Filmajánló

blaci

Őstag
Mozizzunk!

Nagyon sziasztok!
Én a Palace Campona Moziban láttam az Avatar-t és valamikor a hónap vége felé megyek újra, kisebb baráti társasággal egy jó kis közös mozizásra. Sikerült meggyőznöm őket arról, hogy vétek lenne kihagyni...
Üdv.,
Laci …aki mondta már, hogy újra látnia kell…!:cool:

Ui.: A vidékieknek (mint pl. én is!) még egy jó tanács. Érdemes a 14.00-kor kezdődő vetítésre jegyet váltani (…ha jól emlékszem 1850HUF a 3D-re), mert a film elég hosszú (166 perc kb.) és azzal is számolni kell, hogy legyen még mivel hazajutni…időben.

U.U.i.: Igen, még valami! Ne felejtsetek el magatokkal vinni némi harapnivalót, ha szoktatok uzsonnázni…bár szinte tutira veszem, hogy teljesen meg fogtok feledkezni róla…ahogyan én is…
:D:D:D
 

vighkata

Utolérhetetlen :) – moderátor
Baráti társaságot nekem is kéne szereznem, úgy azért jobb mozizni.

A harapni való jó ötlet, mondjuk ha az én kezemben van kaja, akkor az nem marad meg.
 

nofre

Adminisztrátor
Fórumvezető
Őöö, izé, az Aréna Plázát értem, de a többit nem. Melyik a 3D-s? Gondolom a szélső. :D De lehet, hogy tévedek. :(

Nincs nagy különbség, az iMAX óriási, gigászi vászon... a digitális kisebb, hagyományos mozivászon (állítólag élesebb a kép, de sztem ugyanaz...)
 

vighkata

Utolérhetetlen :) – moderátor
Nincs nagy különbség, az iMAX óriási, gigászi vászon... a digitális kisebb, hagyományos mozivászon (állítólag élesebb a kép, de sztem ugyanaz...)
Aha, értem. Egyszer ültem egy félköríves (halszemoptikás) vászon előtt, ott a szék is mozgott a vetítéssel szinkronban. Érdekes és nagyon valóságos élmény volt, azt sem tudtam, hogy szédülök, vagy sem. Próbáltam keresni valami biztos támpontot, de nem sikerült. Egyébként a 3D alatt is valami hasonlót érzek, de nem annyira élethű, talán mert a szék nem mozog, és lehet látni a síkot.
 

nofre

Adminisztrátor
Fórumvezető
Grácia! én neked drukkolok :) tv-n nem biztos, hogy annyira élvezetes lesz sajna... egy ismerősöm úgy látta és nem értette mit vannak oda annyira az emberek...
 

dg

Őstag
Grácia! én neked drukkolok :) tv-n nem biztos, hogy annyira élvezetes lesz sajna... egy ismerősöm úgy látta és nem értette mit vannak oda annyira az emberek...


Háát... Biztos vagyok benne, hogy amit látok majd, azt fel kell szorozni ezerrel! De annyira kíváncsi vagyok már, hogy bármilyen soványka elégtétellel beérem!
 

dg

Őstag
Melyik gyerkőcök? Vagy hányadik Avatarra gondoltál? :hurra:


Az enyimekre! :)
Ripsz-ropsz 16 évesek lesznek, nem? Az viszont jó kérdés, hogy hányadik Avatarra megyünk akkor?;):) Lehet, hogy addigra nem a 3D lesz a sláger, hanem minket is bedobnak a vászonba, hadd szaladjunk! (viszont akkor nem megyek moziba...)
 

vighkata

Utolérhetetlen :) – moderátor
Az enyimekre! :)
Ripsz-ropsz 16 évesek lesznek, nem? Az viszont jó kérdés, hogy hányadik Avatarra megyünk akkor?;):) Lehet, hogy addigra nem a 3D lesz a sláger, hanem minket is bedobnak a vászonba, hadd szaladjunk! (viszont akkor nem megyek moziba...)
Ezen már én is gondolkodtam, hogy mit hozhat a technika? Néha olyan gyorsan jönnek az újdonságok, hogy csak pislogok. Ma már olyan sok minden valóságidejű, hogy nem is utópisztikus, hogy mi futkossunk a vásznon, vagy mi fenén (gondolj csak a fejre rakható, és joystick-kal irányítható virtuális valóságra). Ha így lesz, sose búsulj, csaplak a hónom alá, és majd én futkosok. Leginkább a gyerkőceid után. :hurra:
 
Oldal tetejére