Dühöngő, avagy ARÉNA! :-)

dg

Őstag
Képzeljétek, én is meguntam, mint Zsu.

Bár, ha tematikailag befrissít, még kaphatunk lendületet! :mrgreen:
 

nofre

Adminisztrátor
Fórumvezető
én még mindig le vagyok maradva :D de nem baj! Én is jöhetek ide dühöngeni (mondjuk ha leesik a vércukrom?) :D Befogadtok? Habár én nem vagyok cukorbeteg...
 

dg

Őstag
én még mindig le vagyok maradva :D de nem baj! Én is jöhetek ide dühöngeni (mondjuk ha leesik a vércukrom?) :D Befogadtok? Habár én nem vagyok cukorbeteg...


Nem baj, megbocsátjuk Neked, Sidildike! :D
Befogadunk, gyere csak tombolni!
És mondd, hol akadtál el?
Segítsek? :-D
 

pusimelu

Őstag
Kicsit felébredtem mire elolvastam ezt a jó pár aréna oldalt.Kicsit sokat melózok de ki nem ahgynám néha a fórum olvasását vagy enyhe hozzászólását.Szomorú hogy ennyire negatívan látja valaki a világot.Én is dühöngtem 3 napig aztán azt mondtam nekem nem lesz jobb,meg másnak se.A szénhidrátot pedig muszály számolni mert csak úgy lehet pontosan bállítani a vércukorszintet.(Volt már hogy nem mértem hát az látszott is ,de biztos van amikor más sem méri és akkor mi van.Néha belefér egy lazább nap.Nekem mindig adtak plusz inzulint és én is azon a A..Ins beállításon vagyok,de nem sokáig amint megszabadulok munkahelyem kínjaitól már húzok is a kórházba és élvezem a Lantus adta lehetőségeket.Külöben meg akinek csak egy ember van az életében akért felelősséggel tartozik az nem bánja ha dárdával kell hogy szúrkálja magát azért hgy azzal maradhasson akit szeret.
Nekem is vannak rossznapjaim .Igaz fórumozók...De a vihar után ha csak egy kis időre is mindig kisüt a nap....Lelki jobbulást minden ilyen társunknak.
 

nofre

Adminisztrátor
Fórumvezető
Nem baj, megbocsátjuk Neked, Sidildike! :D
Befogadunk, gyere csak tombolni!
És mondd, hol akadtál el?
Segítsek? :-D

itt rengeteg, de tényleg rengeteg (!) értelmes szó szerepelt, amit visszatöröltem :) Igen, segíts kérlek :D valahol félúton járok... ahhh ...értelmetlen és értelmes beírások közötti útvesztőben... de miután ti meguntátok, rájöttem, hogy én is feladom a megértését :)
...Viszont Pusimelu a szívemből szól, hasonlókat tudok én is kívánni...
 

Zsu77

Új tag
Ti mit csinálnátok?Beküldtem a gyerekkel 4 havi osztálypénzt,odaadta a tanárnéninek.Múlt héten,vagy hogy.Ma kapom az üzit,hogy legyek szíves beküldeni az osztálypénzt.Felhívom a tanárnénit,mondtam neki mi van.Ott tartunk,hogy utánanéz.És ha nem emlékszik?És ha nem találja?Én még egyszer nem küldöm be.Akkor meg leszek bélyegezve?Én leszek az,aki az első félévi oszipénzt nem küldte be?Most mit csináljak?:mad:
 

blaci

Őstag
Sziasztok!
Nekem is volt ma egy kellemetlen élményem. Már nem először fordul elő, sajnos rendszeres. (Legalább is én mindig kifogom az ilyeneket.) Szóval üldögélek a háziorvosnál a váróterembe kezemben a laborleletemmel. Hárman voltak még előttem, na mondom nem is rossz így elég hamar végzek. (Egész éjszaka dolgoztam.) Már csak egy kismama volt elöttem mikor megjelent egy "gyógyszerügynök" vagy "orvoslátogató" vagy nemtudom minek nevezik őket.
Kopogás nélkül bement a rendelőbe, (még egy idős hölgy volt bent éppen) de ez nem számít náluk. A hölgy hamarosan ki is jött és mondta hogy várni kell. Bent volt 25 percet, mi meg kint vártunk türelmesen. Mi mást tehetnénk? Amikor kijött az ügynök a kismama bement, nem volt bent 10 percig sem, utána mentem én. Éppen a dokival beszélem meg a teendőket bejött egy másik ügynök. (Ő legalább kopogott, de a választ nem várta meg.) Ott állt és hallgatta hogy mit beszélek az orvossal. Szerintetek?! Nem tudom hogy ez máshol is előfordul e de nálunk elég gyakori.

U.i.: Volt akinek azt mondták egyszer, aki szóvá tette a dolgot hogy ez értünk van, ez a betegek érdeke. No comment...
 

Zsu77

Új tag
Szerintem szóvá kell tenni.
1.álljon be a sorba
2.mit nyitogat rám akkor,amikor egy szál melltartóban az orvos a hátamat hallgatózza?(fikció)
Egyébiránt ha velem történik az,hogy rámnyit,hát kizavarom és kész.Mondjuk:kiüvöltözöm,hogy mégis mit képzel.Például.:rolleyes:
 

rgyörgy

Új tag
„Orvoslátogató” nálunk is gyakran megjelenik, és szépen sorba ül, ha van beteg a dokinál. Nekem úgy tűnik, nem kedvelik a gyógyszeres ügynököket.

<!--[if !supportEmptyParas]--> <!--[endif]--><o></o>
 

Zsu77

Új tag
Egyébiránt,ha már itt vagyunk:kinek milyen módszere van a lenyugvásra,andaxinon és egyéb segédeszközön kívül?Ki hogy kezeli azt az ideget,ami kezelhetetlen(nek érződik)
 

rgyörgy

Új tag
Egyébiránt,ha már itt vagyunk:kinek milyen módszere van a lenyugvásra,andaxinon és egyéb segédeszközön kívül?Ki hogy kezeli azt az ideget,ami kezelhetetlen(nek érződik)
<link rel="File-List" href="file:///C:/DOCUME%7E1/RENDSZ%7E1/LOCALS%7E1/Temp/msoclip1/01/clip_filelist.xml"><!--[if gte mso 9]><xml> <w:WordDocument> <w:View>Normal</w:View> <w:Zoom>0</w:Zoom> <w:HyphenationZone>21</w:HyphenationZone> <w:DoNotOptimizeForBrowser/> </w:WordDocument> </xml><![endif]--><style> <!-- /* Style Definitions */ p.MsoNormal, li.MsoNormal, div.MsoNormal {mso-style-parent:""; margin:0cm; margin-bottom:.0001pt; mso-pagination:widow-orphan; font-size:12.0pt; font-family:"Times New Roman"; mso-fareast-font-family:"Times New Roman";} a:link, span.MsoHyperlink {color:blue; text-decoration:underline; text-underline:single;} a:visited, span.MsoHyperlinkFollowed {color:purple; text-decoration:underline; text-underline:single;} @page Section1 {size:595.3pt 841.9pt; margin:70.85pt 70.85pt 70.85pt 70.85pt; mso-header-margin:35.4pt; mso-footer-margin:35.4pt; mso-paper-source:0;} div.Section1 {page:Section1;} --> </style> Egyszerű!<o>:p</o>
Bekapcsolom az on line rádiót http://www.surfmusik.de/radio/radio-heimatmelodie,10691.html<o></o>
És hallgatom a német népzenét.<o></o>
Most is ezt hallgatom /egész nap/:-D
Nézd meg a Mókuskákat.


<o>
</o>
 

dg

Őstag
Ti mit csinálnátok?Beküldtem a gyerekkel 4 havi osztálypénzt,odaadta a tanárnéninek.Múlt héten,vagy hogy.Ma kapom az üzit,hogy legyek szíves beküldeni az osztálypénzt.Felhívom a tanárnénit,mondtam neki mi van.Ott tartunk,hogy utánanéz.És ha nem emlékszik?És ha nem találja?Én még egyszer nem küldöm be.Akkor meg leszek bélyegezve?Én leszek az,aki az első félévi oszipénzt nem küldte be?Most mit csináljak?:mad:


Semmit Zsu. Kellemetlen, mert ha tantónéni azt válaszolja, hogy nincs pénz, akkor honnan tudod meg a két alábbi közül az igazabbikat? Gyerkőc nem hagyhatta el, és most nem meri bevallani?
Ha tantó néni a ludas, nincs repeta.
Ha gyerkőc a ludas, akkor irgum-burgum, és kellene a repeta.

Azért agyvérzést ne kapj!
 
Oldal tetejére