Dühöngő, avagy ARÉNA! :-)

nofre

Adminisztrátor
Fórumvezető
Mindenki megnyugtatására: a 10 nap után végleges kitiltás jár, ha hasonló útra téved valaki...
 

blaci

Őstag
Sziasztok!
Hát halljátok, mik vannak! Ma történt velem az eset. Mifelénk olyan hideg van, hogy még a jégoldó spray is megfagyott az autóban!!!:shock::(
Először azt gondoltam valami selejtet adtak a benzinkútnál a múltkor, de utána olvastam, a -10 C fokban "kettéválik" a benne lévő anyag és csak az egyik komponens hagyja el a hajtógáz segítségével a tartályt. Ráadásul pont az (…ez a vicc az egészben!) amelyik semmit se csinál a jéggel, így még az is az ablakra dermedt azonnal...:twisted:
Tanulság: Nem az autóban kell tartani a jégoldót, hanem bent a jó meleg lakásban!
Üdv.,
Laci …aki ennyivel is okosabb lett!:mrgreen:
 

napocska

Őstag
Sziasztok!
Hát halljátok, mik vannak! Ma történt velem az eset. Mifelénk olyan hideg van, hogy még a jégoldó spray is megfagyott az autóban!!!:shock::(
Először azt gondoltam valami selejtet adtak a benzinkútnál a múltkor, de utána olvastam, a -10 C fokban "kettéválik" a benne lévő anyag és csak az egyik komponens hagyja el a hajtógáz segítségével a tartályt. Ráadásul pont az (…ez a vicc az egészben!) amelyik semmit se csinál a jéggel, így még az is az ablakra dermedt azonnal...:twisted:
Tanulság: Nem az autóban kell tartani a jégoldót, hanem bent a jó meleg lakásban!
Üdv.,
Laci …aki ennyivel is okosabb lett!:mrgreen:

Vagy bekapcsolva kell hagyni a fűtést az autóban ;).
 

borka

Őstag
Szia Laci !

Nekem -40 C fok-ot bíró koncentrárumom van és azt 1 kézi pumpába töltöm. Ez nem fagy be és a szélvédőről azonnal le oldja a jeget.
Idáig nem hagyott cserbe.

Üdv: Sándor
 

dg

Őstag
Sziasztok!
Hát halljátok, mik vannak! Ma történt velem az eset. Mifelénk olyan hideg van, hogy még a jégoldó spray is megfagyott az autóban!!!:shock::(
Először azt gondoltam valami selejtet adtak a benzinkútnál a múltkor, de utána olvastam, a -10 C fokban "kettéválik" a benne lévő anyag és csak az egyik komponens hagyja el a hajtógáz segítségével a tartályt. Ráadásul pont az (…ez a vicc az egészben!) amelyik semmit se csinál a jéggel, így még az is az ablakra dermedt azonnal...:twisted:
Tanulság: Nem az autóban kell tartani a jégoldót, hanem bent a jó meleg lakásban!
Üdv.,
Laci …aki ennyivel is okosabb lett!:mrgreen:

Hűha. Holnap én is behozom a házba! :rolleyes::D
 

vighkata

Utolérhetetlen :) – moderátor
Tanulság: Nem az autóban kell tartani a jégoldót, hanem bent a jó meleg lakásban!
Üdv.,
Laci …aki ennyivel is okosabb lett!:mrgreen:
Látom kaptál jobbnál jobb tippet, akkor tőlem is kapsz:
vidd be az autót is a jó meleg lakásba. A jégoldót máris megspóroltad. :twisted:;):rolleyes:
 

vighkata

Utolérhetetlen :) – moderátor
Hát szó, mi szó, tényleg olyan hideg van, hogy a macska is megfagy a kanyarban. :cool:

Én még mindig bringával járok, és mit nem adnék egy fűthető ülésért és kormányért. :rolleyes: Tekerni meg baromi nehéz, nem csak a hó miatt, hanem mert a lánc meg a tekerőke is megfagyta magát. Tekerés közben hallhatóan súrlódik valami. Borka -40 fokos jégoldójával le kéne a bringát ápolnom. :twisted::mrgreen::roll:
 

nofre

Adminisztrátor
Fórumvezető
Nekem is volt ma 2 db 3 lábú kiskutty... lementünk sétálni, kb húsz mp múlva már kész volt mindkét kutty. Yöshi a visszaúton már leginkább két lábon próbált közlekedni, persze kevés sikerrel, de nagyon vicces volt, habár ő nem röhögött, búbánatos képpel rámnézett, így felvettem... na annak nagyon örült, panaszkodott nagyon mindkettő!
 

vighkata

Utolérhetetlen :) – moderátor
Azok a kuty-mutyok olyan picik, hogy fél perc alatt átfut rajtuk a zimakó. Még jó, hogy felvetted őket.
 

blaci

Őstag
Sziasztok!
Mély fájdalommal és megrendüléssel tudatom veletek, hogy úgy tűnik sikerült egy újabb, a cukorbetegséggel kapcsolatos "szövődményt" begyűjtenem. Ezt csak azért mondom, mert ha ez a betegségem nincs akkor valószínűleg soha nem ért volna utol ez az FF nevű valami…

Egyébiránt, tisztelt beteg ill. akarom mondani fórumozó társaim, örömmel tudatom, hogy megtaláltam ennek a Fórum Függőség (FF), mint betegségnek az ellenszerét vagyis kezelési módját.
Szóval:
Keresni kell egy PC-t, bekapcsolás után, net, itt be kell írni a keresőbe, hogy www.diabetesonline.hu, be kell lépni az oldalra és ott rákeresni a Fórum nevű gombra.
Megnyitás után az elmélyült olvasás közben, tökéletes a gyógyulás. (Ami nem is igazi gyógyulás mert csak ideig-óráig tart ki…)
Nálam ez a tüneti kezelés bevált, javaslom a rendszeres alkalmazást mindenkinek.
Üdv.,
Laci ...aki jobban érzi magát...! (Bocsiiiii...!)
:D:D:D
 

nofre

Adminisztrátor
Fórumvezető
Sziasztok!
Mély fájdalommal és megrendüléssel tudatom veletek, hogy úgy tűnik sikerült egy újabb, a cukorbetegséggel kapcsolatos "szövődményt" begyűjtenem. Ezt csak azért mondom, mert ha ez a betegségem nincs akkor valószínűleg soha nem ért volna utol ez az FF nevű valami…

Egyébiránt, tisztelt beteg ill. akarom mondani fórumozó társaim, örömmel tudatom, hogy megtaláltam ennek a Fórum Függőség (FF), mint betegségnek az ellenszerét vagyis kezelési módját.
Szóval:
Keresni kell egy PC-t, bekapcsolás után, net, itt be kell írni a keresőbe, hogy www.diabetesonline.hu, be kell lépni az oldalra és ott rákeresni a Fórum nevű gombra.
Megnyitás után az elmélyült olvasás közben, tökéletes a gyógyulás. (Ami nem is igazi gyógyulás mert csak ideig-óráig tart ki…)
Nálam ez a tüneti kezelés bevált, javaslom a rendszeres alkalmazást mindenkinek.
Üdv.,
Laci ...aki jobban érzi magát...! (Bocsiiiii...!)
:D:D:D

Hát ez aranyos :) de miért a dühöngőbe került? egyébként a drinfo.hu oldalról is igen könnyen elérhető a fórum!
 

blaci

Őstag
Hát ez aranyos :) de miért a dühöngőbe került? egyébként a drinfo.hu oldalról is igen könnyen elérhető a fórum!

Kösziiii...!:dr_24::dr_24::dr_24:

Nem is tudom... Miért ez itt nem a "Mindenkinek" topik..?:o Jajj...!:dr_31:

Ha a drinfo.hu-t írom a keresőbe nekem nem nyitja meg az oldalt, csak mély gondolkodásba esik az Opera böngésző!:(

A www.diabetesonline.hu oldalról nyitom meg a fórumot mindig, ez azért is előnyös számomra mert előtte látom és el is olvasom a friss cikkeket, infókat!
:D:D:D
Üdv.,
Laci ...aki nagyon praktikus!:D

Ui.: Egyébként van egy dr.info.hu oldal is, az bejön nálam egyből - ha így írom a keresőbe - de az nagyon nem ez az oldal...!
 

vighkata

Utolérhetetlen :) – moderátor
Kösziiii...!:dr_24::dr_24::dr_24:

Nem is tudom... Miért ez itt nem a "Mindenkinek" topik..?:o Jajj...!:dr_31:

:D:D:D
Üdv.,
Laci ...aki nagyon praktikus!:D
Ez a történet nekem is nagyon tetszett.
Ha akarod, "átmozgatlak", de ez így már itt kerek, dühönghetünk azon, hogy ez itt nem a "Mindenkinek" topik. :rohog::mad::cool:

Asszem magamra ismertem, mintha én is FF-ben szenvednék, bár tök jó ebben "szenvedni" élvezem minden percét. Talán ezért is hív Deni Fórum Kockának (FK). :rohog::hurra::dr_126:
 

christina

Őstag
Ma 9.40-re volt időpontunk a diab. gondozóba.
Direkt később mentünk, ugyan csak negyed órával-ami hiba volt- többet kellett volna csúszni.
Ugyanis csak 12.37-kor jutottunk be!!!!
Mindenhol ilyen nyögve-nyelős a rendelés?
Én aztán tudom mi van az eü.-ben sajnos, de ez azért túlzás, hogy gyerekekkel, főleg diabosokkal ezt megcsinálják. Mert hogy mi szülők szabit veszünk ki, meg a gatyánk rámegy a pesti parkolódíjra, ott vagyunk étlen-szomjan, tömegbe, melegbe......le van ejtve. De magyarázd meg egy 4 évesnek, hogy mi a francra várunk egész de.
Mindig sokat kell különben várni, de ez a majdnem 3 óra megviselt. Én onnan rohantam dolgozni, épp beértem.
A következő alkalommal 9.50-re kell menni. Azt hiszem viszek uzsonnát is!:mad::mad::mad:
 
Oldal tetejére