Edukáció

tímeácska

Őstag
Ez szuper, az elérhetőséget (hallhatást) kérem priviben, vagy emilben, vagy akárhogy.

Igen, ezt én is szerettem volna kérni (de Teki megelőzött... :twisted::rolleyes:). Csak attól félek, hogy az ottani helyi rádió is nagyon helyi rádió, és csak pár 10 km-en belül lehet hallgatni...:neutral: Pedig nagyon kíváncsi lennék az elhangzottakra.
Tényleg, Poe! Egy kis ízelítőt kaphatnánk (csak mi, így párszemközt...:cool::D), hogy mi is volt a téma, stb.? Lécci! :D
 

vighkata

Utolérhetetlen :) – moderátor
Én arra mertem tippelni, hogy van a zinterneten elérhetőségük, és a felvételt meg lehet hallgatózni. Az lenne az igazi. A benfenteseknek megadnád az elérhetőséget. Küldöm is a zemilemet priviben. Persze jöhet az ízelítő, de az kissé nehézkes, az csak a témakört érinti, ezt hallani kell(ene).
 

poe

Őstag
Sziasztok!

Kösz mindenkinek! (Mé nincs pirulós szmájli? Bár úgyse látszana a szőrös képemen. :rolleyes:)
Naszóval. A rádió csak Heves vonzáskörzetében hallgatható, neten sajna nem szórnak (egyenlőre, ha minden igaz). De majd megérdeklődöm tőlük, hogy s mint juthatnék hozzá a felvételhez.
Erről a rádióról van szó egyébként:
http://www.galaxisradio.fw.hu/
Amúgy sokmindenről beszéltünk, nálam hogy alakult ki, mik a tünetek, hogyan lehet vele együttélni, edukátorság, tábor, JDH alapítvány, etc
Remélem nem mondtam nagy marhaságokat. ;) Egyébiránt a doki tökre örül, hogy van aki érintett és "ért is hozzá", eléggé egy húron pendülünk a diabbal kapcsolatos véleményünk tekintetében. :cool2:
 

vighkata

Utolérhetetlen :) – moderátor
Én még nem tudtam letölteni, de majd a gyermek segítkezik. Én sem terveztem röhögni, még mérsékelten sem.
Médiasztárok hajrá!!!!:cool::cool::cool:
 

blaci

Őstag
Szia Poe!
Most kipróbáltam újra, nekem működik a letöltés!;):D Tegnap már egyszer letöltöttem és meg is hallgattam.:D
Üdv.,
Laci ...aki még sok-sok ilyet!:mrgreen:
 

blaci

Őstag
Akinek pedig bizonyíték kell, nem ígéret... ;):D ...annak itt egy kép ahol éppen a rádióműsor szól a lejátszómon:

kép_műsor.jpg

:mrgreen::mrgreen::mrgreen:


Szia Poe!
Jók a zenék (is)!;):D
Üdv.,
Laci ...aki :mrgreen:!
 
Oldal tetejére