A keresés eredményei

  1. rocha

    Őssejt terápiával kapcsolatos fejlemények. Vannak?

    Sziasztok! Nem vagyok új tag, de egy ideje nem igazán látogattam a fórumot. Igyekeztem utána keresni a témának, de nem igazán jártam sikerrel, kérlek nézzétek el ha olyan kérdéseket teszek fel amit már máshol, máskor kitárgyaltatok. Úgy hozta a sors, hogy valószínűleg duplazunk: a 7 éves...
  2. rocha

    FreeStyle Libre

    Sziasztok, gondolkodom egy ilyen eszköz beszerzésén, de előtte szeretnék hallani tapasztalatokat, tanácsokat (gondolok itt a pontosságra, beszerzéssel kapcsolatos dolgokra) A google magyar találatai amik kapcsolódnak a freestyle libre-hez, sajnos már több évesek, és jellemzően csak az eszköz...
  3. rocha

    Vércukormérők

    Üdv! Véleményem szerint biztosan nem arról van szó, hogy a tesztcsík "lötyögne" a készülékben. Ha nem jönne létre az elektromos kapcsolat, akkor vagy nem is működne, vagy hibajelzést adna. Nekem is van Méry mérőm, gondoltam a régi dcontot ki tudom váltani, mert az épphogy egyben van. A helyzet...
  4. rocha

    Szólánc

    roló
  5. rocha

    Asszociációs játék- Gondolattársítás

    Család
  6. rocha

    Asszociációs játék- Gondolattársítás

    irodatechnika
  7. rocha

    Szólánc

    távol (voltam sokaig)
  8. rocha

    Vércukor érték HbA1c

    Én is úgy tudom, hogy 92 naponta lehet HbA1c-t csináltatni. De az insulinváltás miatt, 1 hónap mulva ugyis megyek mégegyszer, akkor majd rákérdezek. Az elképzelhető, hogy elfoglalt lenne az orvosom (nem feltétlenül rosz doki, többmindent megtudtam tőle az első és eddigi egyetlen...
  9. rocha

    Szólánc

    somfordálós
  10. rocha

    Asszociációs játék- Gondolattársítás

    harapósok, ugrálósok, farokcsóválósok ;)
  11. rocha

    Szólánc

    tanít
  12. rocha

    Asszociációs játék- Gondolattársítás

    Múúúúúúúúú :)
  13. rocha

    Vércukor érték HbA1c

    Nekem is van friss eredményem: 6,6 , aminek kifelyezetten örülök, mert voltak azért magas értékeim. De ugy latszik a tetőket mindig mereskor kaphattam el. Most valtottam orvost (Bp-re költöztem 1 éve, de csak most jutottam idáig), és kellemes/kellemetlen meglepetések értek. Az orvosom nagyon...
  14. rocha

    Dühöngő, avagy ARÉNA! :-)

    Kicsit off: A HOC oldalán (www.hoc.hu) élő közvetítést láthatsz a Gigabyte PC tuning versenyének európai döntőjéről. Ennek népszerűsítésére létrejött egy nyereményjáték. A következő linkre kattintással "sponzorálhatsz" engem ;) Az említett link Köszi ;)
  15. rocha

    Szólánc

    mentség
  16. rocha

    Szólánc

    eretnek
  17. rocha

    Asszociációs játék- Gondolattársítás

    kevesebb dugót!
  18. rocha

    Szólánc

    répatorta
  19. rocha

    Szólánc

    serege
  20. rocha

    Asszociációs játék- Gondolattársítás

    addig jár a korsó a kútra, míg 2 nem lesz belőle... Bocs, egy ősrégi robotot idéztem :)
  21. rocha

    Asszociációs játék- Gondolattársítás

    vándor
  22. rocha

    Szólánc

    kabala
  23. rocha

    Asszociációs játék- Gondolattársítás

    önfenntartó egyesület
  24. rocha

    Szólánc

    aftalos :)
  25. rocha

    Ünnepeljünk!

    A többiek nevében is köszönöm ;)
  26. rocha

    Asszociációs játék- Gondolattársítás

    agrotradicionalizmus :)
  27. rocha

    Szólánc

    momentum
  28. rocha

    Szólánc

    tagbaszakadt
  29. rocha

    Asszociációs játék- Gondolattársítás

    bonsai bansai!
  30. rocha

    Szólánc

    selejtes
Oldal tetejére