Cukorbeteg gondozó/gondozás

tímeácska

Őstag
Gondoltam egyébként, hogy lesz aki el sem hiszi amit irok, mert nekem is hihetetlen. Szívesen megadom a helyet és a nevet is. :(

Szandimon!
Sajnos, én elhiszem, amit írtál! Tapasztaltunk hasonlóakat Mátém esetében... Szemészetre legelső alkalommal úgy került, hogy valahol olvastam, ajánlott évente 1 alkalommal szemészeti vizsgálat, és a házi gyermekorvosunktól kértem oda (is:rolleyes:) beutalót... Azóta minden egyes vizsgálatra én kérem az időpontot, én tartom nyilván mindkettőnk estében, mikor, hova kell mennünk... De nekem ez így megfelel, mármint, a mi esetünkben! Természetesen azzal nem értek egyet, hogy a szakorvos egyáltalán nem tájékoztatott minket arról, mi is a diabos szövődmények szűrésének, felülvizsgálatának protokollja. És sajnos mindebből arra tudok következtetni, hogy amit nekünk nem mondtak, azt elég nagy valószínűséggel másokkal sem közölték...:confused:
 

misamaci

Aktív tag
Kedves Szandimon! Őszintén szólva ha Te is tudod, érzed hogy nem a megfelelő helyen vagy, nem érzed jól magad, nincs lehetőséged megbeszélni a dolgaidat az orvossal, akkor nem értem miért nem váltottál? Értem én, hogy terhesgondozás címén valószínűleg visszakerülnél (bár talán az sem biztos), de azért addig se mindegy, hogy milyen légkörben folyik a kezelésed (szerintem).
Nem abban kételkedtem, amit írtál (ezt meg is írtam), egyszerűen nehéz felfogni számomra, hogy ekkora különbségek vannak az ellátásban (nem te vagy az első, aki ilyenről ír, de akkor is). Ahogy Te is írtad, amit az ember megtapasztal azt tekinti normálisnak, nekem az a normális hogy időre jövök (nem vagyunk 40-en), időben hívnak be, van idő megbeszélni a történéseket, eredményeket, mit hogyan kell tovább csinálni stb... hab a tortán, hogy emailben vagy napközben telefonon vagy személyesen bármikor elérhetem az kezelőorvosomat, ha kellene (és ezt ő ajánlotta).

Misi
 

tímeácska

Őstag
Ja, és még valami... :)
Egyáltalán nem szabad félni (én úgy gondolom...) az orvos-váltástól! Ahogy már sokan írták itt is, igen, valóban a mi érdekünk, hogy a lehető legjobb ellátásban/gondozásban részesüljünk (és nem mellékesen) éveken/évtizedeken át!!! Miután szabad orvos-választás van (bár tudom, sok helyen sajnos csak 1 szakorvos áll rendelkezésre adott településen...), és nem vagyunk elégedettek, ki az, aki megtilthatná Nekünk, hogy másik orvost felkeressünk?! Ja, hogy az addigi orvosunk rossz szemmel néz majd ránk?! Hát, lehet... De az lenne a legjobb, ha egy ilyen jellegű "beteg elvesztés" arra ösztönözné az orvost, hogy felkutassa, miért is távozott az a beteg... Jaj, tudom, naiv vagyok! :-D Erre még várnom/várnunk kell... Elég sokat... Nagyon sokat...:rolleyes: De hátha! :);-)
Szandimon! Mátémmal már jó pár orvos-váltáson túl vagyunk, de egyiket sem bántam meg! Egy esetben viszont bántam, hogy olyan sokáig vártam... Ez az utolsó volt. Az azt megelőző váltásoknál úgy éreztem, éppen jókor váltottam... Csak nem jó helyre... :-D:rolleyes:
Ugye, én éppen babát várok. Pár hete felkerestem egy diab. orvost, abban a kórházban, ahol terveim szerint szülni szeretnék. Ekkor én nem lecseréltem az addigi orvosomat, hanem elmentem egy másikhoz (IS), és úgy gondoltam, győzzön a jobbik! :-D És győzött is a számomra megfelelőbb! ;-) De ez még nem feltétlen jelenti azt, hogy adott esetben, ha úgy érzem, nem fogok váltani, vagy legalábbis másik diabetológus véleményét kikérni/megkérdezni! Miért ne?! Hát nem? ;-)
 

vighkata

Utolérhetetlen :) – moderátor
Hidd el próbálkozom én az intelligenciám által diktált mértékkel, mert az én egészségemről van szó. (ez most elég hülyén hangzott, de remélem, érted mire akarok kilyukadni.
Dehogy hangzott hülyén! Sőt, ez az egyik legfontosabb, amit mi is szem előtt tartunk, vagyis hogy a saját egészségünkről van szó.

Én a saját egészségemmel fekszem és kelek, míg az orvos valószínű már aznap este, hogy nála jártam el is felejti, hogy nekem van-e valami nyavalyám. Ugyanígy az az orvos sem tartja fejben azt a betegét, akinek amputálni kellett a lábát, holott lehet, hogy ha az orvos minden szűrővizsgálatot kiír, akkor a betege még két lábon járna.
 

vighkata

Utolérhetetlen :) – moderátor
Sokakban él még a nézet, hogy a doktor gyógyít, és amit mond, az szent írás, az úgy van.
Egyre-másra megdől ez a nézet, egyre több beteg jön rá, hogy a saját sorsába van beleszólása, és keres hozzá megfelelő orvost. Ez a diabéteszre feltétlenül igaz, hiszen ez az a betegség, ahol a beteg a maga orvosa, a doktor pedig a jobbkeze.
 

agicza

Új tag
'Ágicza, nagyon jó volt olvasni téged és a tapasztalataidat. Irigyellek a nyugodt légkörért, amiben részed van. Feltétlen várjuk még a többi élménybeszámolódat. Érezd jól magad.
Írhatnál arról is, hogy sikerült-e már jól kiismerned magad az ottani diabon, vagy még mindig haza kell emiatt járnod?'

Kedves Kata!

A cukim saját megítélésem szerint jól alakul :D ez persze nem jelenti azt hogy így is van.
Elég sok magas eredményem van.
Főleg azokon amikor már reggel magas értékkel indulok. Heti 2 nap 12-13-as cukival kelek, nem sikerül kikisérleteznem,hogy ha este 7 körülivel lefekszem, miért megy fel.
Lehet,hogy éjjeli hipom van,de ha éjjel rámérek 5-6 körül szokott lenni.Ha kevesebb Lantuszt adok be,akkor meg azért magas, ha többet hipozok egész nap... szóval hol így hol úgy.
Az itteni diabetic clinic teljesen gondozásba vett.
Mivel márciusban otthoni dokimmal megbeszélve lecseréltük az inzulinom Lantusz-Humalog
kombinációra, így itt is hozzá tudnak szólni az adagoláshoz.
Azóta nem voltam otthon, itt járok három-négy havonta.
Épp jövőhéten megyek, kiváncsi leszek az eredményemre, legutóbb 6.5% volt a HbA1C-m.
Itt minden alkalommal valami pluszt ellenőriznek, voltam szemfenék vizsgálaton, legutóbb a lábam ellenőrizték és szurkálták, illetve a "hangvilla-szerű" valamivel tesztelték mit érzek.
Mindent rendben találtak egyelőre.
Egy előnye van ennek az inzulin kombinációnak, beindult a várvavárt fogyás, ami az előző
hatszori eszegetéssel nem igazán jött be.
Összességében 14 kilót fogytam a legmagasabb súlyomhoz képest, úgyhogy van némi sikerélményem is , így néha vállon veregetem magam. :D

Most hirtelen ennyi jutott eszembe magamról, ha tudtok ötletet adni a reggeli cukor jobb kordában tartásához köszönettel venném.

:) Ágicza
 

macskosz

Új tag
Tisztelt Ágicza!
Semmi képpen ne változtastd az inzulint.Mivel valami állandósággal kell számolnod.Csak a ch-t csökkends .Pl Káposzta ,burgonya.A finom dolgok már a múltté.én 100-ch körül tudtam beáll.a 5.5. háromhavi átl.-ot.Mindent eszem amit a kecske.Biológia tanárként most tanulmányozom a nyulak és a kecskék (szigetvilág ,kóser étkezés,eszkimók stb.)táplálkozását.DE fókát akkor sem ha éhenhalok.Mindenféle növényi eredűt kivétel (cukornád,répacoóukor,juharszirup.stb)kell.A rostoknak óriási szerepe ven.negyedik éve próbálkozom.Gombás ételek renben tartják( mivel gombaszakértő vagyok )Üdvözlettel macskosz.
 

rgyörgy

Új tag
'

A cukim saját megítélésem szerint jól alakul :D ez persze nem jelenti azt hogy így is van.
Elég sok magas eredményem van.
Főleg azokon amikor már reggel magas értékkel indulok. Heti 2 nap 12-13-as cukival kelek, nem sikerül kikisérleteznem,hogy ha este 7 körülivel lefekszem, miért megy fel.
Lehet,hogy éjjeli hipom van,de ha éjjel rámérek 5-6 körül szokott lenni.Ha kevesebb Lantuszt adok be,akkor meg azért magas, ha többet hipozok egész nap... szóval hol így hol úgy.
Az itteni diabetic clinic teljesen gondozásba vett.
Mivel márciusban otthoni dokimmal megbeszélve lecseréltük az inzulinom Lantusz-Humalog
kombinációra, így itt is hozzá tudnak szólni az adagoláshoz.
Azóta nem voltam otthon, itt járok három-négy havonta.
Épp jövőhéten megyek, kiváncsi leszek az eredményemre, legutóbb 6.5% volt a HbA1C-m.
Itt minden alkalommal valami pluszt ellenőriznek, voltam szemfenék vizsgálaton, legutóbb a lábam ellenőrizték és szurkálták, illetve a "hangvilla-szerű" valamivel tesztelték mit érzek.
Mindent rendben találtak egyelőre.
Egy előnye van ennek az inzulin kombinációnak, beindult a várvavárt fogyás, ami az előző
hatszori eszegetéssel nem igazán jött be.
Összességében 14 kilót fogytam a legmagasabb súlyomhoz képest, úgyhogy van némi sikerélményem is , így néha vállon veregetem magam. :D

Most hirtelen ennyi jutott eszembe magamról, ha tudtok ötletet adni a reggeli cukor jobb kordában tartásához köszönettel venném.

:) Ágicza
<link rel="File-List" href="file:///D:%5CDOCUME%7E1%5CGYRGYR%7E1%5CLOCALS%7E1%5CTemp%5Cmsohtml1%5C01%5Cclip_filelist.xml"><!--[if gte mso 9]><xml> <w:WordDocument> <w:View>Normal</w:View> <w:Zoom>0</w:Zoom> <w:HyphenationZone>21</w:HyphenationZone> <w:Compatibility> <w:BreakWrappedTables/> <w:SnapToGridInCell/> <w:WrapTextWithPunct/> <w:UseAsianBreakRules/> </w:Compatibility> <w:BrowserLevel>MicrosoftInternetExplorer4</w:BrowserLevel> </w:WordDocument> </xml><![endif]--><style> <!-- /* Style Definitions */ p.MsoNormal, li.MsoNormal, div.MsoNormal {mso-style-parent:""; margin:0cm; margin-bottom:.0001pt; mso-pagination:widow-orphan; font-size:12.0pt; font-family:"Times New Roman"; mso-fareast-font-family:"Times New Roman";} @page Section1 {size:595.3pt 841.9pt; margin:70.85pt 70.85pt 70.85pt 70.85pt; mso-header-margin:35.4pt; mso-footer-margin:35.4pt; mso-paper-source:0;} div.Section1 {page:Section1;} --> </style><!--[if gte mso 10]> <style> /* Style Definitions */ table.MsoNormalTable {mso-style-name:"Normál táblázat"; mso-tstyle-rowband-size:0; mso-tstyle-colband-size:0; mso-style-noshow:yes; mso-style-parent:""; mso-padding-alt:0cm 5.4pt 0cm 5.4pt; mso-para-margin:0cm; mso-para-margin-bottom:.0001pt; mso-pagination:widow-orphan; font-size:10.0pt; font-family:"Times New Roman";} </style> <![endif]--> Kedves Ágicza!<o></o>
Nekem is a reggeli cuki értékeket a legnehezebb kordába tartani, bár lehet.<o></o>
Elég nagy önfegyelem kell hozzá, mert nem ehetek kedvemre. Ha csak két deka kenyeret eszem, akkor nem megy fel vészesen a vc érték. De hát ez a falat arra sem elég, hogy megtudjam, milyen íze is van valójában annak, amit ettem. Tízórainál rászoktam, hogy egy répát elrágcsálok. Ennek nagy előnye, sokáig lehet enni. Tíz órától már könnyebb kordában tartani a vc-értéket. Megkérdezhetem, mit és mennyit szoktál reggelizni? És a pótvacsora?<o></o>
A péksüteményekről mi a véleményed?<o></o>
<o>
</o>
 

agicza

Új tag
Kedves Gyuribácsi!

Az ébredéskori cukrom a rossz általában, a reggeli után rendeződik.

A reggelim 2 db barna piritós, 30 g szénhidrátértékben.

Ha este 6 körüli a cukrom, és beadom a Lantuszt, reggel 12.
Ha este 6 a cukrom ,eszek kb 15 g szénhidrátot,akkor reggel 8 lesz.
Ha 7-8 körüli a cukrom gondolom arra nem kell már enni, de ekkor
is gyakran 11-12 reggel.

Lassan rá akarom fogni az itt zajló frontokra,de nem akarom saját magam mentegetni,de
nem találom a megoldást egyelőre.

:D Remélem hamarosan.
 

rgyörgy

Új tag
Tisztelt Ágicza!
Semmi képpen ne változtastd az inzulint.Mivel valami állandósággal kell számolnod.Csak a ch-t csökkends .Pl Káposzta ,burgonya.A finom dolgok már a múltté.én 100-ch körül tudtam beáll.a 5.5. háromhavi átl.-ot.Mindent eszem amit a kecske.Biológia tanárként most tanulmányozom a nyulak és a kecskék (szigetvilág ,kóser étkezés,eszkimók stb.)táplálkozását.DE fókát akkor sem ha éhenhalok.Mindenféle növényi eredűt kivétel (cukornád,répacoóukor,juharszirup.stb)kell.A rostoknak óriási szerepe ven.negyedik éve próbálkozom.Gombás ételek renben tartják( mivel gombaszakértő vagyok )Üdvözlettel macskosz.

<link rel="File-List" href="file:///D:%5CDOCUME%7E1%5CGYRGYR%7E1%5CLOCALS%7E1%5CTemp%5Cmsohtml1%5C01%5Cclip_filelist.xml"><!--[if gte mso 9]><xml> <w:WordDocument> <w:View>Normal</w:View> <w:Zoom>0</w:Zoom> <w:HyphenationZone>21</w:HyphenationZone> <w:Compatibility> <w:BreakWrappedTables/> <w:SnapToGridInCell/> <w:WrapTextWithPunct/> <w:UseAsianBreakRules/> </w:Compatibility> <w:BrowserLevel>MicrosoftInternetExplorer4</w:BrowserLevel> </w:WordDocument> </xml><![endif]--><style> <!-- /* Style Definitions */ p.MsoNormal, li.MsoNormal, div.MsoNormal {mso-style-parent:""; margin:0cm; margin-bottom:.0001pt; mso-pagination:widow-orphan; font-size:12.0pt; font-family:"Times New Roman"; mso-fareast-font-family:"Times New Roman";} @page Section1 {size:595.3pt 841.9pt; margin:70.85pt 70.85pt 70.85pt 70.85pt; mso-header-margin:35.4pt; mso-footer-margin:35.4pt; mso-paper-source:0;} div.Section1 {page:Section1;} --> </style><!--[if gte mso 10]> <style> /* Style Definitions */ table.MsoNormalTable {mso-style-name:"Normál táblázat"; mso-tstyle-rowband-size:0; mso-tstyle-colband-size:0; mso-style-noshow:yes; mso-style-parent:""; mso-padding-alt:0cm 5.4pt 0cm 5.4pt; mso-para-margin:0cm; mso-para-margin-bottom:.0001pt; mso-pagination:widow-orphan; font-size:10.0pt; font-family:"Times New Roman";} </style> <![endif]--> Kedves macskosz!<o></o>
Mi még nem beszélgettünk, üdvözöllek. Szeretném megkérdezni, a napi 100 ch nem kevés? Nekem 180gr van kiírva, de ezzel a mennyiséggel nehéz tartani a vc értéket, kevesebbel meg fogyok. A savanyú káposzta nagyon jó hatással van a cukorra. A feleségem itthon savanyít cserép dézsában. Nagyon finom, és nem vegyszeres. Gombákkal kapcsolatban lenne egy-két kérdésem, kérdezhetek?<o></o>
<o></o><o>
</o>
 

rgyörgy

Új tag
Az ébredéskori cukrom a rossz általában, a reggeli után rendeződik.

A reggelim 2 db barna piritós, 30 g szénhidrátértékben.

Ha este 6 körüli a cukrom, és beadom a Lantuszt, reggel 12.
Ha este 6 a cukrom ,eszek kb 15 g szénhidrátot,akkor reggel 8 lesz.
Ha 7-8 körüli a cukrom gondolom arra nem kell már enni, de ekkor
is gyakran 11-12 reggel.

Lassan rá akarom fogni az itt zajló frontokra,de nem akarom saját magam mentegetni,de
nem találom a megoldást egyelőre.

:D Remélem hamarosan.

<link rel="File-List" href="file:///D:%5CDOCUME%7E1%5CGYRGYR%7E1%5CLOCALS%7E1%5CTemp%5Cmsohtml1%5C01%5Cclip_filelist.xml"><!--[if gte mso 9]><xml> <w:WordDocument> <w:View>Normal</w:View> <w:Zoom>0</w:Zoom> <w:HyphenationZone>21</w:HyphenationZone> <w:Compatibility> <w:BreakWrappedTables/> <w:SnapToGridInCell/> <w:WrapTextWithPunct/> <w:UseAsianBreakRules/> </w:Compatibility> <w:BrowserLevel>MicrosoftInternetExplorer4</w:BrowserLevel> </w:WordDocument> </xml><![endif]--><style> <!-- /* Style Definitions */ p.MsoNormal, li.MsoNormal, div.MsoNormal {mso-style-parent:""; margin:0cm; margin-bottom:.0001pt; mso-pagination:widow-orphan; font-size:12.0pt; font-family:"Times New Roman"; mso-fareast-font-family:"Times New Roman";} @page Section1 {size:595.3pt 841.9pt; margin:70.85pt 70.85pt 70.85pt 70.85pt; mso-header-margin:35.4pt; mso-footer-margin:35.4pt; mso-paper-source:0;} div.Section1 {page:Section1;} --> </style><!--[if gte mso 10]> <style> /* Style Definitions */ table.MsoNormalTable {mso-style-name:"Normál táblázat"; mso-tstyle-rowband-size:0; mso-tstyle-colband-size:0; mso-style-noshow:yes; mso-style-parent:""; mso-padding-alt:0cm 5.4pt 0cm 5.4pt; mso-para-margin:0cm; mso-para-margin-bottom:.0001pt; mso-pagination:widow-orphan; font-size:10.0pt; font-family:"Times New Roman";} </style> <![endif]--> Agicza, én is annyit reggelizem, amennyi te. Sokat számíthat, az a két szelet pirítós milyen lisztből van. Mi olyan kenyeret eszünk általában, amit a feleségem süt. Nem malátától barna, lassan épül be. Kipróbáltam reggelire a szárazbabból készült salátát. Csak azt ettem, jóllaktam, és a cukit csak egy-egységgel emelte meg. A hátránya persze az, hizlal. Nálam bevált, este kilenckor két deci kefirt megeszem és az elég. Így reggel 4,8 és 5,6 között ingadozik a vc. Sokat számít milyen fizikai tevékenységet, végzek reggeli után, ehhez alkalmazkodni kell. A szervezetem, ha változtatok valamin, nagyon lassan reagál. Ha erőltetem a változást abból csak baj keletkezik. A HGBA1C volt 4,2. Ennek hatására megkönnyebbültem, és az utolsó érték 6, 8. Azt hiszem, fegyelmit adok magamnak.<o></o>
<o>
</o>
 

agicza

Új tag
<link rel="File-List" href="file:///D:%5CDOCUME%7E1%5CGYRGYR%7E1%5CLOCALS%7E1%5CTemp%5Cmsohtml1%5C01%5Cclip_filelist.xml"><!--[if gte mso 9]><xml> <w:WordDocument> <w:View>Normal</w:View> <w:Zoom>0</w:Zoom> <w:HyphenationZone>21</w:HyphenationZone> <w:Compatibility> <w:BreakWrappedTables/> <w:SnapToGridInCell/> <w:WrapTextWithPunct/> <w:UseAsianBreakRules/> </w:Compatibility> <w:BrowserLevel>MicrosoftInternetExplorer4</w:BrowserLevel> </w:WordDocument> </xml><![endif]--><style> <!-- /* Style Definitions */ p.MsoNormal, li.MsoNormal, div.MsoNormal {mso-style-parent:""; margin:0cm; margin-bottom:.0001pt; mso-pagination:widow-orphan; font-size:12.0pt; font-family:"Times New Roman"; mso-fareast-font-family:"Times New Roman";} @page Section1 {size:595.3pt 841.9pt; margin:70.85pt 70.85pt 70.85pt 70.85pt; mso-header-margin:35.4pt; mso-footer-margin:35.4pt; mso-paper-source:0;} div.Section1 {page:Section1;} --> </style><!--[if gte mso 10]> <style> /* Style Definitions */ table.MsoNormalTable {mso-style-name:"Normál táblázat"; mso-tstyle-rowband-size:0; mso-tstyle-colband-size:0; mso-style-noshow:yes; mso-style-parent:""; mso-padding-alt:0cm 5.4pt 0cm 5.4pt; mso-para-margin:0cm; mso-para-margin-bottom:.0001pt; mso-pagination:widow-orphan; font-size:10.0pt; font-family:"Times New Roman";} </style> <![endif]--> Agicza, én is annyit reggelizem, amennyi te. Sokat számíthat, az a két szelet pirítós milyen lisztből van. Mi olyan kenyeret eszünk általában, amit a feleségem süt. Nem malátától barna, lassan épül be. Kipróbáltam reggelire a szárazbabból készült salátát. Csak azt ettem, jóllaktam, és a cukit csak egy-egységgel emelte meg. A hátránya persze az, hizlal. Nálam bevált, este kilenckor két deci kefirt megeszem és az elég. Így reggel 4,8 és 5,6 között ingadozik a vc. Sokat számít milyen fizikai tevékenységet, végzek reggeli után, ehhez alkalmazkodni kell. A szervezetem, ha változtatok valamin, nagyon lassan reagál. Ha erőltetem a változást abból csak baj keletkezik. A HGBA1C volt 4,2. Ennek hatására megkönnyebbültem, és az utolsó érték 6, 8. Azt hiszem, fegyelmit adok magamnak.<o></o>
<o>
</o>


Gyuri bácsi,

Én is végigettem már az itteni barnakenyér kínálatot, van amelyik nagyobbat dob mintha fehéret ennék, de megtaláltam a nekem valót, ami teljesen normális alapanyagokból készül.
A reggeli után rendeződik a cukrom. 5.5...körül lesz.

Próbálom tartani a diétát, örülök,hogy megszabadultam egy jó pár kilótól.

A mozgás nekem is jó irányba befolyásolja a cukrom, úgyhogy olyankor még egy alma is becsúszhat később.

A 4.2-es érték nagyon szép, nekem egyelőre a legjobb 6,1 volt aztán 6,3 és 6,5 ... ha most 6,7 vagy magasabb lesz, akkor én is kérek a fegyelmiből! :)

Én még mindig a kisérleti fázisban vagyok a reggeli normális cukor elérése felé... Milyen jó,hogy nem unatkozik az ember. :-D
 

rgyörgy

Új tag
Én is végigettem már az itteni barnakenyér kínálatot, van amelyik nagyobbat dob mintha fehéret ennék, de megtaláltam a nekem valót, ami teljesen normális alapanyagokból készül.
A reggeli után rendeződik a cukrom. 5.5...körül lesz.

:-D

<link rel="File-List" href="file:///D:%5CDOCUME%7E1%5CGYRGYR%7E1%5CLOCALS%7E1%5CTemp%5Cmsohtml1%5C01%5Cclip_filelist.xml"><!--[if gte mso 9]><xml> <w:WordDocument> <w:View>Normal</w:View> <w:Zoom>0</w:Zoom> <w:HyphenationZone>21</w:HyphenationZone> <w:Compatibility> <w:BreakWrappedTables/> <w:SnapToGridInCell/> <w:WrapTextWithPunct/> <w:UseAsianBreakRules/> </w:Compatibility> <w:BrowserLevel>MicrosoftInternetExplorer4</w:BrowserLevel> </w:WordDocument> </xml><![endif]--><style> <!-- /* Style Definitions */ p.MsoNormal, li.MsoNormal, div.MsoNormal {mso-style-parent:""; margin:0cm; margin-bottom:.0001pt; mso-pagination:widow-orphan; font-size:12.0pt; font-family:"Times New Roman"; mso-fareast-font-family:"Times New Roman";} @page Section1 {size:595.3pt 841.9pt; margin:70.85pt 70.85pt 70.85pt 70.85pt; mso-header-margin:35.4pt; mso-footer-margin:35.4pt; mso-paper-source:0;} div.Section1 {page:Section1;} --> </style><!--[if gte mso 10]> <style> /* Style Definitions */ table.MsoNormalTable {mso-style-name:"Normál táblázat"; mso-tstyle-rowband-size:0; mso-tstyle-colband-size:0; mso-style-noshow:yes; mso-style-parent:""; mso-padding-alt:0cm 5.4pt 0cm 5.4pt; mso-para-margin:0cm; mso-para-margin-bottom:.0001pt; mso-pagination:widow-orphan; font-size:10.0pt; font-family:"Times New Roman";} </style> <![endif]--> Agicza, a 4,2 félévvel korábbi érték, mára „sikerült” lerontanom. Amit mi eszünk kenyeret, az teljes kiőrlésű lisztekből készül. Életem párja, a kedves feleségem, nagyon szeret a konyhában tevékenykedni. Süteményeket is sokat készít, és azt is teljes kiőrlésű lisztből. Milyen fura az élet. Jártam kezelésre vulkáni eredetű gázfürdőbe. Naponta mérték a pulzusom is, mindig szaporavolt,130 körül. És mit tesz a mozgás, excentrikus edzőszerkentyűvel mérem, kezdés előtt 99 volt, taposás után 88. És ezt már többször észrevettem.<o></o>
Szép álmokat<o></o>
<o>
</o>
 

lizzi

Őstag
<link rel="File-List" href="file:///D:%5CDOCUME%7E1%5CGYRGYR%7E1%5CLOCALS%7E1%5CTemp%5Cmsohtml1%5C01%5Cclip_filelist.xml"><!--[if gte mso 9]><xml> <w:WordDocument> <w:View>Normal</w:View> <w:Zoom>0</w:Zoom> <w:HyphenationZone>21</w:HyphenationZone> <w:Compatibility> <w:BreakWrappedTables/> <w:SnapToGridInCell/> <w:WrapTextWithPunct/> <w:UseAsianBreakRules/> </w:Compatibility> <w:BrowserLevel>MicrosoftInternetExplorer4</w:BrowserLevel> </w:WordDocument> </xml><![endif]--><style> <!-- /* Style Definitions */ p.MsoNormal, li.MsoNormal, div.MsoNormal {mso-style-parent:""; margin:0cm; margin-bottom:.0001pt; mso-pagination:widow-orphan; font-size:12.0pt; font-family:"Times New Roman"; mso-fareast-font-family:"Times New Roman";} @page Section1 {size:595.3pt 841.9pt; margin:70.85pt 70.85pt 70.85pt 70.85pt; mso-header-margin:35.4pt; mso-footer-margin:35.4pt; mso-paper-source:0;} div.Section1 {page:Section1;} --> </style><!--[if gte mso 10]> <style> /* Style Definitions */ table.MsoNormalTable {mso-style-name:"Normál táblázat"; mso-tstyle-rowband-size:0; mso-tstyle-colband-size:0; mso-style-noshow:yes; mso-style-parent:""; mso-padding-alt:0cm 5.4pt 0cm 5.4pt; mso-para-margin:0cm; mso-para-margin-bottom:.0001pt; mso-pagination:widow-orphan; font-size:10.0pt; font-family:"Times New Roman";} </style> <![endif]--> Agicza, én is annyit reggelizem, amennyi te. Sokat számíthat, az a két szelet pirítós milyen lisztből van. Mi olyan kenyeret eszünk általában, amit a feleségem süt. Nem malátától barna, lassan épül be. Kipróbáltam reggelire a szárazbabból készült salátát. Csak azt ettem, jóllaktam, és a cukit csak egy-egységgel emelte meg. A hátránya persze az, hizlal. Nálam bevált, este kilenckor két deci kefirt megeszem és az elég. Így reggel 4,8 és 5,6 között ingadozik a vc. Sokat számít milyen fizikai tevékenységet, végzek reggeli után, ehhez alkalmazkodni kell. A szervezetem, ha változtatok valamin, nagyon lassan reagál. Ha erőltetem a változást abból csak baj keletkezik. A HGBA1C volt 4,2. Ennek hatására megkönnyebbültem, és az utolsó érték 6, 8. Azt hiszem, fegyelmit adok magamnak.<o></o>
<o>
</o>
én megköszönném ha leírnád a szárazbabból készült saláta receptjét:)
 

rgyörgy

Új tag
én megköszönném ha leírnád a szárazbabból készült saláta receptjét:)
<link rel="File-List" href="file:///D:%5CDOCUME%7E1%5CGYRGYR%7E1%5CLOCALS%7E1%5CTemp%5Cmsohtml1%5C01%5Cclip_filelist.xml"><!--[if gte mso 9]><xml> <w:WordDocument> <w:View>Normal</w:View> <w:Zoom>0</w:Zoom> <w:HyphenationZone>21</w:HyphenationZone> <w:Compatibility> <w:BreakWrappedTables/> <w:SnapToGridInCell/> <w:WrapTextWithPunct/> <w:UseAsianBreakRules/> </w:Compatibility> <w:BrowserLevel>MicrosoftInternetExplorer4</w:BrowserLevel> </w:WordDocument> </xml><![endif]--><style> <!-- /* Style Definitions */ p.MsoNormal, li.MsoNormal, div.MsoNormal {mso-style-parent:""; margin:0cm; margin-bottom:.0001pt; mso-pagination:widow-orphan; font-size:12.0pt; font-family:"Times New Roman"; mso-fareast-font-family:"Times New Roman";} @page Section1 {size:595.3pt 841.9pt; margin:70.85pt 70.85pt 70.85pt 70.85pt; mso-header-margin:35.4pt; mso-footer-margin:35.4pt; mso-paper-source:0;} div.Section1 {page:Section1;} --> </style><!--[if gte mso 10]> <style> /* Style Definitions */ table.MsoNormalTable {mso-style-name:"Normál táblázat"; mso-tstyle-rowband-size:0; mso-tstyle-colband-size:0; mso-style-noshow:yes; mso-style-parent:""; mso-padding-alt:0cm 5.4pt 0cm 5.4pt; mso-para-margin:0cm; mso-para-margin-bottom:.0001pt; mso-pagination:widow-orphan; font-size:10.0pt; font-family:"Times New Roman";} </style> <![endif]--> <o></o>
Lizzike!
Írom a babsaláta krinolinnal nevű finomság receptjét.
<o></o>
Hozzávalók két személyre: 80 g tarkabab, 80 g fehér bab, 1nagy fej vöröshagyma, 150 g krinolin, 1 gerezd fokhagyma, 2 ek. ecet, 1 ek. Olaj, őrölt fehér bors, só.
Elkészítés: A száraz babot előző este beáztatjuk, másnap sós vízben, kuktában puhára főzzük, leszűrjük, hagyjuk lecsöpögni.
A hagymát és a fokhagymát apróra vágjuk. Krinolint főzzük lehűlés után kis kockára, felvágjuk. Az olajt az ecettel elkeverjük, hozzáadjuk az összevágott hagymákat, ízesítjük sóval, borssal. Krinolint és a babot a salátalével össze
Keverjük, hűtőbe legalább 20 percig hagyjuk összeérni.(több órát is lehet)
<o></o>
Gratulálok a kicsi lányotokhoz, igazán gyönyörű gyermek.
Üdvözlettel Éva néni.
<o>
</o>
 

agicza

Új tag
<link rel="File-List" href="file:///D:%5CDOCUME%7E1%5CGYRGYR%7E1%5CLOCALS%7E1%5CTemp%5Cmsohtml1%5C01%5Cclip_filelist.xml"><!--[if gte mso 9]><xml> <w:WordDocument> <w:View>Normal</w:View> <w:Zoom>0</w:Zoom> <w:HyphenationZone>21</w:HyphenationZone> <w:Compatibility> <w:BreakWrappedTables/> <w:SnapToGridInCell/> <w:WrapTextWithPunct/> <w:UseAsianBreakRules/> </w:Compatibility> <w:BrowserLevel>MicrosoftInternetExplorer4</w:BrowserLevel> </w:WordDocument> </xml><![endif]--><style> <!-- /* Style Definitions */ p.MsoNormal, li.MsoNormal, div.MsoNormal {mso-style-parent:""; margin:0cm; margin-bottom:.0001pt; mso-pagination:widow-orphan; font-size:12.0pt; font-family:"Times New Roman"; mso-fareast-font-family:"Times New Roman";} @page Section1 {size:595.3pt 841.9pt; margin:70.85pt 70.85pt 70.85pt 70.85pt; mso-header-margin:35.4pt; mso-footer-margin:35.4pt; mso-paper-source:0;} div.Section1 {page:Section1;} --> </style><!--[if gte mso 10]> <style> /* Style Definitions */ table.MsoNormalTable {mso-style-name:"Normál táblázat"; mso-tstyle-rowband-size:0; mso-tstyle-colband-size:0; mso-style-noshow:yes; mso-style-parent:""; mso-padding-alt:0cm 5.4pt 0cm 5.4pt; mso-para-margin:0cm; mso-para-margin-bottom:.0001pt; mso-pagination:widow-orphan; font-size:10.0pt; font-family:"Times New Roman";} </style> <![endif]--> Agicza, a 4,2 félévvel korábbi érték, mára „sikerült” lerontanom. Amit mi eszünk kenyeret, az teljes kiőrlésű lisztekből készül. Életem párja, a kedves feleségem, nagyon szeret a konyhában tevékenykedni. Süteményeket is sokat készít, és azt is teljes kiőrlésű lisztből. Milyen fura az élet. Jártam kezelésre vulkáni eredetű gázfürdőbe. Naponta mérték a pulzusom is, mindig szaporavolt,130 körül. És mit tesz a mozgás, excentrikus edzőszerkentyűvel mérem, kezdés előtt 99 volt, taposás után 88. És ezt már többször észrevettem.<o></o>
Szép álmokat<o></o>
<o>
</o>
Gyuri bácsi,

Én teljes kiőrlésű tönkölylisztet használok jelenleg szinte mindenhez.
A család is szívesen fogyasztja, így nem kell kétfélét készítenem.
Nem ragaszkodnak a fehér dolgokhoz.
Próbáltam belőle kenyeret is,de az annyira nem jött be nekem,
maradok egyelőre a boltinál.
Én is nagyon szeretek sütni főzni, ez elég baj nekem ;), de ezeket
is tönkölyliszttel készítem.
Édesítés szempontjából kedves feleséged mit használ a sütikhez?
Ahol szükséges a "cukor" állaga ott fruktózt szoktam használni, ahol nem ott az édesítőtablettát összetört formában,az édesítőfolyadék ízét nem
igazán szeretem.
Ismerettéségi körünk már átállt a kevésbé édes ízekre. :D
 

vighkata

Utolérhetetlen :) – moderátor
'
Lehet,hogy éjjeli hipom van,de ha éjjel rámérek 5-6 körül szokott lenni.Ha kevesebb Lantuszt adok be,akkor meg azért magas, ha többet hipozok egész nap... szóval hol így hol úgy.
Az itteni diabetic clinic teljesen gondozásba vett.
Mivel márciusban otthoni dokimmal megbeszélve lecseréltük az inzulinom Lantusz-Humalog
:) Ágicza
A Lantussal nekem is ez volt a problémám, de ez még mindig jobban bevált nekem, mint a Humulin N, amit te is használtál.
Valószínű nálad is az van, hogy a hajnali órákban megemelkedik az inzulin igényed, de a Lantus egyenletességével nem tudod fedezni a változó igényt.
Talán tehetsz egy próbát, hogy este többet eszel 5-10 g-mal, és kb. 2 E-vel növeled az esti Lantust. Így esetleg szerencséd van, és nem hipozol éjfél, hajnali 2 óra között, de hajnali 4-6 óra között már nincs a szervezetedben a szénhidrát, a megemelt Lantus viszont ott van.
De ezzel vigyázni kell, mert a délelőttöd és nappalod rendben van, a Lantus viszont még akkor is "dolgozik". Lehet, hogy ezzel rendbehozod az éjszakát, de felborítod a nappalokat. Nálam legalábbis ez volt a gond a Lantussal.
Egész nap nem ehetsz többet, hogy fedezd az inzulint, hiszen most értél el fogyást, és a szénhidrát is elegendő, amit eszel. Jól át kell gondolni, hogy van-e értelme a változtatásnak.
 

agicza

Új tag
A Lantussal nekem is ez volt a problémám, de ez még mindig jobban bevált nekem, mint a Humulin N, amit te is használtál.
Valószínű nálad is az van, hogy a hajnali órákban megemelkedik az inzulin igényed, de a Lantus egyenletességével nem tudod fedezni a változó igényt.
Talán tehetsz egy próbát, hogy este többet eszel 5-10 g-mal, és kb. 2 E-vel növeled az esti Lantust. Így esetleg szerencséd van, és nem hipozol éjfél, hajnali 2 óra között, de hajnali 4-6 óra között már nincs a szervezetedben a szénhidrát, a megemelt Lantus viszont ott van.
De ezzel vigyázni kell, mert a délelőttöd és nappalod rendben van, a Lantus viszont még akkor is "dolgozik". Lehet, hogy ezzel rendbehozod az éjszakát, de felborítod a nappalokat. Nálam legalábbis ez volt a gond a Lantussal.
Egész nap nem ehetsz többet, hogy fedezd az inzulint, hiszen most értél el fogyást, és a szénhidrát is elegendő, amit eszel. Jól át kell gondolni, hogy van-e értelme a változtatásnak.


Köszönöm, hogy válaszoltál Kata.
Egyszerűen nem tudok normális cukrokat produkálni reggelre.
Tegnap este 7-el feküdtem le...reggel 15-el ébredtem.:confused:
Hurrá, egyre jobb, bár legalább lesz kérdésem szerdán a cukorgondozóba.
Automatikusan azt javasolták a múltkor,hogy emeljem a Lantuszt és még magasabb lett reggelre,úgyhogy az nem jött be.

Most egész nap magas, ebéd körül is 12 volt.
Még kísérletezni fogok.

A múlt héten két nap variáltam kicsit, este többet ettem, hogy 8-9 körülivel feküdjek le, és a Lantuszt csökkentettem két egységgel.
így 7 körül volt mindkét reggel a cukrom.
Lehet hogy ezt próbálom tovább, csak az esti nagyobb evést nem igazán akarom erőltetni.
Mit lehetne eszegetni, hogy szénhidrát legyen,de ne hizlaljon ?
 

poe

Őstag
A múlt héten két nap variáltam kicsit, este többet ettem, hogy 8-9 körülivel feküdjek le, és a Lantuszt csökkentettem két egységgel.
így 7 körül volt mindkét reggel a cukrom.
Lehet hogy ezt próbálom tovább, csak az esti nagyobb evést nem igazán akarom erőltetni.
Mit lehetne eszegetni, hogy szénhidrát legyen,de ne hizlaljon ?

Esetleg megpróbálhatod azt is, hogy 1 E-el kevesebbet adsz be a vacsorához, ahelyett hogy többet ennél. ;)
 
Oldal tetejére