Insulinpumpa

vighkata

Utolérhetetlen :) – moderátor
Engem is hívtak tegnap a Roche-tól ,hogy szóljanak nem sokára lejár a pumpesz...
most akkor már kapható a Combo?
Tavaszra ígérték. De hát ígérték már őszre is. Én tuti megvárom, még akkor is, ha túljutok a 4 éven. A pumpa ketyeg még, legfeljebb nem lesz garis. No problem, minden este dobok egy imát, hogy ki ne purcanja magát.
Viszont a a FlexLink Plust visszahívták, és necces, hogy az új szállítmány megjön-é mire a pumpát kapom. Nna ezért is fogok imád dobni.
Lizzi, szerintem te is várd meg a Combo-t, lényegesen többet tud, mint a Spirit, pedig már ez sem fapados.
 

lizzi

Őstag
Nekem mostanában nem lesz másik pumpám:(nem telik rá:(
mondtam is nekik tegnap ,hogy bevállalom így ,hogy megy amíg megy ,aztán az lesz a nyerő, aki ha telefonálok, akkor máris hozza az új pumpát:) ez van....
enyém pumpa még 4 évig jó kéne ,hogy legyen:)
 

timka

Új tag
Sziasztok.
Segítsetek nekem most kezdem nemsokára az új plus-os szereléket,még ki nem cserélik őket,felhúztam üresen a belövőjét.Hogyan tudom kiengedni,mert sehogyan sem engedi.Előre is köszi.
 

tímeácska

Őstag
Valaki meg tudná nekem írni a Medtronic-os pumpák méreteit? Pontos méreteket szeretnék... :) Ugyanis, van 2 db tök jó övre-nadrágderékra rakható fekete, (szerintem)műbőr tokom, ami kiváló Spirit pumpa-tok várományos volt, csak kicsi lett... :laz: Vagy a Spirit nagy??? :o Izé, magas... Vagy mi...:o
Szóval, amint kiderül, hogy valamelyik pumpa belepasszintható, és kéri valaki, priviben küldött postacím ellenében nagyon szívesen továbbítom (vita nincs, ingyé, ha mondom!)!:cool:
 

poe

Őstag
The MiniMed Paradigm 522 Insulin Pump is about the size of a cell phone. The MiniMed Paradigm 522 Insulin Pump measures just 2 x 3.0 x 0.8 inches. The 722 model is about one half-inch longer in length (0.6 inch longer) than the 522 Insulin Pump: Exact dimensions are 2.0 x 3.6 x 0.8 inches.
Azaz 5,08 x 7,62 x 2,03 cm, illetve a 722-ből "kilóg" a tartály, ezért az 5,08 x 9,14 x 2,03 cm. Elég pontos lesz, kisnaccsád? ;)
 

ildikó

Új tag
Sziasztok!

Több "gondom" is van. Először is véletlenül leiratkoztam egy topic-ról, hogyan kell visszaállítani, hogy megkapjam mindig az e-mail címemre?
2. Elromlott az Accu-Chek cukormérőnk, visszaküldtem, nem tudták megcsinálni, küldtek egy újat, a feketét. Nagyon nem tetszik, olyan lötyögős, 77elektronikás feelingje van. Na,meg a tokja!
3. kórházban voltunk hányással, hasmenéssel, nem is ez a lényeg. Én is accu-chek mérő- personal csík variációt használok. de most, hogy kórházban voltunk, nem kalózkodtam. és jól is tettem. Mert próbaképp mértem az accu-chekk-kel. 20 volt. na, erre mértem d-cont-tal, 15 volt. Persze mértem jó cukinál is, mindegyik 6,2 - 6,3 mért. Úgyhogy ajánlom, hogy aki így mér, és mér egy durva cukit, az mérjen mással is. Ezek szerint mégiscsak számít a csík-kódolás, gép típus.
 

zsuzsa

Új tag
szerintem, és mindíg is ehhez tartottuk magunkat, mindíg is számított, soha nem kalózkodtunk, inkább nem vettünk accu cheket, mert tudtuk hogy saját csíkkal nem bírjuk, másikkal meg nem használjuk, ezért mi a méryt használjuk támogatott tesztcsíkkal. Ez mindenkinek maga döntése, de nekünk így megnyugtató. Szóval a lényeg az, hogy mi is ha extra értéket mérünk, pláne betegségben akkor van hogy összehasonlítjuk másik mérővel, és valóban lehet nagy eltérés, de csak extra értéknél, normálnál nem. Ezt tapasztaltuk mi is kórházban több mérő esetében is. A dr.nő azt mondta hogy ez így van, ahogy nőá vagy csökken az érték úgy nyílik a mérő közötti olló. Azt mondta hogy amikor pl. mérek egy 20 as cukrot a másikkal 15 öt, a valóság valahol a kettő között van. Persze korrekció viszonylatban nem mindegy.
 

manocs

Új tag
Sziasztok!
Most érkezett a melóhelyemre egy levél a Roche-tól, hogy az Accu-Chek FlexLink Plus szereléket visszahívják, a terméket ingyenesen kicserélik. Elvileg minden beteget tájékoztatnak. Egy nagyon ritkán előforduló hiba miatt...(elgörbülő kanül).
Gondoltam hátha segít valakinek :)
 

tímeácska

Őstag
The MiniMed Paradigm 522 Insulin Pump is about the size of a cell phone. The MiniMed Paradigm 522 Insulin Pump measures just 2 x 3.0 x 0.8 inches. The 722 model is about one half-inch longer in length (0.6 inch longer) than the 522 Insulin Pump: Exact dimensions are 2.0 x 3.6 x 0.8 inches.
Azaz 5,08 x 7,62 x 2,03 cm, illetve a 722-ből "kilóg" a tartály, ezért az 5,08 x 9,14 x 2,03 cm. Elég pontos lesz, kisnaccsád? ;)

:dr_24: Hálás köszönetem! De még így is kicsinek (keskenynek) bizonyulnak a tartók... :(
 
Oldal tetejére