Dühöngő, avagy ARÉNA! :-)

dg

Őstag
Ma van a Mikulás ünnepség az oviban. Mindneki ünneplőben ment -- Hannát kivéve. Kis drágám, annyira csalódott volt, engem meg gyötör a lelkiismeret. Pedig szépen ki volt írva az üzenőfalra az oviban, amit sajna én mindig elfelejtek megnézni. :( Felajánlottam, hogy hazaszaladok ruciért, de azt mondták, ne tegyem. Most már ezt is bánom, hogy hagytam magam lebeszélni erről. :(:(:(
 

vighkata

Utolérhetetlen :) – moderátor
Ma van a Mikulás ünnepség az oviban. Mindneki ünneplőben ment -- Hannát kivéve. Kis drágám, annyira csalódott volt, engem meg gyötör a lelkiismeret. Pedig szépen ki volt írva az üzenőfalra az oviban, amit sajna én mindig elfelejtek megnézni. :( Felajánlottam, hogy hazaszaladok ruciért, de azt mondták, ne tegyem. Most már ezt is bánom, hogy hagytam magam lebeszélni erről. :(:(:(
Utólag már ne mardosd magad, mert attól csak még rosszabb lesz. Engem is bosszantana, de ami elmúlt, az elmúlt. Ott az oviban az ünnep és a télapó a főszereplő, Hanna számára minden más légbuborék, akárcsak a felnőttek. :wink:
 

napocska

Őstag
Ma van a Mikulás ünnepség az oviban. Mindneki ünneplőben ment -- Hannát kivéve. Kis drágám, annyira csalódott volt, engem meg gyötör a lelkiismeret. Pedig szépen ki volt írva az üzenőfalra az oviban, amit sajna én mindig elfelejtek megnézni. :( Felajánlottam, hogy hazaszaladok ruciért, de azt mondták, ne tegyem. Most már ezt is bánom, hogy hagytam magam lebeszélni erről. :(:(:(

Hannácska ünneplő nélkül is szép :)
Valahogy én sem láttam meg soha az ilyen kiírásokat az oviban. Kétszer is előfordult, hogy reggel beballagtunk az üres oviba, mert nem tudtuk, hogy aznap nevelés nélküli nap van. Rajtunk kívül mindenki tudott róla. :rolleyes:
 

tímeácska

Őstag
Ma van a Mikulás ünnepség az oviban. Mindneki ünneplőben ment -- Hannát kivéve. Kis drágám, annyira csalódott volt, engem meg gyötör a lelkiismeret. Pedig szépen ki volt írva az üzenőfalra az oviban, amit sajna én mindig elfelejtek megnézni. :( Felajánlottam, hogy hazaszaladok ruciért, de azt mondták, ne tegyem. Most már ezt is bánom, hogy hagytam magam lebeszélni erről. :(:(:(

Drága Grácia! Ha ez megnyugtat, Napocska is meg én is jártam már úgy, hogy az üzenőtábla írománya elkerülte a figyelmünket... :-D (Ugye, milyen megnyugtató tudok lenni?! :cool::mrgreen:)
Azért, ez olyan érdekes... Gondolom, Kriszta, Te meg én is szinte minden nap beszélünk az óvónénikkel, nem csak befuttok a gyerekért, az meg kifut, és rohantok tovább... Ha más miatt nem is, de a diabjuk miatt biztosan váltotok 1-2 szót a nevelőkkel. Mi is. Mégis, van, mikor utólag tudunk meg dolgokat, pedig, meddig tartana megemlíteniük az óvónéniknek az éppen aktuális dolgokat is. Oké, oké, tudom, ki is van írva... :-D
Éppen tegnap előtt történ velünk, hogy Gyula vitte Mátét oviba, vitte a fényképek árát, erre közölte vele az óvónéni, hogy el vagyunk maradva 4 havi csokipénzzel. Gyula csak lesett, hogy gyakorlatilag szeptember óta nem voltak képesek szólni, de inkább Ő sem szólt semmit, kifizette azt az 1600 Ft-ot, és eljött. Itthon mesélte a történteket, majd csak ekkor esett le Neki is, hogy mféle csokipénzről lehet szó... Főleg, Mátém esetében... Aki ugye diabos... :?: Mindegy, megegyezésre jutottunk, hogy be van fizetve egy olyan gyermek által is a csokipénz, akitől egyébként szerény véleményünk szerint eléggé... hogy is mondjam... érdekes csokipénz címszó alatt pénzt beszedni! Sajnos, egyébként meg nem hinném a mi ovinkról, hogy Mátémnak külön diabos csokit vennének... Sokszor hozza haza Mátém az oviból az uzsira kapott édességeket, és adja oda Ádinak meg Sárának... Tehát, az uzsonnánál sincsenek igazság szerint tekintettel arra, hogy diabos...
Na, én is jól kidühöngtem magam itt a zarénában... :-D:mrgreen:
 

dg

Őstag
Nagyon kedvesek és drágák vagytok! Már túl vagyok ezen a "krízisen" :mrgreen:, mert pont az történt, amit Kata írt: buborék lett minden már, ami nem Mikulás és nem Mikulás csomag! :D
A sorstársiságnak örülök nagyon, mert akkor nem csak én nem vagyok faliújságot olvasgató anyuka! :p Egyébként, rendszeresn koncentrálok, mondhatni edzek a dologra. Ezerszer eszembe jut, csak akkor és ott nem! :cool: Én egyébként is született szenilis vagyok, a fejemet is csak azért nem vesztettem még el, mert rám nőtt (s már nem divat a guillotin.)
 

dg

Őstag
Timi!
Ez a csokipénz "jópofa"... :rolleyes: Én már csak azon lepődöm meg, hogy mindig jön valami kis újabb adalék az ovitokról akkor, mikor már azt hittem, nem lehet meglepőbbet mondani!
 

dg

Őstag
Hannácska ünneplő nélkül is szép :)
Valahogy én sem láttam meg soha az ilyen kiírásokat az oviban. Kétszer is előfordult, hogy reggel beballagtunk az üres oviba, mert nem tudtuk, hogy aznap nevelés nélküli nap van. Rajtunk kívül mindenki tudott róla. :rolleyes:


Épp csak arra jártatok, és megnéztétek, hogy minden rendben van-e! :mrgreen:
A bókot pedig jól elraktározzuk!!!
Egyébként orrfújásos időszak van (szeptember óta, gyakorlatilag), és én nem tudom hogy, de úgy fújja az orrát, hogy az arcán, szimmetrikusan lett lét rózsaszín kidörzsölés, amitől olyan lett, mint egy kis hercegnő valamelyik mesefilmből. Tök jól áll neki! :rolleyes::D
 

vighkata

Utolérhetetlen :) – moderátor
Csigu, mennyi is van még vissza abbó a zóvodából? Má csak hogy készüljetek, lesz még történés nem kevés.
Én is aszittem nagy nagy kanyarok már nem lesznek, de a féléves csokipénz elmaradás az azért igencsak döntött a kanyarban.
 

vighkata

Utolérhetetlen :) – moderátor
Grácia, nagyon örülök, hogy Hanna semmit sem érzékelt az aggodalmadból. Neked volt időd rá otthon, de Hannának....? Neki rengeteg dolga volt ám a Télapóval. :);)
 

tímeácska

Őstag
Egyébként orrfújásos időszak van (szeptember óta, gyakorlatilag), és én nem tudom hogy, de úgy fújja az orrát, hogy az arcán, szimmetrikusan lett lét rózsaszín kidörzsölés, amitől olyan lett, mint egy kis hercegnő valamelyik mesefilmből. Tök jól áll neki! :rolleyes::D

Jaj, Te itten holmi ünneplős ruha miatt aggódsz, amikor már az arcocskáján is tisztán látszik, hogy egy kis hercegnő?! (És az nem a kidörzsöléstől van, hanem mert hercegnő!:-D) És tudod: NEM a ruha teszi az Embert!!! ;)
 

dg

Őstag
Nem lesz vége soha, tudjuk. :(
Íme egy újabb pofátlan, gátlástalan, hazug, érdekhajhász megkeresés:

Vitéz nevű felhasználó nem-társunk priviben írt nekem (nektek is?), melynek címeként a "gyógyulásról" szavat alkalmazta.
Ebben egy közvetlen linket ajánl, mely olyan eszközt propagál, ami gyógyítja az 1-es és 2-es típusú diabéteszt egyaránt.
Az eszköz (kapaszkodjatok meg!) DVD lejátszó segítségével, A Készüléken keresztül, + valami antenna, + bla-bla-bla, elektromágnesen hullámokat bocsát ki, a kórokozók (így a gonosz 1-es és 2-es típusú diabot terjesztő bacik és vírusok -- amik nincsenek, ugye) "önrezonanciába" kezdenek és megpusztulnak. :cool::mrgreen: Még szerencse, hogy a jó bacik nem kezdenek bele a táncba! Bár erről nem tudom, írnak-é, mert ennyit olvastam csak el a tömérdek szemétből.

(Az efféle versenyzőket nem lehet törölni köreinkből?)
És Vitéz László (mert aláírása: Laci) csak engem "tisztelt" meg vagy Benneteket is?
 

poe

Őstag
Szia!
Én is kaptam privit. Nofre tud róla, az illető tíznapos eltiltást kapott.
Az egész úgy hülyeség ahogy van.
 

poe

Őstag
Akkor lehet, hogy visszajön? :mrgreen:
Szerintem az átlagosnál nagyobb baromság, de a lényeg ettől nem változik!
Lehet bár a válaszban én is elhajtottam. Ha újra ilyesmivel próbálkozik, gyanús hogy ismét megkapja a büntit (remélem, súlyosabbat). :twisted:
 
Oldal tetejére