Legutóbbi tartalom: vikibaba

  1. vikibaba

    Cukorbeteg gyermek

    Köszi hogy irtál.úgy érzem nagyon rossz helyen kopogtattam ma.:(De majd csak lesz valami.szia.:D:)
  2. vikibaba

    Cukorbeteg gyermek

    Kedves fórumozok.Seretném veletek megosztani a mai napomat, ami ovodalátogatással (majdnem beiratással)telt el.Azt hozzá kell füznöm,hogy mi vidékiek vagyunk és pumpások.Sajnos!!!!!Szóval a lányom 3 és fél éves és ügye amint a mai napon felvilágositottak nem ovodaköteles. Az lessz majd ha...
  3. vikibaba

    Cukorbeteg gyermek

    Szia.Remélem nem haragszol hogy csak ugy irkálok. Kislányom most 3 és fél éves és 1 éve pumpások vagyunk.(medtronic).csak ajánlani tudom mindenkinek főleg kisgyerekeknek a ch miatt is,mert ügye vagy eszik a gyerek vagy nem.Vagyis nálunk igy van.ÉN (hülye) amikor mondta az orvos a pumpát...
  4. vikibaba

    Comment by 'vikibaba' in album 'Album : az én kicsikéim'

    Album Images 2
  5. [No title]

    [No title]

  6. [No title]

    [No title]

  7. [No title]

    [No title]

  8. Album : az én kicsikéim

    Album : az én kicsikéim

    Album Images 1
  9. [No title]

    [No title]

  10. [No title]

    [No title]

  11. vikibaba

    Cukorbeteg gyermek

    uristen.72?????????az én lányom már 31-nél kómában volt.ez szó szerint egy csoda.:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o
  12. vikibaba

    Cukorbeteg gyermek

    sziasztok.elég nehéz ezeket a sorokat olvasni,még a gyomrom is görcsbe rándul.rámtörnek az én kellemetlen emlékeim is.mindenkinek sok-sok erőt és kitartást kivánok,mert ügye abbol nagyon sok kell.de mindenkinek csak azt tudom mondani hogy bizzunk az orvostudományban már annyi mindenre van...
  13. vikibaba

    Cukorbeteg gyermek

    sajnos csak a védőoltások a ludasak,de ebbe én már beletörödtem.sajna.
  14. vikibaba

    Cukorbeteg gyermek

    Köszi a biztatást.Hidd el nem adom fel olyan könnyen.csak ezt a picurkát sajnálom mert ami másnak rögtön sikerül nekünk ötödszöri belövésre és mindeggyiknél nagyon sirt.most ferde tünk van remélem beválik.na majd még irok.sziasztok.
  15. vikibaba

    Cukorbeteg gyermek

    Sziasztok.végre hazaértünk nagy nehezen 1 hét után szenzorral felszerelve.azt tudtam hogy nem vagyok egy szerencsés alkat de ennyire.5 szerelékből 3 nem volt jo.és már volt 30 as cukink is odabent.hát volt olyan pillanatom hogy lemondunk a pumpárol.amikor AZ 5.szereléknél is elindult a cuki=7,9...
Oldal tetejére