Megújultunk

napocska

Őstag
És jól tapasztalom, hogy nem dob ki, ha inaktívan, de bejelentkezve vagyok? Sőt, valószínűleg úgy csuktam be este, hogy be voltam jelentkezve, ma reggel pedig ahogy megnyitottam az oldalt, máris kedvesen üdvözölt a nevemen :rolleyes:
 

borka

Őstag
A betű nagyságát hiába állítom be és megírom a szöveget,amikor elkűldöm,csak a sblonos méret jelenik meg az üziben.(2):rolleyes:
 

blaci

Őstag
Sziasztok!
Nem tudom észrevettétek-e már, de a profiloldalon található "Rólam" résznél az "Érdeklődési kör" rovat 1000 karakterre bővült a "Bemutatkozás" rovathoz hasonlóan. Szuper!:D Köszi!;)
Üdv.,
Laci …aki már jól tele is irkálta, firkálta!:mrgreen:
 

nofre

Adminisztrátor
Fórumvezető
Laci! Köszönöm, hogy felhívtad a figyelmet :) Remélem sokan kihasználjátok, mint Laci!!!
 

rgyörgy

Új tag
Kedves goyo
Üzenet elküldésekor egyszer klikkelek a küldés gombra, mégis duplán jelenik meg a menüben a téma. Mit tegyek?
 

goyo

Adminisztrátor
Fórumvezető
Az editorban kiválasztott betűk mérete mostantól a fórumüzenteteknél is változik. :D
 

christina

Őstag
Kedves Goyo!
5 napja nem voltam a fórumon és az üzenetek felét vagy lehet hogy többet is úgy kellett összevadásznom, mert nem volt mind a friss üzenetek között. Ezt nem lehet valahogy kijavítani? Sok időt spórolhatnék, szeretek minden üzit elolvasni. :)

Különben nekem az is hiányzik, hogy a bejelentkezésnél nincs a nevem mellett, hogy hány napja voltam a fórumon. (de megnéztem az adatlapomnál :-D)

Köszi szépen!
 

dg

Őstag
Szia Goyo!

Azt tapasztalom, hogy a fórum főoldalán, alul, még mindig nem látható pontosan, hogy kik vannak éppen jelen a fórumon. Az ottani felsorolás szinte sosem egyezik a valós helyzettel. (Ez a megújulás előtt is így volt.)
Mi ennek az oka? Lehet rajta segíteni?

Köszi!
 

napocska

Őstag
Kedves Goyo!
5 napja nem voltam a fórumon és az üzenetek felét vagy lehet hogy többet is úgy kellett összevadásznom, mert nem volt mind a friss üzenetek között. Ezt nem lehet valahogy kijavítani? Sok időt spórolhatnék, szeretek minden üzit elolvasni. :)

Különben nekem az is hiányzik, hogy a bejelentkezésnél nincs a nevem mellett, hogy hány napja voltam a fórumon. (de megnéztem az adatlapomnál :-D)

Köszi szépen!

Szia!
Nekem is hiányzik, hogy nem látszik az összes topic, csak azok, amelyekben a legfrissebb hsz-ek vannak. Jó lenne, ha a keresési feltételekben pl. be lehetne állítani, hogy akár 20 vagy 30 topic legyen látható, mondjuk lapozgatós megoldással.
Köszi
Kriszta
 
Oldal tetejére