Legutóbbi tartalom: dávid

  1. D

    Vércukormérők

    elolvastam igen sajnálatos az eset, de ha érdekel van egy nordisk pen de nem az amit kérsz de ezzel is lehet dolgozni,szivesen adom és ingyen mivel én már lantus pent használok üdv. david
  2. D

    Vércukormérők

    novopen Szia! ha érdekel és drága neked megvenni tudok adni ingyen . dávid
  3. D

    mindenkinek

    Igen! Diabos vagyok 15 éve. A realit tv adásában láttam. Én valóban tulélhettem ezt a problémát. Az történt,hogy reggel 6h-kor beadtam 50 ne lantust és egyszerüen vissza feküdtem az ágyba tv-t nézni ,hogy majd kijövök 25 perc mulva beadni a 15 ne novorapid gyorsitot majd reggelizek de sajnos...
  4. D

    mindenkinek

    valoban belelehet halni egy drasztikus insulin tuladagolásba pl 200 ne lantus
  5. D

    mindenkinek

    üdv !! az lenne a kérdésem mit tudtok az insulin tuladagolásrol? valoban meglhet halni? tv-ben láttam egy áldozat 100 ne insulin bevitelnél kimult lehetséges vagy csak tul festik a cukorbetegséget. david
  6. D

    Vércukormérők

    Tisztelettel a sorstársaknak. dcont personál gépem van,nagyon megörültem mikor megjelent a lite link kiértékelő de sajnos nagyon drága volt így lemondtam róla. 2010.augusztusban itt találtam rá dr Somogyi Béla saját trevezésű műszer rajzra amit elkészitettem mivel nagyon egyszerű és olcsó 390...
  7. D

    vércukor kiértékelő program

    T cim sajnos a excel kiértékelő program nem tölthető le az adott helyről mert a virus ellenőrzó letilt a webhely belépésnél. valaki tudna segíteni puszi mindekinek dávidka
  8. D

    vércukor kiértékelő program

    gyon érdekelne a táblázat azt hiszem rossz helyre irtam légyszives küld el nekem damel@citrmail.hu
  9. D

    vércukor kiértékelő program

    szia! régen itt vagyok már a forumon de csak most vettem észre a nagyszerü progit. gondolom nem kell hozzá lite link csak az excel. kérlek küld el ha még lehetséges előre is köszönöm david damel@citromail.hu
  10. D

    mindenkinek

    nootropylt szedek szédülés miatt azóta vérzik a bal fülem az orvosom ct -re küldött semmi gond,ők sem tudják miért van valakinek hasonlo esete üdv dávid
  11. D

    mindenkinek

    Nagyon érdekes jelenség az emberek közönyös viselkedésének külömböző megnyílvánulása.Van aki megijed,van aki közömbösen nézi a jelenetet volt aki feláll mellőlem a távolsági buszon mikor beadtam az insulint.Én ugy gondolom nem kell figyelembe venni ezeket a reakciokat csak csendesen elviselni...
  12. D

    mindenkinek

    Szia Grácia! Igazán nagyon megnyugtató volt a válaszod és köszönöm lehetséges,hogy a mostani állapotok valóban azt tükrözik amit a vége felé írtál. Jó emberek vagytok itt mindannyian hálás vagyok érte és sok szeretettel búcsúzom dávid
  13. D

    mindenkinek

    Szia Kriszta! Köszönöm a hozzászólásod nagyon értékes volt,máris sokkal több a az amit tudnom kell sajnos a mérés nem igen fog menni azt meg is tehetném de nem tudom rábeszélni, minden esetre a gyógyszertárba igyekezet megkisérlem üdv Dávid
  14. D

    mindenkinek

    Üdv Mindenkinek! Segítséget kérek !!!!! Az a helyzet ,hogy az unokáimmal vagyok szeptember 1 ig a kissebik unokám 9 éves fiu ,azt veszem észre mindig megéhezik és furcsa a szeme alatti arnyékos karikák vannak. Itt jelenleg nem tudom orvoshoz vinni csak azt szeretném kérdezni ,ha van valakinek...
  15. D

    Vércukormérők

    rgyörgy Mint írtam leheséges a találkozó Bp-en Telekí László tér 57 es pavilon a sarkon egy közért zöld szinű rácsozatu a portálja és a hugom ott dolgozik eladó csak egyedül van tehát nem lehet tévedni egész héten kivétel szombat vasárnap tisztelettel Dávid
Oldal tetejére