Dühöngő, avagy ARÉNA! :-)

gabibaba

Aktív tag
Ma 9.40-re volt időpontunk a diab. gondozóba.
Direkt később mentünk, ugyan csak negyed órával-ami hiba volt- többet kellett volna csúszni.
Ugyanis csak 12.37-kor jutottunk be!!!!
Mindenhol ilyen nyögve-nyelős a rendelés?
Én aztán tudom mi van az eü.-ben sajnos, de ez azért túlzás, hogy gyerekekkel, főleg diabosokkal ezt megcsinálják. Mert hogy mi szülők szabit veszünk ki, meg a gatyánk rámegy a pesti parkolódíjra, ott vagyunk étlen-szomjan, tömegbe, melegbe......le van ejtve. De magyarázd meg egy 4 évesnek, hogy mi a francra várunk egész de.
Mindig sokat kell különben várni, de ez a majdnem 3 óra megviselt. Én onnan rohantam dolgozni, épp beértem.
A következő alkalommal 9.50-re kell menni. Azt hiszem viszek uzsonnát is!:mad::mad::mad:

Ilyen volt.

Most odamegyünk, bemegyünk :hurra:.
 

vighkata

Utolérhetetlen :) – moderátor
Én tegnap voltam diab kontrollon. 16:00-ra volt időpontom, tapasztalatból csak 16:20-ra értem oda. Kb. 17:00 körül be is jutottam, ami nagyon jó futás teljesítmény.
Engem inkább az bosszant, hogy általában bent vagyok 40 percet. Ez tegnap is így volt, mivel a doktor a végére hagy.

Régebben a 16:30-as időponthoz képest sokszor este fél 8 körül szabadultam.
 

pusimelu

Őstag
Én most hamar sorra kerültem ma voltam!Viszont volt olyan amikor 11:00-es időpontom volt és 1 -kor még ott ültem!
Én máson dühöngök!
Hordágyon idős ember egyedül a fal mellé tolva!Bármikor leeshetett volna!
Szörnyű!
 

bogesz

Új tag
sziasztok!
Mély fájdalommal és megrendüléssel tudatom veletek, hogy úgy tűnik sikerült egy újabb, a cukorbetegséggel kapcsolatos "szövődményt" begyűjtenem. Ezt csak azért mondom, mert ha ez a betegségem nincs akkor valószínűleg soha nem ért volna utol ez az ff nevű valami…

egyébiránt, tisztelt beteg ill. Akarom mondani fórumozó társaim, örömmel tudatom, hogy megtaláltam ennek a fórum függőség (ff), mint betegségnek az ellenszerét vagyis kezelési módját.
Szóval:
Keresni kell egy pc-t, bekapcsolás után, net, itt be kell írni a keresőbe, hogy www.diabetesonline.hu, be kell lépni az oldalra és ott rákeresni a fórum nevű gombra.
Megnyitás után az elmélyült olvasás közben, tökéletes a gyógyulás. (ami nem is igazi gyógyulás mert csak ideig-óráig tart ki…)
nálam ez a tüneti kezelés bevált, javaslom a rendszeres alkalmazást mindenkinek.
üdv.,
laci ...aki jobban érzi magát...! (bocsiiiii...!)
:d:d:d
van rá egy gyorsabb gyógyszer: Kedvencek!
én felraktam közéjük, egy gombnyomás és gyógyulhatsz is!
 

blaci

Őstag
van rá egy gyorsabb gyógyszer: Kedvencek!
én felraktam közéjük, egy gombnyomás és gyógyulhatsz is!

Kedves Eszter!
Köszi, az ötlet remek, de nálam a belépési procedúra hozzátartozik a terápiához. Tudod, így írta fel nekem a doki…
:dr_24::dr_24::dr_24:
Üdv.,
Laci …aki csak viccöl ám, mint mindig!:D:D:D
 

napocska

Őstag
Ma 9.40-re volt időpontunk a diab. gondozóba.
Direkt később mentünk, ugyan csak negyed órával-ami hiba volt- többet kellett volna csúszni.
Ugyanis csak 12.37-kor jutottunk be!!!!
Mindenhol ilyen nyögve-nyelős a rendelés?
Én aztán tudom mi van az eü.-ben sajnos, de ez azért túlzás, hogy gyerekekkel, főleg diabosokkal ezt megcsinálják. Mert hogy mi szülők szabit veszünk ki, meg a gatyánk rámegy a pesti parkolódíjra, ott vagyunk étlen-szomjan, tömegbe, melegbe......le van ejtve. De magyarázd meg egy 4 évesnek, hogy mi a francra várunk egész de.
Mindig sokat kell különben várni, de ez a majdnem 3 óra megviselt. Én onnan rohantam dolgozni, épp beértem.
A következő alkalommal 9.50-re kell menni. Azt hiszem viszek uzsonnát is!:mad::mad::mad:

Ajjaj, mi is megyünk hamarosan... Három napi hideg élelem, váltás ruha...
 

borka

Őstag
Na Sziasztok !

Ezt vajon miért kellet így csinálni?:( Ugyan az a hatóanyag,ugyan az a mennyiség. Sok pénze van a gyógyszergyártó cégnek ,hogy igy pazarolhat anyagot.:mad:Jól meg vannak fizetve.:rolleyes:
Arra nem gondolnak a T. illetékesek,hogy ezt valahol tárolni is kel? Lakást is adnak hozzá?:p
Sándor......aki most nagyon pipa:dr_21::dr_64:
 

Csatolások

  • DSCF1261.JPG
    DSCF1261.JPG
    33.6 KB · Olvasás: 6
  • DSCF1262.JPG
    DSCF1262.JPG
    27.1 KB · Olvasás: 5

borka

Őstag
Sándor lehet hogy az unio(vagy nem tudom kicsoda) előírja hogy a szemeknek egymástól mekkora távolságra kell!

Kicsit szomorúnak tartom,hogy mindent le akar szabályozni az Unió.
Hál;istennek abba nem tudott beleszólni,hogy az uborka és a banán mekkorát görbülhet.

Kissebbik doboz:

H: 11,5 cm
Sz: 4,5 cm
V : 1,5 cm

Nagyobbik doboz:

H:14,7 cm
Sz: 8 cm
V : 2,8 cm

Sándor:mad:
 

poe

Őstag
Én meg úgy gondolom Sándorom, hogy ennél sokkal nagyobb hülyeségeken sem szabad így felszívni magad... Nincs értelme. ;)
 

blaci

Őstag
Szia Poe!
Mingyán lessz egy monitorja a szomszédnak!!!!!!;)

Hűha! Ezek itt a végén még történelmet írnak!:o:rolleyes:

Hát.... Nem csodálom, hogy felbosszantott...!:dr_31:

Aki még bedől egy ilyesfajta ígéretnek és "önként, dalolva" fizet is nekik annak csakis az ostobasága lehet az egyetlen mentsége...
Üdv.,
Laci …aki szintén…!:mad::mad::mad:
 

blaci

Őstag
Szia Poe!
Köszi, hogy utánanéztél a dolognak.:cool:
Ezekről a "csoda" módszerekről meg gyógyítókról nekem már csak Fekete István – Tüskevár című regényéből Matula bácsi szavai jutnak eszembe:
"Minden szamár a maga bőrét viszi a vásárra…";)
Üdv.,
Laci
 
Oldal tetejére