Megújultunk

dg

Őstag
Hát inkább így legyen!

De mindezen felül: ha a "friss üzenetek"-re kattintok, egy csomó hibaüzenet után jelenik meg a friss üzenetek listája. Ez se jó így -- gondolom én...
 

dg

Őstag
Most néztem megint a babás topikot. Molli hozzászólása bejön, előtte tubié, de közben kellene legyen Timié - ám nincs.
 

nofre

Adminisztrátor
Fórumvezető
Szia Grácia! Ha nem vagy belépve a fórumra, akkor sem látod a hozzászólást? - csak kíváncsiságból kérdezem...
 

dg

Őstag
Szia Grácia! Ha nem vagy belépve a fórumra, akkor sem látod a hozzászólást? - csak kíváncsiságból kérdezem...


Szia Ildi!

Most megnéztem nem belépve is. Nem látom. Az az érdekes, hogy azon a helyen a lap alján nem jelennek meg azok az ikonok sem, amivel egyébként lapozni lehet egy-egy topikban, s alul és fölül is megjelennek. Minden más és mindenhol stimmel. Végül is nem érdekes azóta pörög tovább az élet.!
 

christina

Őstag
Szia Ildi!

Most megnéztem nem belépve is. Nem látom. Az az érdekes, hogy azon a helyen a lap alján nem jelennek meg azok az ikonok sem, amivel egyébként lapozni lehet egy-egy topikban, s alul és fölül is megjelennek. Minden más és mindenhol stimmel. Végül is nem érdekes azóta pörög tovább az élet.!


Nálam is volt a héten ilyen, hogy az egyik topik utolsó bejegyzésénél nem voltak az ikonok, nem bírtam beidézni sem és alul lapozni sem lehetett. Ez pár nap múlva helyrejött, szerintem amikor más írt hozzá.
 
Oldal tetejére