A mai napom apró öröme...

napocska

Őstag
Bezzeg az én bicómat lelakatolva is elvitték full extrásan, gyereküléssel együtt :). Még régebben, amikor Danit abban hordtam.
 

vighkata

Utolérhetetlen :) – moderátor
Fizetésnap van!:D
Ráadásul, átutalták a visszajáró adókedvezményemet is...!:dr_24::D
Hurrá! :D Az adókedvezményt külön hurrá!!! :D:D:D
Mi holnap kapjuk a pénzet, ilyenkor azt mondjuk, hogy "ma pénzért dolgozunk." ;)
De te jobban jártál, otthon vagy, és azért is pénzet kapsz. :hurra::hurra::cool:
 

vighkata

Utolérhetetlen :) – moderátor
Ma megyek diab kontrollra. Hogy ebben mi örömöm van? Holnaptól nem kell naplót rajzolnom :hurra::cool:, következő kontrollig pihi.
 

tímeácska

Őstag
Ma voltunk az 1 hónapos (mert, hogy már ilyen öreg Bogim...:D) fejlődésvizsgálaton. Kiakasztottuk a mérleget (nem, engem nem mértek...;):dr_38:), Bogi már 2720 grammot nyom! :D

Ami viszont furi, hogy 1 centivel haladja csak meg a születéskori hosszát, pedig az 50-es méretű ruhák már nem lógnak (annyira...) Rajta... Hát, igen... Nem jól mérték a kórházban a hosszát. Mindegy! A rucik azt mutatják, hogy nőtt. Nem is kicsit! :D:hurra:
 

vighkata

Utolérhetetlen :) – moderátor
A galamb ma meghozta a soronkövetkező DrInfo magazint. :cool: Nem bírtam ki, azonnal belelapoztam, átfutottam, este pedig olvasom.
Köszönet érte :dr_24:

Csiguka, Sidike! Kirakhatjátok a "helyiség" elé a sorszámtépő tömböt. ;)
 

pusimelu

Őstag
Én is megkaptam és már délután két tétel között ki is olvastam a nagyját!
Holnap viszem mert a főnököm is látni akarja!Nagyon érdekli a reumatológiai oldal mert hát reuma szakorvos is!
 
Oldal tetejére