A mai napom apró öröme...

Nyafi

Tag
Mai napom (nem is olyan apró) öröme:

Végre van otthon internetem,itt vagyok a fórumon,és
végre elaludt a kisfiam! (merthogy fél éves a fiam,aki két éve még nem élt ugye:D
De mostmár nagyon is él,és jól vagyunk:hurra:
Jó itt látni titeket
 

blaci

Őstag
A mai napom apró öröme, hogy...

...sikerült kicserélnem a lámpát a fürdőszobába foglalatostól...!:D
...ráadásul áramütés nélkül...!!:D:D
Üdv.,
Laci ...aki mostantól ezermester (is)...!!!:D


Ui.: Arról nem is beszélve, hogy még működik is...!;):dr_31::)
 

borka

Őstag
A délelőtti program után / Diabétesz Családi Centrum nyílik - május 8 /
elmentünk ebédelni a VAKVARJÚ nevű étterembe,ahol éppen ökörsütés volt.:D
Nagy nehezen kerítettek a részünkre 1 szabad asztalt,mert amúgy minden foglalt volt.Nagyon finom ökörsültett ettünk. Mint kiderült minden május első szombatján ,már 14 éve hagyománya az étterembe.
1-2 kép az albumokba.
 

tímeácska

Őstag
Milyen érdekes... Ami az egyiknek szomorúság, az a másiknak lehet, hogy öröm!
Pl.: ma délutánra totálisan elment a hangom (még suttogni sem nagyon bírok!). Engem ez elszomorít... Az itthoniaknak pedig ez örömöt okoz... Tényleg milyen érdekes... DE MÉÉÉÉ?! :rohog::rohog::rohog:
 

vighkata

Utolérhetetlen :) – moderátor
A délelőtti program után / Diabétesz Családi Centrum nyílik - május 8 /
elmentünk ebédelni a VAKVARJÚ nevű étterembe,ahol éppen ökörsütés volt.:D
Nagy nehezen kerítettek a részünkre 1 szabad asztalt,mert amúgy minden foglalt volt.Nagyon finom ökörsültett ettünk. Mint kiderült minden május első szombatján ,már 14 éve hagyománya az étterembe.
1-2 kép az albumokba.
Én az ökörsültet állva, vagy földön ülve is megenném :dr_31::dr_31::dr_31:

Borka, jövőre, nem pendítenéd meg, hogy közeleg az ökörsütés ideje. Én nagyon elmennék, még sosem ettem ökörsültet, de nagyon vágyom rája. ;):dr_24::)
 

vighkata

Utolérhetetlen :) – moderátor
Ma rendben (na jó, volt egy kis rendetlenség) letekertünk 35 km-t a bringatúrán, ahova eljöttek Mankáék is. :hurra::hurra::hurra:
A bringatúra résztvevői a kerekezés végeztével ingyé bemehettek a zélményfürdőbe. :cool:

Fotók hamarosan a zalbumban.
 

borka

Őstag
Én az ökörsültet állva, vagy földön ülve is megenném :dr_31::dr_31::dr_31:

Borka, jövőre, nem pendítenéd meg, hogy közeleg az ökörsütés ideje. Én nagyon elmennék, még sosem ettem ökörsültet, de nagyon vágyom rája. ;):dr_24::)

Nem tudtam,hogy a rája is szereti a zökörsültet, de majd meg próbálunk koncentrálni a zidőpontra.:cool:
Amúgy pedig üzenném mindenkinek,hogy ha bárkinek olyan doga akadna a nagyfaluba,hogy 1 nap nem tudja elintézni, vagy csak szeretne csavarogni egyet,nagyon szívesen biztosítunk szállást a részére.Természetesen ingyér és bérmentve.;):cool:
Csiguék hozhatják a lókat is künn a kutyafutatón elférnek.:rohog::rohog::rohog:
 

tímeácska

Őstag
Nem tudtam,hogy a rája is szereti a zökörsültet, de majd meg próbálunk koncentrálni a zidőpontra.:cool:
Amúgy pedig üzenném mindenkinek,hogy ha bárkinek olyan doga akadna a nagyfaluba,hogy 1 nap nem tudja elintézni, vagy csak szeretne csavarogni egyet,nagyon szívesen biztosítunk szállást a részére.Természetesen ingyér és bérmentve.;):cool:
Csiguék hozhatják a lókat is künn a kutyafutatón elférnek.:rohog::rohog::rohog:

Borkáék, Drágáim! Nem szabad itten ám könnyelmű ígéreteket tenni... (MRobi tudna ám erről mesélni... :):D:cool: ) Lókat is?! :o :D
Nagyon kedvesek vagytok!
Nos, tehát, holnaptól 2 hétre meglátogatunk Titeket! Csak mi megyünk, 4 gyerek, 2 felnőtt, 2 ló, 1 kutya, 1 maccs, 1 höri, és egy rakás hal... :D:rohog::rohog::rohog:
 

borka

Őstag
Borkáék, Drágáim! Nem szabad itten ám könnyelmű ígéreteket tenni... (MRobi tudna ám erről mesélni... :):D:cool: ) Lókat is?! :o :D
Nagyon kedvesek vagytok!
Nos, tehát, holnaptól 2 hétre meglátogatunk Titeket! Csak mi megyünk, 4 gyerek, 2 felnőtt, 2 ló, 1 kutya, 1 maccs, 1 höri, és egy rakás hal... :D:rohog::rohog::rohog:

A talira sem hoztatok mindent, itt is csak a lók-ról vót szó.:cool:Nyaraltatást nem írtam:rolleyes:
 

gabibaba

Aktív tag
Nagyon szuper volt a bringatúra, meg a találka Katával. Bár a bicajgyilkos pótgyerek helyett busszal jöttem vissza (ezért még jön nekem eggyel), így csak 17,5 km. volt nekem. Na és utána a welness! Bár a hidegre való tekintettel a vizibalettet meg a lecsúszást kihagytam... majd jövőre.
 

vighkata

Utolérhetetlen :) – moderátor
Borkáék, Drágáim! Nem szabad itten ám könnyelmű ígéreteket tenni... (MRobi tudna ám erről mesélni... :):D:cool: ) Lókat is?! :o :D
Nagyon kedvesek vagytok!
Nos, tehát, holnaptól 2 hétre meglátogatunk Titeket! Csak mi megyünk, 4 gyerek, 2 felnőtt, 2 ló, 1 kutya, 1 maccs, 1 höri, és egy rakás hal... :D:rohog::rohog::rohog:
Meg viszel engem is, a kufferban elférek. :rohog:
 

vighkata

Utolérhetetlen :) – moderátor
Nagyon szuper volt a bringatúra, meg a találka Katával. Bár a bicajgyilkos pótgyerek helyett busszal jöttem vissza (ezért még jön nekem eggyel), így csak 17,5 km. volt nekem. Na és utána a welness! Bár a hidegre való tekintettel a vizibalettet meg a lecsúszást kihagytam... majd jövőre.
Manka, fotókat nyomatod az albumokba? Mert én profi módon behoztam a fotómasinát, hogy feltöltsem az képeket, de a madzag az bírt otthon maradni. ;) Hát ennyit tudok. :rohog:
 
Oldal tetejére