misamaci
Aktív tag
Hááát, van olyan, hogy patazsír, de asszem, azt nem ilyen célra használják...![]()
mindegy, beleállítod a pónit, aztán mjad felszívja

Hááát, van olyan, hogy patazsír, de asszem, azt nem ilyen célra használják...![]()

mindegy, beleállítod a pónit, aztán mjad felszívja... viszont utána vigyázz el ne csússzon!
![]()
Ja, ja rémlik is valami közmondás, hogy ló, meg négy láb, meg hogy megcsúszik...![]()


És ezt csak most mondod?!aha ... a lónak négy lába van mégse asztal![]()
Basszus, akkor most hova tegyem a tányérokat?! 

Egyébként gyanús volt, hogy mindig így ide-oda mászkált az asztal... Na, de hát a zsúrkocsit is lehet ide-oda tologatni...aha ... a lónak négy lába van mégse asztal![]()
És milyen színű? Márcsak, hogy hozzáöltözzünk.
,ha senki nem fedezi fel,azért az utolsó napon elárulom,hogy hól kell keresni.
Sándor

Végre meg tudtam szerelni a színes nyomtatómat!(Majd' 1 év után...
) Egy gondja volt csak: bele volt szorulva egy pumpa kanül záró dugasz...
![]()



Szóval, a pumpa és a tartozékainak nem megfelelő használata nemkívánatos mellékhatásokkal lehet a nyomtatókra is?!Úgylátszik,hogy a pumpa használata mellet is előfordulnak szövődmények.![]()
Sándor


Azért szólhattatok volna úgy 1 évvel előbb is... 

Csatlakoznék az előttem szólóhoz... Izé, íróhoz...!Nekünk a tegnepi nap volt nagy öröm,hogy újra találkozhattunk a régebbi ,és az újabb fórumozós társakkal.
Nembeszélve a zegyenpólónkról.![]()
![]()



Jajj, hát tudod jól, hogy ránk mindig számíthatsz. A le-fel gombjaidért is mennyit drukkoltunk.Szóval, a pumpa és a tartozékainak nem megfelelő használata nemkívánatos mellékhatásokkal lehet a nyomtatókra is?!Azért szólhattatok volna úgy 1 évvel előbb is...
![]()



Csatlakozunk!!!!Nekünk a tegnepi nap volt nagy öröm,hogy újra találkozhattunk a régebbi ,és az újabb fórumozós társakkal.
Nembeszélve a zegyenpólónkról.![]()
![]()


