A mai napom apró öröme...

vighkata

Utolérhetetlen :) – moderátor
Eccer, vagy 15-18 éve az ötösön volt 3 találatom, kb. 15 ezret fizetett, akkor az baromi jó pénz volt a hármasért.
 

Szepy

Új tag
Grácia!

Köszi, mára is vézeztünk most már csak magamat ápolom.Pár nap és rende addig a gépet pötyögöm attól nem szárad ki.
 

borka

Őstag
Szaiasztok, Sándor vagyok!!!!!!

A mai nap nagy -nagy öröme,hogy a mai napon dolgoztam utoljára mint aktív dolgozó.:lol:
( Hivatalosan okt.01.től leszek nyugdíjas, ha megélem:rolleyes:)
Jelenleg a felmentési időmet töltöm, pesze ez a házi munkára nem vonatkozik.
Drága Borka rögtön kitalálta,hogy rendezzük át a konyhát, köszönöm jól vagyok.

Üdvözletem és sok puszi minden fiatalnak és a többieknek is.

ui: Egy a lényeg ne felejtsetek el folyamatosan lélegezni:p

Sándor
 

dg

Őstag
Szia Sándor!

Akkor most már lesz idő a sok-sok minden egyébre! Szerintem még több lesz a dolgod, mint eddig! Ebben Borka is biztosan segít majd! :D Kezdetnek a konyha nem is rossz!
 

borka

Őstag
Kedves Napocska!
Nagyon szépen köszönöm a gratulációt,de a strszessssss, napokat nem szeretném vállalni,volt benne részem éppen elégszer 46 éven keresztűl.
Sándor
 

borka

Őstag
:grin: Kezdetnek a konyha nem is rossz!

Kedves Grácia!
Megsúgom nekd(de kérlek ne add tovább) a konyha után jön az egész lakásnak a kifestése.:( Karácsonyra tudunk vendégeket fogadni.;)
Sándor
 

vighkata

Utolérhetetlen :) – moderátor
Szaiasztok, Sándor vagyok!!!!!!

A mai nap nagy -nagy öröme,hogy a mai napon dolgoztam utoljára mint aktív dolgozó.:lol:
( Hivatalosan okt.01.től leszek nyugdíjas, ha megélem:rolleyes:)
Jelenleg a felmentési időmet töltöm, pesze ez a házi munkára nem vonatkozik.
Drága Borka rögtön kitalálta,hogy rendezzük át a konyhát, köszönöm jól vagyok.

Üdvözletem és sok puszi minden fiatalnak és a többieknek is.

ui: Egy a lényeg ne felejtsetek el folyamatosan lélegezni:p

Sándor
Juhéjj, Sándor, gratula, gratula:D:cool:.

Drága Borka pedig gondoskodik arról, hogy te is azon nyugdíjasok táborát gyarapítsd, akik sosem érnek rá:rolleyes:.

Borka! Nagyon jól csinálod, ügyi vagy, én is így tennék. Még egy közös pont.

Kívánok mindkettőtöknek nagyon boldog, hosszú, együtt eltöltött nyugdíjas éveket!!!
 

pusimelu

Őstag
A mai napom apró öröme ,hogy eljutottam a mamámhoz a kórházba és hála az égnek jobban van!(80km oda na meg vissza is 80km)
Túl van egy agyvérzésen tegnap délelőtt még elég kérdéses volt a jövő ,de ma már zserbót akat a páromnak sütni ,és úgy néz ki a keze is valamennyire ,de mozog végre!Már csak szédül!
Viszont az orvosa azt mondta ,a cukra nagyon rendben van amire egy kicsit én is büszke vagyok ,mert nem keveset papoltam és okítottam a nagyit miből mennyit hogyan!
 

borka

Őstag
Köszönöm szépen a B.Ny. Évekhez a grtulációkat, szeretnék élni a lehetőséggel még egy pár évig.

Kata! Te meg mán megent 1 penden húrolsz a Borkával:(,hogy ennyi közös legyen bennetek:rolleyes: az a magasságos sem gondolta komolyan;-)

Még egyszer köszi a jókívánságokat és kívánom,hogy mindannyian eljussatok idáig ,erőben és egészségben.:smile:
Pusz . Sándor
 

borka

Őstag
A mai napom apró öröme ,hogy eljutottam a mamámhoz a kórházba és hála az égnek jobban van!(80km oda na meg vissza is 80km)
Túl van egy agyvérzésen tegnap délelőtt még elég kérdéses volt a jövő ,de ma már zserbót akat a páromnak sütni ,és úgy néz ki a keze is valamennyire ,de mozog végre!Már csak szédül!
Viszont az orvosa azt mondta ,a cukra nagyon rendben van amire egy kicsit én is büszke vagyok ,mert nem keveset papoltam és okítottam a nagyit miből mennyit hogyan!

Kedves Meli.
Gratulálunk az Édesanyádnak,és jobbulást kívánunk.
Neked pedig a gratula ,az odadó tőrődésért, és a nem hiába járt a szám-ért ,jár.
A 160 Km a multé, az öröm a jelené:rolleyes::D
 
Oldal tetejére