Dühöngő, avagy ARÉNA! :-)

nofre

Adminisztrátor
Fórumvezető
Most nézem, ami a leírás, amit a végén írtál régebbi modemhez van, de lehet, az újakra is ez érvényes ...
 

misamaci

Aktív tag
Nagyon hasznos, amit belinkeltél, köszi! Ami bosszant, hogy egyáltalán nem hívják fel a figyelmet, hogy NE HASZNÁLJUK az USB modemre telepített szoftvert. Memóriám van bőven, 4 GB... Most nem tudom megnézni, melyik modemet adták, lehet, hogy azt, amiről írtak a blogon. Holnap megnézem. Köszi szépen!

Nincs mit, én Linux alatt küzdöttem mobilnettel egy kört, de ott is az Ubuntu saját kapcsolatkezelője nyert (legfeljebb nem olvasom a szolgáltatói sms-t, de az meg nem is érdekel)

Még egy dolog jutott eszembe: nem futhattál bele valami automatikusan letöltődő frissítésbe? (letöltés/telepítés ugyan a háttérben történik, viszont cserébe zabálja a gép erőforrásait) Én párszor még Win alatt borultam meg emiatt ... már percek óta lassult a gép mire kegyeskedett közölni, hogy éppen dolgozik ...:mad:
 

nofre

Adminisztrátor
Fórumvezető
Sajnos valóban be kellene vinned a gépet és mindent rájuk kell verni.
Lehetőleg vigyél magaddal segédeszközt,pl.:dr_27: egy ilyent.

Nem viszem be, mert ezzel dolgozom, nincs időm megvárni, hogy hetekig üljenek rajta... Csak a majd 1 hónapnyi munkámat sajnálom, ami elveszett, és ha igazán korrektek lennének, vmi fájdalomdíjat felajánlhatnának emiatt. Pótolhatatlan fotók többek között, aminek annyi. Meglátjuk mi lesz, visszahívtak és állítólag kitalálnak vmit...
 

nofre

Adminisztrátor
Fórumvezető
Nincs mit, én Linux alatt küzdöttem mobilnettel egy kört, de ott is az Ubuntu saját kapcsolatkezelője nyert (legfeljebb nem olvasom a szolgáltatói sms-t, de az meg nem is érdekel)

Még egy dolog jutott eszembe: nem futhattál bele valami automatikusan letöltődő frissítésbe? (letöltés/telepítés ugyan a háttérben történik, viszont cserébe zabálja a gép erőforrásait) Én párszor még Win alatt borultam meg emiatt ... már percek óta lassult a gép mire kegyeskedett közölni, hogy éppen dolgozik ...:mad:

Nem, semmi ilyesmi. Igazából programok sem futottak, csak a mindig aktuálisak, amivel kezdődött, hogy nem nyitott meg egy pdf-et, majd egy word doksit :o
Ez egy nagyon erős, masszív gép, bírja a strapát, pár hónapja használom, még ilyen gondja soha nem volt. És azóta sincs, nyilván vmivel összeakadt az a nyavalya.
 

vighkata

Utolérhetetlen :) – moderátor
Én sík gyökér vagyok azokhoz amiket itt írkáltok, abban nem tudok segíteni.

Csak drukkolni, hogy a probléma megoldható, helyrehozható valami módon, és egy böcsületes kártérítés kihajtható a Pannonból.

Az számomra eléggé furcsa, hogy egy ilyen lehetséges problémára ne hívják fel a figyelmet, és amikor már megtörténik a bibi, akkor számukra az újdonság erejével hasson.

Sidike, ne hagyd magad, találj ki akármit, ha kell megyünk aszalt borogatni, pultot veregetni. Az mégsem járja, hogy ne tegyenek semmit, csak nézzenek nagyokat.

Ha pedig csak néznek nagyokat, akkor ajánlom figyelmedbe a fogyasztóvédelmet, vagy a gazdasági versenyhivatalt, mert a reklám nem azt sugallja, hogy ne használd ilyen meg olyan komoly (munka)gépen.
 

dg

Őstag
Nagyon sajnálom ami történt, Ildi! Nem nagyon tudlak vígasztalni, én is felrobbannék...
Azt én se értem, amiről Misivel diskuráltatok, azt viszont minden esetre tudom, hogy a "megfelelő helyeken" a leghalottabb gépekből is elő tudják bányászni az elveszetnek hitt adatokat. A pannon kártalanítson, ahogy tud, de kellene keresni egy jó számítógépes szakembert , akikből szerintem elég sok van.
Drukkolok, hogy sikerüljön helyrehozni a dolgokat!
 

dg

Őstag
Én meg azon bosszankodom, hogy a munkáltatóm által készített adóbevallás úgy sz@r, ahogy van, és újra kell kezdenem az egészet, mint ma kiderült... :(
 

vighkata

Utolérhetetlen :) – moderátor
vb: kiestek a franciak :(
Akarsz róla beszélni?
A talin azt is lehet.
 

napocska

Őstag
Voltunk ma az SZTK-ban, gondoltam ráérünk, megejtjük az éves szemészeti vizsgálatot Daninak. Hát, kiderült, hogy ha "csak úgy" szeretne az ember egy vizsgálatot, minden különösebb sürgősségi ellátást igénylő panasz nélkül, akkor bizony időpontot kell kérni. Időpont pedig legközelebb november 19-ére lett volna. Mondtam, hogy köszönjük, akkor megoldjuk más úton módon, (egészségpénztárra, magándokinál). Még szerencse, hogy fizetjük a TB-t. :confused:
 

gabibaba

Aktív tag
Mi október elejére kaptunk két héttel ezelőtt délutáni időpontot (délelőtti lett volna). Azt nem tudja valaki, hogy 18 év után maradhat-e a gyerekszemészet még jövő nyáron, vagy keríteni kell egy felnőtt szemészt? Mi nagyon meg vagyunk elégedve a doktornővel.
 
Oldal tetejére