Filmajánló

nofre

Adminisztrátor
Fórumvezető
Iszonyú jól mozgok, nagyon kis táncos fenékmozgásom van :D és milyen jó fej vagyok? :D hááááát, igyekeznem kell, hogy kiérdemeljem a nevem :D :D
 

vighkata

Utolérhetetlen :) – moderátor
Iszonyú jól mozgok, nagyon kis táncos fenékmozgásom van :D és milyen jó fej vagyok? :D hááááát, igyekeznem kell, hogy kiérdemeljem a nevem :D :D
... és a fejed hogy van? Mert arra a jó fejre néhányszor rázuttynatál. :rohog::rohog::rohog:
Fenékmozgás? Hát az nagyon rendben van. :cool::cool::cool:
 

dg

Őstag
Egy igazán jó mozi!

Annak is , aki már látta, s főleg , aki még nem:

Jackie Brown ma este 21:15-kor a Cool-on!
 

dg

Őstag
Ha valaki nem tudna ma éjjel aludni, akkor nézze meg az alábbi filmet!
Rendkívül izgalmas, látványos, olykor olyan brutális jelenetekkel, amelyeket nehéz végignézni.

2010. május 24. hétfő 01:10 - 03:30 TV2
KÉPÍRÓK

Apocalypto

Amerikai kalandfilm (2006) (125')

Jaguár Mancs törzse békében él a Közép-Amerikai dzsungelben. A férfinak gyönyörű felesége és kisgyermeke van. Egyik nap maja harcosok támadják meg a falut, sok embert lemészárolnak, sokat rabszíjra fűznek. Köztük van Jaguár Mancs is, akinek a családját még sikerült egy mély üregben elrejtenie. A maják a városukba viszik a foglyokat, hogy föláldozzák őket az Isteneknek, akik elfordultak tőlük. Ám Jaguár Mancsnak sikerül megszöknie, és sebesülten ugyan, de megpróbál hazajutni a családjához, a szerelméhez. Ekkor azonban dühös maja harcosok csoportja veszi őt üldözőbe...
 

poe

Őstag
Annak is ajánlott, aki épp maja nyelven tanul, a film ugyanis feliratos, a párbeszédek pedig ezen a nyelven hangzanak el. :)
Jó film. ;)
 

misamaci

Aktív tag
Úgy látom készülhetek kávét főzni ...:) .... ezt miért nem lehet valami(vel) emberi(bb) időben leadni? .... nem bagoly vagyok .... medve :D:D
 

vighkata

Utolérhetetlen :) – moderátor
Úgy látom készülhetek kávét főzni ...:) .... ezt miért nem lehet valami(vel) emberi(bb) időben leadni? .... nem bagoly vagyok .... medve :D:D
Te kávét délelőtt 10-kor szoktál inni. :D Ja, hogy az a reggeli kávéd, akkor ez lesz az esti :dr_31::dr_31::dr_31:
Készítsd oda a gyufát is, ha készülne leragadni a szemed. :rohog::rohog::rohog:
 

misamaci

Aktív tag
Aprófának, gyújtósnak még fel lehet használni, mondjuk a talin, A celluxszal meg lehet, hogy legyantázod az szemöldöködet, amikor éppen csukódna....:dr_103::rohog::dr_128:

.... vagy ami még rosszabb lehúzza a homlokomról a bőrt a szememre ...1, pont annyira nem látnék mint alvás közben .... 2. úgy néznék ki mint a sarpej kutyus..... :rohog::rohog::rohog::rohog:
 

vighkata

Utolérhetetlen :) – moderátor
.... vagy ami még rosszabb lehúzza a homlokomról a bőrt a szememre ...1, pont annyira nem látnék mint alvás közben .... 2. úgy néznék ki mint a sarpej kutyus..... :rohog::rohog::rohog::rohog:
Aztán kenhetnéd magadat a Garnier gyömbérkivonatos kencéjével, de addig is amíg hat a kence, nézhetnéd a szemhéjadat belülről. Hidd el, nagyon sötét van odabent, én már csak tudom, minden este megnézem :rohog::rohog::rohog:
 

vighkata

Utolérhetetlen :) – moderátor
Ha valaki nem tudna ma éjjel aludni, akkor nézze meg az alábbi filmet!
Rendkívül izgalmas, látványos, olykor olyan brutális jelenetekkel, amelyeket nehéz végignézni.

2010. május 24. hétfő 01:10 - 03:30 TV2
KÉPÍRÓK

Apocalypto
No, én megnéztem. Hát a brutális jelenetek valóban nagyon brutálisak voltak, de valóságalapja van.

Egy jelenet viszont nagyon magával ragadott. Mégpedig amikor az anya a vízben megszülte a gyermekét. Elképesztő élmény volt. :)

Ezért érdemes volt fentmaradni. Köszi, hogy felhívtad rá a figyelmemet. :dr_24:
 
Oldal tetejére