Cukorbeteg gyermek táborozása

vighkata

Utolérhetetlen :) – moderátor
Dani is elutazott a sógoromékhoz három napra. Drukkoljatok, hogy minden rendben legyen!!
Ugye nem ücsörögsz a konyhában lógó orral? Lassacskán egyre többet elmászkálnak ezek az ifjak a mamáktól. Már biztos nem kell Dani nyakába akasztani a kiflit ahhoz, hogy el is vigye, meg is egye. Emlékszem ám az ovis kirándulásra, amikor hátizsákostul maradt a kaja a kiindulási ponton.
Élménybeszámolót kérünk ám a nagyfiú hazaérkezése után. :)
 

tímeácska

Őstag
Ma este 20:45-kor ér haza Mátém a táborozásból! :D Szerintem holnap reggelig fogja mesélni az élményeit! :D
Le fogom tölteni a cukimérőjéből az adatokat, majd felrakom, nagyon kíváncsi vagyok, hogyan alakult ez az 5 nap!
Hú, teljesen úgy érzem magamat, mintha most én mennék táborba... Kíváncsiság, izgalom, készülődés van... :D
 

napocska

Őstag
Ugye nem ücsörögsz a konyhában lógó orral? Lassacskán egyre többet elmászkálnak ezek az ifjak a mamáktól. Már biztos nem kell Dani nyakába akasztani a kiflit ahhoz, hogy el is vigye, meg is egye. Emlékszem ám az ovis kirándulásra, amikor hátizsákostul maradt a kaja a kiindulási ponton.
Élménybeszámolót kérünk ám a nagyfiú hazaérkezése után. :)

:) hát az a fránya hátizsák...
Tegnap egész nap olyan izgatott voltam, hogy fölös energiáimat a nagyfiam szobájának (disznóóljának) a kitakarításával vezettem le (ő sincs itthon, Németországba utazott, de miatta nem kell úgy izgulni szerencsére :))
Skype-on és telefonon értekeztünk a sógoromékkal, cukor egész nap 4-5 közt volt, úgyhogy két fagyi is belefért. (Ez egy olyan paradicsomi hely, hogy a fagyit ők maguk árulják!)
Ma még édes kettesben vagyunk a férjemmel, ennek örömére elmegyünk délután moziba, Harry Pottert nézni :).
 

napocska

Őstag
Ma este 20:45-kor ér haza Mátém a táborozásból! :D Szerintem holnap reggelig fogja mesélni az élményeit! :D
Le fogom tölteni a cukimérőjéből az adatokat, majd felrakom, nagyon kíváncsi vagyok, hogyan alakult ez az 5 nap!
Hú, teljesen úgy érzem magamat, mintha most én mennék táborba... Kíváncsiság, izgalom, készülődés van... :D

Veled izgulok én is! :)
 

napocska

Őstag
Minden jót a táborozó-sógorozó ifjúságnak és jó cincogást a temérdek szabadidőt nyerő (már aki) szülőknek! :) :)

Gábor most jött haza a Balatonról, a hajfestéken már gondolkodom...

Szerintem egy gesztenyebarna árnyalat jól állna :)
Mi volt? Sokáig aludtak megint az ifjoncok reggelente?
 

tímeácska

Őstag
:) hát az a fránya hátizsák...
Tegnap egész nap olyan izgatott voltam, hogy fölös energiáimat a nagyfiam szobájának (disznóóljának) a kitakarításával vezettem le (ő sincs itthon, Németországba utazott, de miatta nem kell úgy izgulni szerencsére :))
A mázlista! :D

Skype-on és telefonon értekeztünk a sógoromékkal, cukor egész nap 4-5 közt volt, úgyhogy két fagyi is belefért. (Ez egy olyan paradicsomi hely, hogy a fagyit ők maguk árulják!)
A mázlista! :D

Ma még édes kettesben vagyunk a férjemmel, ennek örömére elmegyünk délután moziba, Harry Pottert nézni :).
A mázlista! :D
 

gabibaba

Aktív tag
Minden reggel 6-1/4 7-kor megcsörgetett, megszúrta, magát, minden este 9-kor belevakkant a telefonba, hogy 'megvagyok'. Biztosan akar valamit!!!!! :) :) a cukrai is egész jók voltak (vagy a többiekért mérte).

Egy pink árnyalatot fontolgatok, az most trendi.
 

tímeácska

Őstag
Még 3,5 óra, míg Mátém hazaér, de én már olyan izgatott vagyok! Nem hittem volna, hogy az utolsó pár óra várakozás lesz a legnehezebb! :)
 

vighkata

Utolérhetetlen :) – moderátor
:) a nagyfiam szobájának (disznóóljának) a kitakarításával ....
Nálatok is? :o Most egy kicsit jobb a májamnak, izé, télleg csak kicsit, vagyis megnyugodtam. Én is ilyenkor jutok be Deni rezidenciájába takarítási, pakolási, szemétszedési célzattal :rolleyes:, mert ha neki jó, akkor engem miért aggaszt? :mad:
 

napocska

Őstag
No, hát Dani hazajött :) Úgy volt, hogy szombaton érkezik, de végül is maradt hétfőig. Sógorom skype-os videokapcsolatban az útmutatásunk alapján tök ügyesen kicserélte a kanült, és így maradhatott tovább :). Minden nap pecáztak, fogtak (és aztán visszadobtak) egy csomó kárászt, meg keszeget. Gyíkot meg békát kergettek, szóval remekül szórakoztak. Cukor eleinte 4-5 közt, aztán mikor kicsit megbátorodott, és napi 2*2 gombóc fagyit elnyalogatott, akkor azért itt-ott megugrott. Úgy látszik, hogy a cukrosat csak ritkán, és kis mennyiségben bírja.
 

tímeácska

Őstag
Mátéval mi újság? Gondolom nagy élménybeszámoló volt ott is :)

Igen, pár órás élménybeszámolót tartott Mátém! :)
Majd Zsuzsa nénit megkérem, hogy küldjön át táboros képeket.
Egyébként Mátém csoki barnán jött haza, csak a popsija világít! :D:rohog:
Egyelőre nem sikerült a cukimérőjéből letölteni az adatokat, mert a SmartPix nem akarja felismerni - még frissítés után sem - az új Accu-Chek Active mérőt! :mad: Még dolgozom rajta! Egyébként nem voltak olyan vészes cukrai, talán 2 alkalommal volt 10 felett, de szépen korrigálták! Egyébként pizza és lángos után voltak a magas cukik (11 és 14 mmol/l), de a következő alkalommal már figyelembe vették, hogy kicsivel több, illetve hosszabb időre elnyújtva kell adagolni az inzulint. Szóval, ügyik voltak! :D
 
Oldal tetejére