mindenkinek

christina

Őstag
Íme kis türelmetlen Tekenyős.:)

http://www.gezenguzok.hu/ws/webaruhaz?page=shop.browse&category_id=23

Én igazából a palotajátékokon felbuzdulva lovagosat szerettem volna, de már nem volt időnk rendelni. Ugyanis az utolsó munkanapon bukkantam rá és az uram bótban nézte, ahol csak az autós volt ami fiúnak való.
Ezen csak 1 sorba lehet írni. A karszalag hátoldalán az egyik fotón szerepel a diabetes felirat is. Nemcsak nekem jött az ötlet kicsi fejembe, hanem a Svéd gyártóknak.
Mellesleg nem használtuk, de van.:rohog:
 

vighkata

Utolérhetetlen :) – moderátor
Íme kis türelmetlen Tekenyős.:)

http://www.gezenguzok.hu/ws/webaruhaz?page=shop.browse&category_id=23

Én igazából a palotajátékokon felbuzdulva lovagosat szerettem volna, de már nem volt időnk rendelni. Ugyanis az utolsó munkanapon bukkantam rá és az uram bótban nézte, ahol csak az autós volt ami fiúnak való.
Ezen csak 1 sorba lehet írni. A karszalag hátoldalán az egyik fotón szerepel a diabetes felirat is. Nemcsak nekem jött az ötlet kicsi fejembe, hanem a Svéd gyártóknak.
Mellesleg nem használtuk, de van.:rohog:
Jajj, hát van tekenyősös!!! Ilyen kell nekem!!! :dr_31:
 

vighkata

Utolérhetetlen :) – moderátor

christina

Őstag
Igen. A kis Gergőnek vettek Christináék a balatoni nyaralásra. A hátulján diabetes felirat van.


Félreérthető volt. :) A karszalag egy kartonra van erősítve (az a csomagolása), és azon vannak fényképek. Az egyiken a karszalag feliraton a diabetes szó látszik, a többi fotón képregényszerűen mutatják, hogy elveszik egy gyerek és a csuklóján látható tel.szám alapján előkerítik a szülőt.
Az a jó a karszalagban, hogy vízálló és strapabíró, a szülő által levehető, visszarakható, állítólag gyerekzáras.
 

somcsika

Aktív tag
Az alábbi cikk elég lehangoló ránk nézve, de nem okoz meglepetést.

http://www.medicalonline.hu/cikk/magyarorszag_a_33__legjobb_hely_a_vilagon/index.php

Idézet a fenti link tartalmából.
Magyarország – a listában - egészségügyi területen Észtország és Tunézia közé esik. Mögöttünk jellemzően afrikai országok szerepelnek, de megelőztük Indiát és Vietnámot is. Előttünk jár viszont Lengyelország, Szlovákia, Horvátország és Csehország, de Chile vagy Kolumbia is.

Szlovákia előttünk van egészségügy terén? Úgy néztek a Szandi vércukormérőjére és bökőjére, mint az Etióp gyerek a kenyér héjára. Az ápoló azt mondta, hogy még nem látott ilyet.
12-es cukorra pedig glukacont akartak a gyereknek adni.

És mindezt az 1 éjszakás kalandot ponton 328 euroért képesek voltak kiszámlázni + 200 méteren kerszetül vitte a mentő a gyerket 120 euroért. Annyiért azt mondták a felnőttek, hogy gólya viszi a fiába is beszaladtak volna vele a kórházba
 

vighkata

Utolérhetetlen :) – moderátor
Idézet a fenti link tartalmából.
Magyarország – a listában - egészségügyi területen Észtország és Tunézia közé esik. Mögöttünk jellemzően afrikai országok szerepelnek, de megelőztük Indiát és Vietnámot is. Előttünk jár viszont Lengyelország, Szlovákia, Horvátország és Csehország, de Chile vagy Kolumbia is.

Szlovákia előttünk van egészségügy terén? Úgy néztek a Szandi vércukormérőjére és bökőjére, mint az Etióp gyerek a kenyér héjára. Az ápoló azt mondta, hogy még nem látott ilyet.
12-es cukorra pedig glukacont akartak a gyereknek adni.
Akkor mi lehet Chilében vagy Kolumbiában? Bár én egyszer barangoltam az Accu-Chek nemzetközi oldalain, és ha jól emlékszem, akkor Chilében majd az összes Accus cukormérő kapható. Peruban egész biztos, pedig az is eléggé szegény ország.
 
Tévedés Lo érték mérésekor

Ki tud nekem segíteni megtalálni, ki tette fel azt az információt, hogy egy alacsony (lo) érték hibás mérése után tévesen adtak cukortartalmú folyadékot egy rosszul lett betegnek, pedig neki valójában magas volt a vércukra?
 
Oldal tetejére