Babázhatok

tubi

Aktív tag
Volt valakinek több magzatvize a kelleténél? Úgy olvastam, h ez tipikusan cukrosoknál fordul elő.....
igen, nekem is, asszem, a 20. heti UH-nál írták rá a leletre. a cukrosokhoz jól értő nőgyógyi csak legyintett, hogy nem kell ezzel foglalkozni. az utolsó UH-n már nem írták rá. én is úgy tudom, hogy lehet jele annak, ha a babával vmi baj van, de ez nagyon ritka, sok nem cukros nőnek is sok magzatvize van és minden OK a babóval! ha baj lenne, annak lennének más jelei is. kérdezz csak rá a dokitól, hogy megnyugtasson.
 

mantanya

Aktív tag
Értelek. Én is így indultam tavaly, jött a gondolat, elkezdtem rendberakni a dolgaimat (nekem nem a cukrom volt a gond), egyre jobban akartam, letisztázódott, hogy nagyon szeretném és nem olyan régen úgy alakult az életem, hogy kiderült, hogy valszeg nem lehet már (nem eüs okok miatt, de ezek már tavaly is fennálltak, csak előbb magamat akartam rendbe rakni), pedig már voltam genetikai vizsgálaton is, minden rendben volt, simán zöld utat kaptam és most nem tudom feldolgozni, hogy nem lehet tök más okok miatt :( Ha most lennék 1 évvel ezelőtt, először azokat a dolgokat tisztáznám, amik feketén-fehéren beleszólhatnak egy baba projektbe és csak utána kezdenék tovább foglalkozni a gondolattal. Szóval csak ezért írtam neked ezt. De én már a 3.nál elcsúsztam, szóval tök más cipőben vagyok :D

Nem tudtam, (igaz, nem is volt eddig időm visszaolvasni) hogy nálad a 3. babaprojekt nem jöhet össze. Nem akarok illetlen lenni, de azért kíváncsi vagyok, mi miatt.:oops: Lehet, hogy igazad van és először le kellene tisztázni a dolgokat. Lehet, hogy azért nem azzal kezdem, mert félek, mit mondanak... De azért reménykedem és ez talán több erőt ad, hogy kilábaljak ebből a "negatív" időszakból és összeszedjem magam. Mert próbálom ám, teljes erőbedobással...:cool:
 

kmolli

Moderátor
Fórumvezető
Nem tudtam, (igaz, nem is volt eddig időm visszaolvasni) hogy nálad a 3. babaprojekt nem jöhet össze. Nem akarok illetlen lenni, de azért kíváncsi vagyok, mi miatt.:oops: Lehet, hogy igazad van és először le kellene tisztázni a dolgokat. Lehet, hogy azért nem azzal kezdem, mert félek, mit mondanak... De azért reménykedem és ez talán több erőt ad, hogy kilábaljak ebből a "negatív" időszakból és összeszedjem magam. Mert próbálom ám, teljes erőbedobással...:cool:
Jó, ha priviben írom meg? Ez egy teljesen nyílt fórum, nem szeretném ideírni...
 

lizzi

Őstag
Szandimon nekem is több volt a magzatvíz,picivel.... de óriási pocakom volt és Karola még csak nem is volt nagy baba,tehát van ilyen is, olyan is:)
de nem hiszem hogy ez problémát jelent ,legalábbis nekem egyik doki sem mondott ilyent ,és Karola is egészségesen született:)
 

bogesz

Új tag
óriási!
a védőnőmnek cukros betege sem volt,nem hogy pumpás!de hamar meggyőztem a terheléses vc.mérés feleslegességét illetően. annyit mondtam nem kell, és már le is húzta a papiromról!:Dmilyen meggyőző tudok lenni!
 

mantanya

Aktív tag
sziasztok!
volt ma egy 18-as cukrom hipo után,a 12.hétben vagyok! mennyire gáz?

Ha nem volt tartósan magas, tudtad korrigálni, szerintem nem gáz. Nekem is előfordultak 10 felettiek. Én is paráztam, de próbáltam mielőbb helyrerázni. Akkor lenne baj, ha tartósan ilyen cukraid lennének.
 

bogesz

Új tag
Ha nem volt tartósan magas, tudtad korrigálni, szerintem nem gáz. Nekem is előfordultak 10 felettiek. Én is paráztam, de próbáltam mielőbb helyrerázni. Akkor lenne baj, ha tartósan ilyen cukraid lennének.
szia! nem hál' istennek elég jól vissza ment,rövid időn belül(2-3óra alatt).most is 4,5 tegnap egy erős hipom volt,elmentem csavarogni a barátnőmmel,semmi extra szinte végig a kocsiban ültem kaja után. kiszálltam az Obiban sétáltunk kb.30 perc és végem. levert a víz és a többiek,még szerencse,hogy volt nálunk egy banán az valamit segített,de nem sokat. mire hazaértünk tiszta víz voltam,fáztam(19,5'C-ban) kicsit elpihentem mert nagyon megviselt,félóra múlva már ment felfelé itt már nem tudtam megfogni sem %-al,sem bólussal aztán elérte a 18-at megilyedtem ilyen még nem volt a 12 hét alatt,10-esek voltak de ilyen magasat nem mértem még! bocs egy kicsit hosszúra sikerült!
 

mantanya

Aktív tag
szia! nem hál' istennek elég jól vissza ment,rövid időn belül(2-3óra alatt).most is 4,5 tegnap egy erős hipom volt,elmentem csavarogni a barátnőmmel,semmi extra szinte végig a kocsiban ültem kaja után. kiszálltam az Obiban sétáltunk kb.30 perc és végem. levert a víz és a többiek,még szerencse,hogy volt nálunk egy banán az valamit segített,de nem sokat. mire hazaértünk tiszta víz voltam,fáztam(19,5'C-ban) kicsit elpihentem mert nagyon megviselt,félóra múlva már ment felfelé itt már nem tudtam megfogni sem %-al,sem bólussal aztán elérte a 18-at megilyedtem ilyen még nem volt a 12 hét alatt,10-esek voltak de ilyen magasat nem mértem még! bocs egy kicsit hosszúra sikerült!


Ne izgulj, nem lesz semmi baj! Igen, ilyenkor valahogy a hipókat lenne jó kikerülni. De az elején nehéz. Aztán majd megszűnnek, és a terhesség előrehaladtával nő az inzulinigény (egy darabig, aztán a végén ismét kevesebb lesz).
 

bogesz

Új tag
a legújabb: reggelre halványpiros foltos lett az állam,ez a hormonoktól van vagy valami történt odabent? a nővérem mondta neki is ilyen volt de nem tudom ilyen korán e!:rolleyes: tiszta hülye vagyok a legrosszabb kismama a világon, ennyi parával! pont ilyen nem akartam lenni!:rolleyes:
 

mantanya

Aktív tag
a legújabb: reggelre halványpiros foltos lett az állam,ez a hormonoktól van vagy valami történt odabent? a nővérem mondta neki is ilyen volt de nem tudom ilyen korán e!:rolleyes: tiszta hülye vagyok a legrosszabb kismama a világon, ennyi parával! pont ilyen nem akartam lenni!:rolleyes:

Igazi kismama!:hurra: Ez így szép és jó, minden nyűgjével, bajával! Szerintem lehetnek a hormonok. Nekem a második gyerkőccel "terhességi herpeszem" volt. Gyönyörűen néztem ki! :D Csak hajrá, legyél nyűgös, parás, hisztis... Úgysem tudsz ellene mit tenni! Ez nem Te vagy, és itt nem Te irányítasz! ;) Ugye,milyen csodás??:)
 

bogesz

Új tag
Igazi kismama!:hurra: Ez így szép és jó, minden nyűgjével, bajával! Szerintem lehetnek a hormonok. Nekem a második gyerkőccel "terhességi herpeszem" volt. Gyönyörűen néztem ki! :D Csak hajrá, legyél nyűgös, parás, hisztis... Úgysem tudsz ellene mit tenni! Ez nem Te vagy, és itt nem Te irányítasz! ;) Ugye,milyen csodás??:)
köszi most megnyugtattál! de azért kicsit sok magamból!
 
Oldal tetejére