rgyörgy
Új tag
<style type="text/css"><!-- @page { size: 21cm 29.7cm; margin: 2cm } P { margin-bottom: 0.21cm } --> </style>
A helyzet az, hogy engem már annyian megvezettek, hogy én már el sem megyek szavazni. Nincs
kire. Az egyik 19 a másik meg 20-1.Ez sem semmi:
<link rel="File-List" href="file:///C:/DOCUME%7E1/RENDSZ%7E1/LOCALS%7E1/Temp/msoclip1/01/clip_filelist.xml"><!--[if gte mso 9]><xml> <w:WordDocument> <w:View>Normal</w:View> <w:Zoom>0</w:Zoom> <w:HyphenationZone>21</w:HyphenationZone> <w
Nehogy úgy gondold, ha nem mész el szavazni, megúszod. A távolmaradás is szavazat, sajnos azokra, akik a legjobban összekutyulják dolgainkat.<o></o>
<!--[if !supportEmptyParas]--> <!--[endif]--><o></o><o></o>