Cukorbeteg gyermek táborozása

tímeácska

Őstag
Képzeljétek el, ez a Zsuzsa néni egy igazi főnyeremény! Eddig is tudtam :))), de most bebizonyosodott!
Szándékosan nem kértem meg Zsuzsa nénit, hogy írja, mikor mennyit és mit evett Máté, jelentősége nem igazán lenne utólag, viszont csak egy plusz terhet jelentett volna, ha megkérem - úgy éreztem! Most beszéltem Vele telefonon, és mondta, úgy gondolta, leírja, mikor mit eszik a Máté, mint egy naplóba, hogy vissza tudjon keresgélni benne, ha szükség lenne rá, ha pl. kevésnek bizonyulna adott típusú kajához az inzulin, vagy éppen sok, akkor a következő alkalommal korrigálni tudjon egy picit - ha lehet... Itt elsősorban az "extra" kajákra gondolt, úgy, mint a lángos, fagyi, amit 2-3 alkalommal is terveznek enni.
Szóval, Mindenkinek kívánok egy ilyen ZSUZSA NÉNIT!!! :)
 

umbra08

Aktív tag
Képzeljétek el, ez a Zsuzsa néni egy igazi főnyeremény! Eddig is tudtam :))), de most bebizonyosodott!
Szándékosan nem kértem meg Zsuzsa nénit, hogy írja, mikor mennyit és mit evett Máté, jelentősége nem igazán lenne utólag, viszont csak egy plusz terhet jelentett volna, ha megkérem - úgy éreztem! Most beszéltem Vele telefonon, és mondta, úgy gondolta, leírja, mikor mit eszik a Máté, mint egy naplóba, hogy vissza tudjon keresgélni benne, ha szükség lenne rá, ha pl. kevésnek bizonyulna adott típusú kajához az inzulin, vagy éppen sok, akkor a következő alkalommal korrigálni tudjon egy picit - ha lehet... Itt elsősorban az "extra" kajákra gondolt, úgy, mint a lángos, fagyi, amit 2-3 alkalommal is terveznek enni.
Szóval, Mindenkinek kívánok egy ilyen ZSUZSA NÉNIT!!! :)

:cool: :cool: :cool: :hurra:
 

vighkata

Utolérhetetlen :) – moderátor
Jelentem, a Frio nagyon flottul működik a kánikulában. Biztos Máté inzulinját is megvédi a hőségtől, erős napsugárzástól. Este érezhetően hűvösen veszem ki a tokból. Csigu, ha beszélsz a tanár nénivel, kérdezz rá a tokra is.
Én vasárnap élesítettem be, és még mindig hűt. Talán holnap elég lesz újra vízbe meríteni. :dr_31:
Hamarosan készül fotográf róla, én is felteszem ide, vagy az albumokba.:D
 

tímeácska

Őstag
Csigu, ha beszélsz a tanár nénivel, kérdezz rá a tokra is.

Mátétól kérdeztem rá, aszonta, hűt rendesen, úgy, ahogy itthon is!
Ugye, voltunk 1-2 alkalommal a Balcsin (és verőfényes napsütés volt...:D), ott "előteszteltük" közösen Mátéval a Friot, és akkor is rendben volt!
Igazából azt mondtam Máténak, hogy minden reggel merítse hideg vízbe, de ha úgy gondolja, és hosszan, akár 6-8 órát lesznek a strandon, akkor ott is nyugodtan vizezheti, ártani nem árt vele!
 

vighkata

Utolérhetetlen :) – moderátor
Igazából azt mondtam Máténak hogy minden reggel merítse hideg vízbe, de ha úgy gondolja, és hosszan, akár 6-8 órát lesznek a strandon, akkor ott is nyugodtan vizezheti, ártani nem árt vele!
Elég, ha beledugja a kis kacsóját a belső tokba, és ha hűvösnek érzi, meg zselésnek, akkor az még jól szuperál.
 

tímeácska

Őstag
Megint értekeztem Zsuzsa nénivel. Minden a legnagyobb rendben Mátéval, egy alkalommal volt 8 valamennyi a cukra, amire mondhatom nyugodt szívvel, hogy tökéletes! :) Drágaságom elhagyta a kanül záró kupakját, ez volt a nap "legnagyobb" izgalmat okozó dolog Mátéval kapcsolatosan! :D:rohog:
Szóval, minden a legnagyobb rendben! ;)
 

umbra08

Aktív tag
Megint értekeztem Zsuzsa nénivel. Minden a legnagyobb rendben Mátéval, egy alkalommal volt 8 valamennyi a cukra, amire mondhatom nyugodt szívvel, hogy tökéletes! :) Drágaságom elhagyta a kanül záró kupakját, ez volt a nap "legnagyobb" izgalmat okozó dolog Mátéval kapcsolatosan! :D:rohog:
Szóval, minden a legnagyobb rendben! ;)

Szuper! :cool:
 

tímeácska

Őstag
Dani is elutazott a sógoromékhoz három napra. Drukkoljatok, hogy minden rendben legyen!!

Én nagyon szorítok! Szerintem Danival sem lesz semmi gond, Ő is nagyon ügyi srác!
Egyébként olyan hasonló természet Dani és Máté, szerintem többet tudnak/értenek a diabjukból, mint mi azt sejtenénk! ;) Én imádtam, amikor a csicsói talin megint egymásra találtak! Totál azonos érdeklődési körük van, az első pillanattól remekül megértették egymást - és nem is biztos, hogy csak a hasonló életkor miatt volt ez!;)
 

gabibaba

Aktív tag
Minden jót a táborozó-sógorozó ifjúságnak és jó cincogást a temérdek szabadidőt nyerő (már aki) szülőknek! :) :)

Gábor most jött haza a Balatonról, a hajfestéken már gondolkodom...
 

christina

Őstag
Minden jót a táborozó-sógorozó ifjúságnak és jó cincogást a temérdek szabadidőt nyerő (már aki) szülőknek! :) :)

Gábor most jött haza a Balatonról, a hajfestéken már gondolkodom...


Ne máááár.:o Mi történt? Elvesztette, elfelejtette, túl ette magát, hypózott......?
Amúgy milyen színben gondolkodsz? Maradsz a barnánál?;)
 
Oldal tetejére