Hamis, egészségtelen, és jó minőségű élelmiszerek megismerésére

sünike

Új tag
Sziasztok !

El kell,hogy dicsekedjek Borka produktumával.:cool:
Gluténmentes lisztből készült,és ez már nem az első. ( Jénai tálban, sütőben.)
NAGYONFINOM !!!!!!!! :dr_104::dr_104::dr_104:

Sándor

Nyamiiiiiiii!
Sünike;)...aki, ha marad egy kis morzsa fel/elcsipegeti szívesen.:)

Ui.: Persze csakis a mindig éhes :dr_33: segítségével!:)
 

christina

Őstag
Sziasztok !

El kell,hogy dicsekedjek Borka produktumával.:cool:
Gluténmentes lisztből készült,és ez már nem az első. ( Jénai tálban, sütőben.)
NAGYONFINOM !!!!!!!! :dr_104::dr_104::dr_104:

Sándor


Basztikuli! Már eddig is korgott a gyomrom, de most kiszakad a helyéből. :( Megyek és megeszem az egy szemdarab almámat.
Gyönyörű, gratulálok! Ügyes Borkád van.;) (ezt eddig is tudtam ám)
 

borka

Őstag
Ja és persze receptet kérek szépen.:)

A recept a liszt csomagolásán található :) + 1 ek. olaj
http://www.herbahaz.hu/aruhazaink/ Itt szereztem be,de bár melyik bió boltba beszerezhető. GLUTENIX ALFA-MIX Kenyérvarázs, Gluténmentes és búzamentes lisztkeverék. Az ára kicsit húzós,mert 1 kg (ebben az üzletben ) 829 Ft.
500 gr lisztből,800 gr -os kenyér lesz.Vágj belőle 1 szeletet.;)
 

Csatolások

  • DSCF2262.jpg
    DSCF2262.jpg
    2.3 MB · Olvasás: 10

borka

Őstag
Extend bar szelet

A tali,és a nyaralásunk után,vettem Mártiéktól 1 karton (15 db) vegyes Extend bár szeletet,mivel fogyózom.Reggelire ezt fogyasztom 1 pohár tejet iszom utána, (mivel én nem vagyok cukros megtehetem) és délig egyáltalán nincs éhségérzetem.(persze nem minden nap,mert az ára egy kicsit húzós)Hogy meddig bírnám még kaja nélkül nem próbáltam.
Az egyik ismerősünknek szintén rendeltünk,és Ő is meg van elégedve vele.Reggelire fogyasztja szintén,és állítólag már fogyott is.
Aki fogyózni akar,annak bátran merem ajánlani.Egyszer talán majd vc.-t is mérek.
Sándor

 

Csatolások

  • 726_extendbar-mixed-berry.jpg
    726_extendbar-mixed-berry.jpg
    4.1 KB · Olvasás: 2

borka

Őstag
A tali,és a nyaralásunk után,vettem Mártiéktól 1 karton (15 db) vegyes Extend bár szeletet,mivel fogyózom.Reggelire ezt fogyasztom 1 pohár tejet iszom utána, (mivel én nem vagyok cukros megtehetem) és délig egyáltalán nincs éhségérzetem.(persze nem minden nap,mert az ára egy kicsit húzós)Hogy meddig bírnám még kaja nélkül nem próbáltam.
Az egyik ismerősünknek szintén rendeltünk,és Ő is meg van elégedve vele.Reggelire fogyasztja szintén,és állítólag már fogyott is.
Aki fogyózni akar,annak bátran merem ajánlani.Egyszer talán majd vc.-t is mérek.
Sándor


Sikerült magam rábeszélni,hogy megmérjem a cukimat,mielőtt megeszem a szeletet.Igaz már túl voltam a reggeli kávén amibe tettem 1 szem mokka cukrot,és 2 kk complettát (amiben szintén van cukor).Tejet nem ittam.
Méréseim:
1/2 8-kor 5,7
10-kor 5,3
12-kor 5,1
Várható volt,hogy nem emeli meg a cukimat,mivel tökéletes az inzulinháztartásom. :)
Továbbra is állítom,hogy semmilyen éhség érzetem nem volt,tartós fizikai munka mellet sem.
Sándor

Ui:. FOGYNI VÁGYÓKNAK NAGYON AJÁNLOM!!!!!!!
 

nzkiwi

Új tag
Udv,

Azt tudtatok, hogy a Norbi Update 1 Negyed kanal edesitoje tulajdonkeppen 99%-ban cukrot tartalmaz meg 1%-ban valamilyen edesitoszert? Az indok: mivel negyedannyit kell belole hasznalni, a szenhidrattartalma is negyedelodik és a glikemias indexe is negyed annyi (15 körüli). A masik indoka pedig, hogy azoknak van ez a termek akik nem hajlandaak atterni a cukorrol, de megis mersekelni szeretnek a fogyasztast.... Bevallom, oszinten, szamomra picit megteveszto ...
 

tímeácska

Őstag
Udv,

Azt tudtatok, hogy a Norbi Update 1 Negyed kanal edesitoje tulajdonkeppen 99%-ban cukrot tartalmaz meg 1%-ban valamilyen edesitoszert? Az indok: mivel negyedannyit kell belole hasznalni, a szenhidrattartalma is negyedelodik és a glikemias indexe is negyed annyi (15 körüli). A masik indoka pedig, hogy azoknak van ez a termek akik nem hajlandaak atterni a cukorrol, de megis mersekelni szeretnek a fogyasztast.... Bevallom, oszinten, szamomra picit megteveszto ...

Ha az említett édesítő tulajdonképpen 99%-ban cukrot tartalmaz, és 1 %-a valamilyen édesítőszert, hogy a csudába lesz a glikémiás indexe (is) negyed annyi? Oké, hogy negyedannyit kell belőle használni, így negyedannyi lesz a szénhidráttartalma, de a GI-t ez hogyan befolyásolja? Mármint, a csak negyedannyi felhasználás révén? Ha negyedannyi banánt eszek, akkor negyedére csökken a GI-je? :o:D:D:D
Vagy nem valós a 99% cukor, 1% édesítőszer, vagy valami "más" (is) van benne... (Leginkább IS nélkül...!) Nekem gyanús így ebben a formában - ha az állítások helyesek/valósak!;)
 
Oldal tetejére