Receptek

vighkata

Utolérhetetlen :) – moderátor
Ami még fontos, hogy meleg (langyos) vízzel kell bekeverni és érdemes meleg helyen tartani (bár a konyhában azért általában elég meleg van). Ez az előbb kimaradt.

Különben, ha tovább hagyod dolgozni és időnként (naponta, kétnaponta) megeteted egy ek. liszttel, akkor akár igazi kovászt is készíthetsz így pl. kenyérsütéshez. (bár a kovásznak kell kb 2 hét mire igazán jó lesz, szóval elég nagy edényben érdemes kezdeni)
Én meg aszittem tudok sütni-főzni. Erre kiderül, hogy akár kovászt is készíthetnék otthon. Misamaci, abba ne hagyd, jöhetnek a fortélyok.;)
 

misamaci

Aktív tag
Én meg aszittem tudok sütni-főzni. Erre kiderül, hogy akár kovászt is készíthetnék otthon. Misamaci, abba ne hagyd, jöhetnek a fortélyok.;)

Sok fortély nincs benne, én is egy receptkönyvben találtam ezt a módszert. Végülis ez csak beindítja az élesztőt, szárított élesztőnél esetleg egy kicsivel több idő kell (30-40 perc), de amikor szép habos, barna és kezd előjönni a cefreszag, akkor már tutira lehet vele dolgozni.
Kovász készítéséről itt találsz leírást.
Ez a leírás szerint kb 12 óra után lesz használható (kovászként), de hűtőben, etetve bármeddig eltartható. Ezzel a módszerrel nekem csak az a bajom, hogy annyira azért nincs szükségem kovászra, hogy érdemes legyen szaporítani, etetgetni ... :D
 

borka

Őstag
Sziasztok !
Találtam 1 nagyon jó főzöcskézős oldalt.

http://www.nosalty.hu/

A lap alján, a RECEPT ablkba diétás receptek is vannak.
Cukormentes,glukénmentes, stb

A Pangasiust(receptet) kerestem,mert a PENNI-ben most CSAK 1000 Ft 1 kg.:hurra::hurra::hurra:
 

poe

Őstag
Hahó!
Remélem jól és finom kajákkal teltek az ünnepek!
Leírok nektek egy trükköt, amit én szoktam alkalmazni.
Ha valaki szereti a csoki, illetve mogyorókrémet, de nem kíván szénhidrátbombát fogyasztani, érdemes kipróbálni úgy, hogy mascarpone sajttal (olvasztott csokival, jó minőségű diabetikussal is működik). Az így nyert krém alkalmas sütibe, palacsintába, pirítósra stb... ;)
 

dg

Őstag
Sziasztok !
A Pangasiust(receptet) kerestem,mert a PENNI-ben most CSAK 1000 Ft 1 kg.:hurra::hurra::hurra:


Nekem úgy tűnik, ez nem is akciós ár, hanem állandó. Én is nem régen vettem észre. Karácsony előtt még olcsóbb volt, s akkor figyeltem fel rá. Érdemes tudni róla, mert finom hal!
 

christina

Őstag
Az asztali grill más, azt is elárulom mi benne a jó....
Tehát meghívsz mindenféle barátot pereputtyostul vacsorálni.
Veszel húst, gombát, zöldféléket, ha kevés időd van/szereted akkor grillkolbászt, virslit. Ezeket megtisztítod, darabolod, befűszerezed.
Eddig olyan mint bármi más, a trükk most jön. Ahogy megjön a vendégsereg, leültök az asztal mellé, a beizzítod a grillt (ha eddig nem bontottál bort, akkor azonnal pótold :p), mellékészíted a sütnivalókat és te is LEÜLSZ! Kedélyes beszélgetés, borozgatás közben sülnek az étkek, ahogy készül, mindenki elveszi ami szimpatikus, felteszi amit gondol, megfordítja amit meg kell stb.
Nem kell 5 percenként felugrálni és a kaja garantáltan friss.
Köretnek remek egy kis zöldsaláta valami barbna zsemlével stb. Végtelenségig variálható.


Örömmel tudatom veled-veletek, hogy a Jézuska megajándékozott egy klasz asztali grillel! :D Nem szóltam neki pedig, csak itt járt a fórumon. És az én félig komolyan mondott kívánságomat teljesítette. Hát egye fene a grillt megtartom.:)
Vasárnap ki is próbáltam. Nagyon finomakat ettünk, a Gergő imádta! (ezért külön megérte)
Apró hibája van a dolognak. Mivel ez nem egy beszélgetős borozgatós baráti este volt, a 4 fős családnak nem sikerült olyan gyorsan sütni a finomságokat, mint ahogy azt szetettük volna.:rohog:
 

poe

Őstag
Örömmel tudatom veled-veletek, hogy a Jézuska megajándékozott egy klasz asztali grillel! :D Nem szóltam neki pedig, csak itt járt a fórumon. És az én félig komolyan mondott kívánságomat teljesítette. Hát egye fene a grillt megtartom.:)
Vasárnap ki is próbáltam. Nagyon finomakat ettünk, a Gergő imádta! (ezért külön megérte)
Apró hibája van a dolognak. Mivel ez nem egy beszélgetős borozgatós baráti este volt, a 4 fős családnak nem sikerült olyan gyorsan sütni a finomságokat, mint ahogy azt szetettük volna.:rohog:
Gratulálok és örülök, hogy tetszik.
A család meg mohó, ugyi... :)
 

borka

Őstag
Látod-látod, a Jézuska gondolat olvasó is,:D mi meg Katával csak nyaljuk a szánk szélét.:(Pedig micsda:dr_104: parti csaphattunk volna a felszentelésével.:cool:
Üdv:
Sándor :dr_24:
 

misamaci

Aktív tag
Zabpelyhes kenyér

Hozzávalók (kb 1kg-os kenyérhez):
300 g félfogós búzaliszt
200 g zabpehelyliszt
100 g zabkorpa
1 cs. szárított élesztő
2 ek étolaj
150 g (1 pohár) kefír v. natúr joghurt
só, köménymag, víz

Elkészítés:
Az kb 3-4 ek lisztet, 1/2 kkanál porcukrot vízzel elkeverem, nagyjából palacsinta sűrűségűre, hozzáadom az élesztőt, a tetejét megszórom liszttel és lefedve kb 3-4 óra hosszat hagyom dolgozni. (gyorskovász). Érdemes nagy tálkában kezdeni, mert kb 6-7x-es térfogatra meg tud nőni).

A liszteket összeszitálom egy tálba, hozzáadom a zabkorpát, étolajat, kefírt, köménymagot, sót és a felfuttatott élesztőt. Elkezdem összedolgozni, közben annyi vizet adok hozzá, hogy rugalmas, jól gyúrható, félkemény kenyértésztát kapjak. Az összedolgozott tésztát deszkán kb 8-10 percig gyúrom, utána belisztezett tálban letakarva kelesztem kb 1 óra hosszat, utána újra átgyúrom és következik a 2. kelesztés (kb újabb 1 óra). A második kelesztés után begyújtom a sütőt, átgyúrom a tésztát, megformázom, bevagdalom, sütőpapíros tepsibe rakom és amíg a sütő felmelegszik (kb 1/2 óra) hagyom pihenni. A sütőbe egy kisebb tál vizet teszek és berakom középre a tepsit. A kenyeret úgy 10-15 percig sütöm magas (kb 180 fok) hőfokon, utána visszaveszem a sütőt (kb 130-140 fokra) és így sütöm tovább. Amikor a héja kezd szépen pirulni (kb 35-45 perc), akkor vízzel megkenem és készre sütöm. Akkor jó, ha az alját megkopogtatva kongó hangot ad (kb. 50-60 perc). A sütő ajtaját kinyitva a kész kenyeret lassan kihűtve hagyom száradni a sütőben (a korpa miatt több vizet tart bent, szobahőmérsékleten hűtve nedves maradna).

Tápérték 100 g-ra:

  • energia: 1047 kJ/ 249 kcal
  • fehérje: 7 g
  • szénhidrát: 43,7 g
  • zsír: 4,6 g
  • rost: 3,9 g
 

borka

Őstag
Kedves Borka és Sándor!
Nagyon szépen köszönöm, hogy ezt felraktátok. Bár nekem megvan a könyv, de azért lementem magamnak.:dr_24:
De ugye nem ti raktátok fel oldalanként az egész könyvet gépre?:o

Örülünk,hogy négykezzel elboldogulunk a gépen:rohog: nem hogy ilyesmit felrakjunk,de köszönjük a feltételezett ügyességet.;):dr_24:
 
Oldal tetejére