Hamis, egészségtelen, és jó minőségű élelmiszerek megismerésére

dg

Őstag
Ezt én régebben mentettem el magamnak, akkor nem gondoltam, hogy felrakom ide, mert nem állt szándékomban senkit sem riogatni. Most, hogy már kellőképpen riadt mindenki, hát szemezgessetek.

http://www.e-szamok.hu/


Ja, rettentő belemélyedni az E számokba. Én ilyenkor mindig beparázok, de másnapra kiheverem, és vígan E-szem... Persze, azért igyekszem elkerülni őket, de sajna ez teljesen úgysem lehetséges. Egyáltalán létezik olyan készetrmék, amiben nincs? Szerintem nem.
 

tímeácska

Őstag
Ja, rettentő belemélyedni az E számokba. Én ilyenkor mindig beparázok, de másnapra kiheverem, és vígan E-szem... Persze, azért igyekszem elkerülni őket, de sajna ez teljesen úgysem lehetséges. Egyáltalán létezik olyan készetrmék, amiben nincs? Szerintem nem.

De... Pl. desztillált víz... :mrgreen::mrgreen::mrgreen: Habár... Ki tudja...:rolleyes:
 

rgyörgy

Új tag
...Azt hiszem, jó ötlet volt ez a téma! Rgyörgy! Köszönöm!!!

<link rel="File-List" href="file:///C:/DOCUME%7E1/RENDSZ%7E1/LOCALS%7E1/Temp/msoclip1/02/clip_filelist.xml"><!--[if gte mso 9]><xml> <w:WordDocument> <w:View>Normal</w:View> <w:Zoom>0</w:Zoom> <w:HyphenationZone>21</w:HyphenationZone> <w:DoNotOptimizeForBrowser/> </w:WordDocument> </xml><![endif]--><style> <!-- /* Style Definitions */ p.MsoNormal, li.MsoNormal, div.MsoNormal {mso-style-parent:""; margin:0cm; margin-bottom:.0001pt; mso-pagination:widow-orphan; font-size:12.0pt; font-family:"Times New Roman"; mso-fareast-font-family:"Times New Roman";} @page Section1 {size:595.3pt 841.9pt; margin:70.85pt 70.85pt 70.85pt 70.85pt; mso-header-margin:35.4pt; mso-footer-margin:35.4pt; mso-paper-source:0;} div.Section1 {page:Section1;} --> </style> Én köszönöm, hogy kibeszélhetem, ami nem hagy nyugodni.<o></o>
Nemrég hallottam az Infórádióban, felmérést végeztek a szervezetben kimutatható vegyszer maradványokról. :(:(:(:(Három generáció tagjaiból állították össze a mintát, nagyszülők, gyerekek és unokák. A tragédia, az unokák szervezetében háromszoros, a gyerekekében kétszer nagyobb méreganyag mennyiséget mutattak ki, mint az ősökében.<o></o>
Érdemes odafigyelni.<o></o>

<!--[if !supportEmptyParas]--> <!--[endif]--><o></o>
 

dg

Őstag
Nem tom megnyitni (de úgy látom, kezd hladokolni a számítógépünk, ma ez már a második esetem)
Úgyhogy, ha más meg tudja nyitni, pöttyintse ide, légyszi (és akkor nálam a hiba!)
 

blaci

Őstag
Én is megnéztem és meg is tudom nyitni. (Különben hogy is néztem volna meg, nemigaz, na mindegy...);)
Szóval "a hiba az ön készülékében van", kedves Grácia!;):D:D:D
 

dg

Őstag
Kedves Fórumozók!

Ha valaki jártas közületek a jog útvesztőjében, vagy akármilyen más okból eredően tud segíteni, akkor néhányan örömmel fogadnánk, ha meg tudnátok mondani, hogy melyik az a törvény, ami arról rendelkezik, hogy az élelmiszereken kötelező feltüntetni a tápérték adatokat részletesen (ch tartalmat is!).
 

borka

Őstag
A jogtudósok abban is segíthetnének,hogy kinél lehetne reklamálni a hiányosságok megszüntetése érdekében. Úgy gondolom,hogy nemcsak az új diabosoknak lenne ez fontos,és nagy segitség, hanem mindanyiuknak.
 

rgyörgy

Új tag
Kedves Fórumozók!

Ha valaki jártas közületek a jog útvesztőjében, vagy akármilyen más okból eredően tud segíteni, akkor néhányan örömmel fogadnánk, ha meg tudnátok mondani, hogy melyik az a törvény, ami arról rendelkezik, hogy az élelmiszereken kötelező feltüntetni a tápérték adatokat részletesen (ch tartalmat is!).

<link rel="File-List" href="file:///C:/DOCUME%7E1/RENDSZ%7E1/LOCALS%7E1/Temp/msoclip1/01/clip_filelist.xml"><!--[if gte mso 9]><xml> <w:WordDocument> <w:View>Normal</w:View> <w:Zoom>0</w:Zoom> <w:HyphenationZone>21</w:HyphenationZone> <w:DoNotOptimizeForBrowser/> </w:WordDocument> </xml><![endif]--><style> <!-- /* Style Definitions */ p.MsoNormal, li.MsoNormal, div.MsoNormal {mso-style-parent:""; margin:0cm; margin-bottom:.0001pt; mso-pagination:widow-orphan; font-size:12.0pt; font-family:"Times New Roman"; mso-fareast-font-family:"Times New Roman";} @page Section1 {size:595.3pt 841.9pt; margin:70.85pt 70.85pt 70.85pt 70.85pt; mso-header-margin:35.4pt; mso-footer-margin:35.4pt; mso-paper-source:0;} div.Section1 {page:Section1;} --> </style> Létezik, egy jól működő fogyasztóvédelmi fórum. Hasonlóan a mi fórumunkhoz, biztosan lehet számítani a segítségre, és jogi oldalról nagyon jól felkészültek. Érdemes kérdezni.


http://www.panaszfal.hu/
 

dg

Őstag
A graham liszt durva őrlésű, "darabosabb". Én süteményekhez is szoktam keverni belőle, kisebb hányadban. Kifejezetten szeretem az ízét! Egyértelmű számomra a saját megfigyeléseimből, hogy teljesen másként szívódik fel, nem emeli drasztikusan a cukrot (sőt, inkább nem is emeli.)
Ezen túl minden diabos diétás kiadványban az ajánlott termékek között van a graham lisztből készült pékárú. (most malomipari technikailag nem tudom mi a helyzet, de had ne nézzem meg)
 
Oldal tetejére