Megújultunk

goyo

Adminisztrátor
Fórumvezető
Kedves Goyo!
5 napja nem voltam a fórumon és az üzenetek felét vagy lehet hogy többet is úgy kellett összevadásznom, mert nem volt mind a friss üzenetek között. Ezt nem lehet valahogy kijavítani? Sok időt spórolhatnék, szeretek minden üzit elolvasni. :)

Különben nekem az is hiányzik, hogy a bejelentkezésnél nincs a nevem mellett, hogy hány napja voltam a fórumon. (de megnéztem az adatlapomnál :-D)

Köszi szépen!
Kedves Christina,

Itt be tudod allitani mennyi statisztikat szeretnel latni:
http://drinfo.hu/forum/misc.php?do=cybstats
Ezt a forum fooldal "Top 10 Statisztika" linkre kattintva kaphatod meg.

Szia Goyo!

Azt tapasztalom, hogy a fórum főoldalán, alul, még mindig nem látható pontosan, hogy kik vannak éppen jelen a fórumon. Az ottani felsorolás szinte sosem egyezik a valós helyzettel. (Ez a megújulás előtt is így volt.)
Mi ennek az oka? Lehet rajta segíteni?

Köszi!

Szia DG,

A forum fooldal aljan mindig a valos es pontos helyzetetet latod (ez korabban is igy volt). Mivel a belepett tagokat legalabb 20-30 percig tarolja, lehet, hogy menetkozben valaki elhagyja a forumot, de 20 perccel ezelott meg ott volt...Van aki esetleg azert nem jelenik meg, mert beallitotta a lathatatlan modot, de az adminisztratorok igy is latjak...


Szia!
Nekem is hiányzik, hogy nem látszik az összes topic, csak azok, amelyekben a legfrissebb hsz-ek vannak. Jó lenne, ha a keresési feltételekben pl. be lehetne állítani, hogy akár 20 vagy 30 topic legyen látható, mondjuk lapozgatós megoldással.
Köszi
Kriszta

Szia Napocska, ugyanazt tudom irni, mint Christinanak:

Itt be tudod allitani mennyi statisztikat szeretnel latni:
http://drinfo.hu/forum/misc.php?do=cybstats

Ettol fuggetlenul ki fogom rakni lathatobban, hogy mondjuk 1 hetre visszamenoleg is megkapjuk a friss uzeneteket. :)
 

dg

Őstag
Szia DG,

A forum fooldal aljan mindig a valos es pontos helyzetetet latod (ez korabban is igy volt). Mivel a belepett tagokat legalabb 20-30 percig tarolja, lehet, hogy menetkozben valaki elhagyja a forumot, de 20 perccel ezelott meg ott volt...Van aki esetleg azert nem jelenik meg, mert beallitotta a lathatatlan modot, de az adminisztratorok igy is latjak.

Köszi, Goyo! Erről a 20-30 perces tárolásról nem tudtam, de végre fel vagyok homályosítva, hogy miért van felsorolva, valósan és pontosan az, aki márt nincs itt a fórumon! :mrgreen: (A titkon figyelők eszembe se jutottak: bár ők nem látszanak, de a személyes logólyuk melleti kis pötty mégis zöld, azt hiszem. Kész lebukás! :))

De olyan esettel is nem egyszer találkoztam, hogy egyedül saját magamat láttam jelenlévőként feltűntetve (rémes :rolleyes::D), s a "ki böngésznél" meg jópáran ott voltak a felsorolásban, épp egy perce csinálnak valamit mondjuk, tehát aktívak, aztán oda-vissza kattintgatva a két oldal között , utóbb a főoldali felsorolás egybevágott a másikkal.
Szóval, szerintem valami nem stimmel: van, hogy kevesebb résztvevőt, van, hogy többet mutat, mint kellene. (Okés, értettem, az egyikre adtál magyarázatot.)
Továbbra is köszi, hogy elolvastad!
 

vighkata

Utolérhetetlen :) – moderátor
Goyo!
Tegnap 15 óra után léptem ki (rendesen a kilép gombbal) a fórumról, és ma 11:30-kor léptem be, ill. léptem volna, mert már be voltam jelentkezve.

Kérlek nézd meg, hogy ez hogy lehet.
Köszi
 

tímeácska

Őstag
Goyo!
Tegnap 15 óra után léptem ki (rendesen a kilép gombbal) a fórumról, és ma 11:30-kor léptem be, ill. léptem volna, mert már be voltam jelentkezve.

Kérlek nézd meg, hogy ez hogy lehet.
Köszi

Én is be voltam már lépve, mielőtt azt manuálisan megtettem volna... :cool: Nincs elmentve/beállítva automatikus jelszó/felhasználónév, illetve bejelentkezés...
 

vighkata

Utolérhetetlen :) – moderátor
Jelentem a dolgozóban kiléptem, itthon pedig be kellett jelentkeznem, úgyhogy rendben van a ki,- belépés.
 

goyo

Adminisztrátor
Fórumvezető
Goyo!
Tegnap 15 óra után léptem ki (rendesen a kilép gombbal) a fórumról, és ma 11:30-kor léptem be, ill. léptem volna, mert már be voltam jelentkezve.

Kérlek nézd meg, hogy ez hogy lehet.
Köszi

Én is be voltam már lépve, mielőtt azt manuálisan megtettem volna... :cool: Nincs elmentve/beállítva automatikus jelszó/felhasználónév, illetve bejelentkezés...

Jelentem a dolgozóban kiléptem, itthon pedig be kellett jelentkeznem, úgyhogy rendben van a ki,- belépés.

Ez bongeszo fuggo.
Ha a bongeszod megjegyezte a cookiet/sutit es nem hasznalod mindig kulon a kilepes gombot, akkor van ra esely, hogy be leszel lepve (abban a pillanatban, hogy meglatogatod az oldalt).
 

tímeácska

Őstag
Ez bongeszo fuggo.
Ha a bongeszod megjegyezte a cookiet/sutit es nem hasznalod mindig kulon a kilepes gombot, akkor van ra esely, hogy be leszel lepve (abban a pillanatban, hogy meglatogatod az oldalt).

Már értem... Kispapa össze-vissza váltogatja a böngészőket mostanában, mióta alaplapot kellett cserélni... Meg mindent cserélget... Windows XP, Vista, Opera, most XP Pro7-nél tartunk már elég régóta (vagy 2 hete...:-D)... Szóval, ajánlatos mindig használni a kilépés gombot... :cool::cool: Na, ezt ritkán szoktam...:rolleyes:
 

nofre

Adminisztrátor
Fórumvezető
Neharagudjatok,hogy szóvá teszem,de a Főlogórol leovadt a hó, már itt a tavasz?;)


Sándor

Ó, hát nem erről van szó, a havas logot csupán Karácsonyra szántuk, és az bizony már elmúlt... Ha minden igaz, még március végén is lesz hó - ezzel fenyegetnek a hozzáértők ;)
 

goyo

Adminisztrátor
Fórumvezető
Örömmel jelentem, hogy a Diab fórumban, már megjelenik a nyári találkozó felhívás.

Szintén visszakerült: belépett tagoknál a jobb oldalt fent található FRISS ÜZENETEK-re kattintás eredményeként azok az üzenetek jelennek meg, amit az adott tag az utolsó látogatása után nem olvasott (tehát nem szimplán az elmúlt 24 óra üzenetei). :dr_31:
 

borka

Őstag
Örömmel jelentem, hogy a Diab fórumban, már megjelenik a nyári találkozó felhívás.

Szintén visszakerült: belépett tagoknál a jobb oldalt fent található FRISS ÜZENETEK-re kattintás eredményeként azok az üzenetek jelennek meg, amit az adott tag az utolsó látogatása után nem olvasott (tehát nem szimplán az elmúlt 24 óra üzenetei). :dr_31:

Szia Goyo !

Nálam sajnos nem müködik. Most csak 4 topik látható. Reggel már találkoztam olyannal,hogy a friss üzeneteknél ki irta a 2. oldlt is ,de azóta sem.:(
 

goyo

Adminisztrátor
Fórumvezető
Szia Goyo !

Nálam sajnos nem müködik. Most csak 4 topik látható. Reggel már találkoztam olyannal,hogy a friss üzeneteknél ki irta a 2. oldlt is ,de azóta sem.:(


Szia, egy korabbi funkcio kerult vissza...nem tud tokeletes lenni, tobb dolog befolyasolhatja, pl.-ul ha nem egyedul hasznalod a gepet a forum olvasasara...
 

dg

Őstag
Hogy miért, azt nem tudom, épp ezért írok.
Egyes topikok utolsó hozzászólásait el tudom olvasni, másokét meg nem. Konkrétan Tímeácska utolsó babázós hsz-át nem látom: az összesítés mutatja, hogy van. De ha klikkelek, mindig csak a sorban előtte lévőt kapom meg találatként, az igazán utolsó időrendi hozzászólást nem. Segítség??
Előre is köszi!
 

tímeácska

Őstag
Hogy miért, azt nem tudom, épp ezért írok.
Egyes topikok utolsó hozzászólásait el tudom olvasni, másokét meg nem. Konkrétan Tímeácska utolsó babázós hsz-át nem látom: az összesítés mutatja, hogy van. De ha klikkelek, mindig csak a sorban előtte lévőt kapom meg találatként, az igazán utolsó időrendi hozzászólást nem. Segítség??
Előre is köszi!

Sajna ebben én nem tudok segíteni, de amíg a segítség meg nem érkezik: csak annyit írtam, hogy "Úgylegyen!".
Egyébként, szerintem azért nem stimmel valami, mert én írtam... Érted, egyszerűen az a gond, hogy ÉN írtam... :D:D:D:rolleyes:
 

dg

Őstag
Márpedig továbbra és sokadjára sem stimmel. Ja? Hogy Te írtad? Akkor szerintem többszörözve látnám! :)
 

blaci

Őstag
Nálam is kiakadt az a topik, szóval nem egyedi a probléma…:(
Ráadásul éppen most, pedig jelenleg nem lenne szabad elveszítenem a "fonalat" (hosszába – keresztbe…stb.) különben sose találom meg újra…;):D
 

dg

Őstag
Nálam is kiakadt az a topik, szóval nem egyedi a probléma…:(
Ráadásul éppen most, pedig jelenleg nem lenne szabad elveszítenem a "fonalat" (hosszába – keresztbe…stb.) különben sose találom meg újra…;):D


Akkor ez annyiban "megnyugtató", hogy nem csak az én készülékemben van a hiba. És nem is a szerző a ludas! :)
 
Oldal tetejére