A keresés eredményei

  1. Szepy

    H1N1 új típusú influenza:féljünk-e tőle vagy sem?

    Kmolli! Én is azon a véleményen vagyok amit leírtál.Örülök, hogy leírtad én nem tettem meg ,mert nem akartam a támadásokat.Mi beoltattuk magunkat 3 hete és semmi dajunk nem lett, a gyerekeket még nem tudtuk, oltóanyag "hiánya" miatt, de hamarosan lehet azt az ígéretet kaptuk. Gabi
  2. Szepy

    A mai napom apró öröme...

    Én is pont el tudtam csípni őket, tök jó volt.Jól láttam csigunak lesz legkisebb kiscsiguja?(ez jó magyarosra sikeredett)
  3. Szepy

    H1N1 új típusú influenza:féljünk-e tőle vagy sem?

    A sima oltást kapták meg alá is kellet írni egy papírt amin csak annyi állt ,hogy megkapták és én hozzájárulok.a másik nem engedélyezett mondta a Dr.Nálunk a házi doki támogatja és ő is és a családja is be van oltva. Ezt még nem hallottam :"Az első körben beoltott tesztgyerekeknél nem alakult ki...
  4. Szepy

    H1N1 új típusú influenza:féljünk-e tőle vagy sem?

    Sziasztok! Én mind a két oltást felvettem egyszerre.A gyerekek ma kapják meg a sima oltást és ha engedélyezett akkor jövőhéten a másikat. Gabi
  5. Szepy

    Szókirakó

    őémnyeKpsré
  6. Szepy

    Szókirakó

    Egészségfórum
  7. Szepy

    Szókirakó

    lrIooaknsdu
  8. Szepy

    Szókirakó

    Tanulás
  9. Szepy

    mindenkinek

    Sziasztok! Már elnézést, de a puszira én is igényt tartok ugyanis ha elég röviden, de én írtam be egy figyelemfelkeltést az eseménnyel kapcsolatosan kb. két oldal visszafelé. Nem akarok nagyon-e témába folyni elég sokan beszéltek már róla.Azért én annyiból megértem az anyukát hogy nem volt...
  10. Szepy

    Szókirakó

    éaónytTnvi
  11. Szepy

    Szókirakó

    Palacsinta
  12. Szepy

    mindenkinek

    Sziasztok! Ezt nem én írtam, csak bemásolom ide hátha benneteket is érdekelni fog!!!!Diabétesszel kapcsolatos. Nyilatkoztam a Kossut Rádiónak,ma 16kor megy le az adás! Most meg az RTL Hiradó jön forgatni,ami este lesz a TV-ben majd!
  13. Szepy

    Önkéntes munka-avagy divat-e az önkéntesség

    Én kerestem önkéntes munkát a lakóhelyemen, de nem jártam sikerrel.A neten is próbáltam keresni de itt meg mindig ad egy új oldalt és egy idő után azt veszem észre teljesen elvesztem.
  14. Szepy

    Beszélgessünk, csak úgy

    Én vért izzadtam a nyelv tanulással és azt a kicsit is elfelejtettem már amit régen tudtam.Néha irigykedem mondjuk Vágó Istvánra, de be kell lássam ez egy gyenge pontom.
  15. Szepy

    Szókirakó

    bbRnagyoa
  16. Szepy

    Szókirakó

    Fűszeres
  17. Szepy

    Szókirakó

    Tessék már engem kirakni! Elutaztatok?Pihentek?Valaki hall engem?Ott vagyunk már?
  18. Szepy

    Állatvédelem-vajon miről is szól

    Misamaci! "Szerintem amíg nem lesz elég erős, (politikai, gazdasági) érdekektől mentes országos szerveződés, addig nem lesz esély " Nem csak ezzel van a baj.Szerintem már gyermekkorban kellene elkezdeni nem is az állat védelmet hanem a leg alap az állat gondozást.Hijába tanulja meg a gyerek...
  19. Szepy

    A mai napom apró öröme...

    Grácia! Köszi, mára is vézeztünk most már csak magamat ápolom.Pár nap és rende addig a gépet pötyögöm attól nem szárad ki.
  20. Szepy

    Állatvédelem-vajon miről is szól

    Szerintem a libabotrányt akkor is nagyon felfújták.Az egy olyan ágazat ami sok embernek a megélhetését biztosítja ráadásul megfelelő tartás, gondozás mellet.Akkor a malacot se hizlaljuk fel? Én én szeretem a libát és a máját is megenni.
  21. Szepy

    A mai napom apró öröme...

    27 csirke le kaszabolva a kezem igaz szétázott, de éhen halni már nem fogunk.Holnap jön a másik fele.
  22. Szepy

    Szókirakó

    k r a e a í B s t t á
  23. Szepy

    Szókirakó

    Légiparádé
  24. Szepy

    Szókirakó

    mpaasáÁltlíal
  25. Szepy

    Szókirakó

    Lúdtalpbetét
  26. Szepy

    A mai napom apró öröme...

    Nyertem a hetes lottón 6 számot eltaláltam 161055 Ft és ha a 3-s helyett a 2 jelölöm be akkor most milliomos lennék.Szuper volt.Ma szembesültem a múltheti sorsolással.Keserűen édes, de jó érzés Gabi
  27. Szepy

    Szókirakó

    aehrSzaümrk
  28. Szepy

    Szókirakó

    Karbantartás
  29. Szepy

    mindenkinek

    Napocska! Letöltöttem ezt a táblázatot is a bőség zavara.Mind a kettőt kitöltöm egy hónapon keresztül és majd látom melyik válik be nálam jobban most még tanulom a kitöltéseket.Természetesen neked is köszönöm.Most egy hétre megyünk nyaralni majd utána jelentkezem.
  30. Szepy

    mindenkinek

    Értem köszi.
Oldal tetejére