedő/barnuló .. enyhén folyós banánok közelítik meg a természetes szintet) ... az a veszélyes, ha véletlenül sikerül valami csoda folytán természetes módon beérlelt banánt kifogni valahol

Nem semmi, hogy mennyi mindenre figyelni kell! Mindig tanulok tőletek valamit! :D
 

umbra08

Aktív tag
Én úgy számolok a banánnal hogy egy egész banán, nem a kicsi fajta, hanem az amelyiket jól tudod felezni az 30 gr, tehát a fele simán belefér egy uzsiba, mi is szoktuk enni, ha jó a cukra akkor elbírja. A mi dr.nénink semmire nem mondja hogy nem szabad vagy tilos, csak tudjak számólni vele, és jó értékre "bármit" lehet, ha meg magas a cukor akkor úgyis más a helyzet, akkor persze hogy nem banánozunk. Mi nyáron a szilvával voltunk így, nem tilos, de oda kell rá figyelni, mert annál meg az a veszélyes, hogy eteti magát, kicsi és könnyen benyom 3-4 szemet belőle ami már nagyon sok, eggyel meg nem ér semmit.

Igen, a szilva eteti magát.
Nyáron sokat otthon voltunk vidéken a szülőknél, dinnye, szilva, volt minden finomság. Tudni kell, hogy a szülőknél a hosszú utcafronton végig szilvafák vannak. Nos, az én Tökmagom egyszer kapott szilvát, azóta mindig mutogatott felfelé "Ööö..", hogy szilvát akar. Olyan édes volt múlt héten is, amikor már levél is alig volt a fákon, eszébe jutott a szilva: "Ööö"- mutatva felfelé.
Szóval egyik délután görögdinnyét ettünk, majd kimentünk sétálni és meglátta a szilvát. 1 majd még 1, végül 7 szem szilvát evett meg. Próbáltam inzulinnal követni, de sajnos fél óra múlva 21,6 !! lett a cukija. Na itt jöttem rá én is, hogy a szilvával vigyázni kell, pláne nem dinnyére enni. Azért ez olyan borzasztó, hogy kint sétálunk, kívánja a Kicsi gyerekem és meg ne adjak neki??
 

dg

Őstag
Igen, a szilva eteti magát.
Nyáron sokat otthon voltunk vidéken a szülőknél, dinnye, szilva, volt minden finomság. Tudni kell, hogy a szülőknél a hosszú utcafronton végig szilvafák vannak. Nos, az én Tökmagom egyszer kapott szilvát, azóta mindig mutogatott felfelé "Ööö..", hogy szilvát akar. Olyan édes volt múlt héten is, amikor már levél is alig volt a fákon, eszébe jutott a szilva: "Ööö"- mutatva felfelé.
Szóval egyik délután görögdinnyét ettünk, majd kimentünk sétálni és meglátta a szilvát. 1 majd még 1, végül 7 szem szilvát evett meg. Próbáltam inzulinnal követni, de sajnos fél óra múlva 21,6 !! lett a cukija. Na itt jöttem rá én is, hogy a szilvával vigyázni kell, pláne nem dinnyére enni. Azért ez olyan borzasztó, hogy kint sétálunk, kívánja a Kicsi gyerekem és meg ne adjak neki??

Szerintem az volna a borzasztó, ha soha nem ehetne szilvát. A kicsi gyerekek nagyon hamar megtanulják, hogy "ezt most nem, de majd később lehet". Csak következetesnek kell lenni, mert ezzel valójában őt segítjük.
Az én lányom nem volt 2 éves, mikor diabos lett. Eltelt 4 év, s mondhatom --magam is csodálom-- rendkívül fegyelmezett, és nem csak az étkezésben, egyéb területeken is. Az igaz, hogy azt az önuralom okozta feszültséget, amit ez a fegyelmezettség kíván, s észrevétlenül felgyülemlik, valahol máshol le kell vezetni. Szóval, a "bolondóra" nálunk megengedett: lehet rohanni, játszani, üvölteni! :)
 

vicza2003

Új tag
Sziasztok!!!

Nemrég keveredtem erre a fórumra. Olvasgatlak titeket már egy ideje, igyekszem az elejéről, mert sok érdekes dolgot írtok. Nekem a kislányom lett diabos 2,5 évesen, most már 7 éves nagylány. Annak idején nagyon sokat segített egy nlc-s fórum, illetve onnan a lányok. Lelkileg-tanácsokban egyaránt. Velük kerületem most némi kitérő után ide.
 

umbra08

Aktív tag
Szerintem az volna a borzasztó, ha soha nem ehetne szilvát.

Igen, igazad van, így is fel lehet fogni, sőt így kell felfogni, tudom!

Csak ilyen esetekben, mint ez a szilva, vagy pélául mint tegnap este, lelkileg még mindig nehéz. Tökmag most kezdett el beszélni, azaz már mond szavakat. Párat. Tegnap este kivette a táskámból a teljes kiőrlésű csokis kekszet (alacsony cuki esetére hordom magamnál) és már harapott is bele.
Nem volt szívem elvenni tőle. Aztán elkezdett kiabálni, hogy "kek", "kek", annyira édes volt, hogy elkezdte kimondani a keksz szót! Kért még. Tudom, hogy egy nem cukorbeteg sem ehet csokis kekszet lefekvés előtt, de annyira édes volt. Minden nap produkál új dolgot, mi meg elolvadunk tőle. Csak az a baj, hogy az "új dolgokat" megkeseríti a cukorbetegség.
Aztán 23:00-kor 20,4 !! lett a cukija. Először azt hittem, hogy a keksz+tápszer kombinációjától, de nem. Aztán rájöttem, hogy fürcsi előtt, amikor szereléket cseréltem, teljesen vissza volt vérezve a szerelék, technikai hiba lehetett, ennyit nem árthat a keksz, hisz bólust is kapott hozzá normálisan.
 
Oldal tetejére