A mai napom apró öröme...

borka

Őstag

Csatolások

  • CBE_23-24-650-400-90.jpg
    CBE_23-24-650-400-90.jpg
    65.1 KB · Olvasás: 6

tímeácska

Őstag
Végre meg tudtam szerelni a színes nyomtatómat! :D (Majd' 1 év után...:rolleyes:) Egy gondja volt csak: bele volt szorulva egy pumpa kanül záró dugasz...:o:o:o:p
 

borka

Őstag
Nekünk a tegnepi nap volt nagy öröm,hogy újra találkozhattunk a régebbi ,és az újabb fórumozós társakkal.:)
Nembeszélve a zegyenpólónkról.:dr_24::dr_24::dr_24: :dr_31:
 
Nekem a mai napra megvolt az apró örömöm, hogy reggel 9-kor máris újraélhettem a tegnapi napot, képekben. Köszönöm nektek, Borka és Sándor!!:hurra::hurra::hurra:
 

vighkata

Utolérhetetlen :) – moderátor
Nekem a napok örömei egybefolytak egészen péntektől kezdődően. Hiszen mán pénteken elindultam vala, és a már a vonaton fokoztam az örömöt....:hurra:
 

Csatolások

  • CIMG1305.JPG
    CIMG1305.JPG
    185.3 KB · Olvasás: 12

vighkata

Utolérhetetlen :) – moderátor
Drága Sidike!
Itten szeretném megköszönni, hogy ilyen különleges örömöt szereztél mindannyiunknak az egyenpólóval. :dr_24::dr_24::dr_24:
Nekem ez egy életre szóló örömöm :D:):D
 
Oldal tetejére