A keresés eredményei

  1. vikibaba

    Cukorbeteg gyermek

    Köszi hogy irtál.úgy érzem nagyon rossz helyen kopogtattam ma.:(De majd csak lesz valami.szia.:D:)
  2. vikibaba

    Cukorbeteg gyermek

    Kedves fórumozok.Seretném veletek megosztani a mai napomat, ami ovodalátogatással (majdnem beiratással)telt el.Azt hozzá kell füznöm,hogy mi vidékiek vagyunk és pumpások.Sajnos!!!!!Szóval a lányom 3 és fél éves és ügye amint a mai napon felvilágositottak nem ovodaköteles. Az lessz majd ha...
  3. vikibaba

    Cukorbeteg gyermek

    Szia.Remélem nem haragszol hogy csak ugy irkálok. Kislányom most 3 és fél éves és 1 éve pumpások vagyunk.(medtronic).csak ajánlani tudom mindenkinek főleg kisgyerekeknek a ch miatt is,mert ügye vagy eszik a gyerek vagy nem.Vagyis nálunk igy van.ÉN (hülye) amikor mondta az orvos a pumpát...
  4. vikibaba

    Comment by 'vikibaba' in album 'Album : az én kicsikéim'

    Album Images 2
  5. [No title]

    [No title]

  6. [No title]

    [No title]

  7. [No title]

    [No title]

  8. Album : az én kicsikéim

    Album : az én kicsikéim

    Album Images 1
  9. [No title]

    [No title]

  10. [No title]

    [No title]

  11. vikibaba

    Cukorbeteg gyermek

    uristen.72?????????az én lányom már 31-nél kómában volt.ez szó szerint egy csoda.:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o
  12. vikibaba

    Cukorbeteg gyermek

    sziasztok.elég nehéz ezeket a sorokat olvasni,még a gyomrom is görcsbe rándul.rámtörnek az én kellemetlen emlékeim is.mindenkinek sok-sok erőt és kitartást kivánok,mert ügye abbol nagyon sok kell.de mindenkinek csak azt tudom mondani hogy bizzunk az orvostudományban már annyi mindenre van...
  13. vikibaba

    Cukorbeteg gyermek

    sajnos csak a védőoltások a ludasak,de ebbe én már beletörödtem.sajna.
  14. vikibaba

    Cukorbeteg gyermek

    Köszi a biztatást.Hidd el nem adom fel olyan könnyen.csak ezt a picurkát sajnálom mert ami másnak rögtön sikerül nekünk ötödszöri belövésre és mindeggyiknél nagyon sirt.most ferde tünk van remélem beválik.na majd még irok.sziasztok.
  15. vikibaba

    Cukorbeteg gyermek

    Sziasztok.végre hazaértünk nagy nehezen 1 hét után szenzorral felszerelve.azt tudtam hogy nem vagyok egy szerencsés alkat de ennyire.5 szerelékből 3 nem volt jo.és már volt 30 as cukink is odabent.hát volt olyan pillanatom hogy lemondunk a pumpárol.amikor AZ 5.szereléknél is elindult a cuki=7,9...
  16. vikibaba

    Cukorbeteg gyermek

    facebook??
  17. vikibaba

    Cukorbeteg gyermek

    sajna az nekem nincs.jo lenne tartani a kapcsolatot mert te már tapasztalt vagy ezen a téren.
  18. vikibaba

    Cukorbeteg gyermek

    sziasztok.az msn cimem:icus46@hotmail.com.ha van msn etek és pumpások vagytok vegyetek már fel.sziasztok.
  19. vikibaba

    Cukorbeteg gyermek

    szia.medtronis pumpánk van.én is azon agyalok hogy hová tegyem neki,mert kiprobáltam rácsatolni a nadrágjára és szegénynek lecsuszott.köszi a tanácsot.üdv.
  20. vikibaba

    Cukorbeteg gyermek

    sziasztok.már rég jártam erre.hétfőn megyünk kezdeni a pumpás kezelést.talán pénteken már itthon leszünk.remélem.szivesen vennék minden jo tanácsot(hogy ne bénázzak odabent).vannak köztetek ebben gyakorlott szülők.hála az égnek.ha van időtök irjatok.üdv mindenkinek.
  21. vikibaba

    Cukorbeteg gyermek

    köszi a hozzászolásokat.ez egy nagy röhely.10.000ft al több a családi és a papirom szerint kapok a gyerekemre egy évre 6000ft gyogyszertámogatást.komoly segitrég.kiváncsi leszek mi lesz a vége mert holnap elmegyek a háziorvoshoz mert szerintem valamit nagyon elirt a kis drága amikor véleményt...
  22. vikibaba

    Cukorbeteg gyermek

    sziasztok.ismét én.csak azt akarom leirni nektek hogy megjött ma a lányom közgyogytámogatásárol a levél.azt hittem dobok egy hátast.azt irják hogy HAVI 600 FT gyogyszertámogatást kap.4-szer kap inzulint egy nap.ez nem vicc????????irjatok
  23. vikibaba

    Cukorbeteg gyermek

    sziasztok.azt akarom kérdezni tölletek hogy hallottatok már dr robert o.young-rol?mert kaptunk a háziorvosunktol egy dvdt és abban ez az orvos azt állitja hogy visszafordithato az 1-es tipusu cukorbetegség.aki ismeri irjon.üdvözlet mindenkinek.
  24. vikibaba

    Cukorbeteg gyermek

    sziasztok.hü de rég irtam már (aki emlékszik rám).csak azt szeretném tőletek kérdezni, hogy a kislányom 2,5 éves és az orvos ngyon meg akar győzni az inzulinpumpárol.de én egy kicsit tartok tőle.de biztos van köztetek pumpás szülő is.ha tudtok irjatok már róla,mert igen hajlok afelé hogy pumpás...
  25. vikibaba

    Cukorbeteg gyermek

    Köszi a jotanácsokat majd este jövök.üdv mindenkinek.
  26. vikibaba

    Cukorbeteg gyermek

    Oké.nagyon sokat segitettél.köszi.
  27. vikibaba

    Cukorbeteg gyermek

    sos na most mit csináljak.kimaradt az uzsi és már 6 kor vacsizni kéne.csak szegénykém elaludt és nem volt szivem felébreszteni.IRJATOK
  28. vikibaba

    Cukorbeteg gyermek

    köszönöm szépen a válaszokat.csak olyan idegesitő ez a helyzet.ti már hála az égnek tapasztaltabbak vagytok mint én és látom fordulhatok hozzátok bátran segitségért!köszönöm.
  29. vikibaba

    Cukorbeteg gyermek

    szia timi .és ezekröl a cukrokrol ami vikinek van mi a véleményed? nem magasak nagyon?vagy nem kellett volna beálitani neki?köszi a biztatást!
  30. vikibaba

    Cukorbeteg gyermek

    na itt vagyok.sajnos amit elmeséltem az még csak a kezdetek kezdete ez sem volt jo de ezután jön a poklok pokla.na amint irtam a budapesti semmelweis korhzban kezdődött a történetünk.de ahogy egyre jobban leet viktoria megkértem a doktornőt hogy had mehssünk át a nyiregyházi jósa andrás kórházba...
Oldal tetejére