Dühöngő, avagy ARÉNA! :-)

dg

Őstag
A jellemzésed magadról egész pontos lehet gondolom.

Az ember valójában mindig kizárólag saját magát minősíti a hozzászólásaival. akkor is, amikor másokat akar minősítgetni.

Igen sajnálom, hogy ilyen irányba ment el a társalgás.

Sajnos elég jellemző, aki nem ért egyet egy másik hozzászólóval, de nem tudja ellenvéleményét olyan jól megfogalmazni, érvelni mellette, azt alátámasztani és ez úgymond zavarja, akkor gyakran választja azt a módszert, hogy a másik hozzászóló személyét támadja.

Szomorúan tapasztalom, hogy itt is csak ennyire futja egyesektől.

Ez valami vicc?? :mrgreen::mrgreen:

Ezt valami tanfolyamon tanultad??? :mrgreen::mrgreen: Az hol az van az???


Na jó. Látjuk, volt már a kezedben pszichológiai témájú könyv, az alapozó kurzus. Csak egy picit vigyázni kéne, hogy hol és mikor sütögeted el a bebiflázott kliséket!
 

tímeácska

Őstag
Jííí! Akitlosz! :-D Szia! Már úgy hiányoztál! :mrgreen:

Fűűha! Én vagyok a Fő-Fő Komolytalan...:mrgreen: Ez teccik! Ez most előléptetés, avagy lefokozás?!:cool: :lol:
 

vighkata

Utolérhetetlen :) – moderátor
Hogy én már miből maradtam ki hétvégén! Tiszta pörgés az élet, viszont tényleg be kéne izzítani azt a "döhöngő" topikot. Ne töröljünk semmit, mozgassuk át a dühöngőbe.

Poe, valószínű azért olvasod itt ezt, mert a kezdetekkor cukormérőként indult a téma, de egyéb egyet nem értés miatt dühöngésbe ment át. Igazad van. De mikor, és kinek kéne egy piszkálódást és kötözködés átirányítani "valahová"?
 

Zsu77

Új tag
Hogy én már miből maradtam ki hétvégén! Tiszta pörgés az élet, viszont tényleg be kéne izzítani azt a "döhöngő" topikot. Ne töröljünk semmit, mozgassuk át a dühöngőbe.

Poe, valószínű azért olvasod itt ezt, mert a kezdetekkor cukormérőként indult a téma, de egyéb egyet nem értés miatt dühöngésbe ment át. Igazad van. De mikor, és kinek kéne egy piszkálódást és kötözködés átirányítani "valahová"?

Minél hamarabb és annak,aki ezt meg tudja csinálni!:D
És igen:az egész abból a fránya bökdösésből indútt ki...ami ha visszaolvassuk,hát még most is penre utal,de tegnap,vagy hogy kiderült:nem,az a vérvétel akar lenni...:confused:
 

tímeácska

Őstag
Itt vagyok, itt vagyok!:mrgreen: Kicsit zyúfi napjaim vannak... :rolleyes: Na, de majd mesélek, de nem most... Rohanásosban vagyok!:cool: Semmi rossz, ne aggódjatok, sőt, csupa jóóó dolog történik velem mostanában!;-):)
Megpróbálom átmoszgatni az üziket. Az Akitloszos üziket... Remélem, már befejeztem a duplázást... Hogy nekem semmiből sem elég egy... :cool::mrgreen::-D;-)
 

vighkata

Utolérhetetlen :) – moderátor
Itt vagyok, itt vagyok!:mrgreen: Kicsit zyúfi napjaim vannak... :rolleyes: Na, de majd mesélek, de nem most... Rohanásosban vagyok!:cool: Semmi rossz, ne aggódjatok, sőt, csupa jóóó dolog történik velem mostanában!;-):)
Megpróbálom átmoszgatni az üziket. Az Akitloszos üziket... Remélem, már befejeztem a duplázást... Hogy nekem semmiből sem elég egy... :cool::mrgreen::-D;-)

Örülök a jó híreknek, rohanj csak! Én akkor fogok érted aggódni, ha 2 percnél tovább egy helyben topogsz szótlanul.
 

tímeácska

Őstag
Vííí! Sikerült! És nem dupláztam! :mrgreen: Pedig már úúúgy megszoktam... :cool: Már majdnem hiányzik a duplázódásom... :mrgreen: :-D ;-)

Jipiájé! Itt aztán lehet Akitlosz-filozofálni! :mrgreen:
Annyira hiányzik Zsoltika... Úgy várom már! Mindig úgy feldob a jelenléte! ;-):mrgreen: Másokat is?;-)
 

Zsu77

Új tag
Szóljatok,ha más őrült tévedt erre!egyébként nem fog idetalálni,hanem majd felháborodva fogja keresni a hozzászólásait...:mrgreen:
 
Oldal tetejére