Insulinpumpa

tímeácska

Őstag
Niki!
Nem kell bele levegőt nyomni, szívd fel simán. Mivel nem fix üveg az inzulin patron alja, így nem kell ez a levegő benyomásos technika, mint a gyógyszeres porampulláknál.
Valóban úgy van, ahogy Christina mondja/írja! A "szokásos", teljesen zárt üveg ampullákból kell úgy kiszívni a cuccost, hogy a "helyére" levegőt kell nyomni! Illetve, csak erősen ajánlott, ha az ember nem akar kínlódni a lé kiszívásával... Az első pár ml egy nagyobb térfogatú tartályból még könnyedén jön! De a többi... :D:rohog:
 

poe

Őstag
Mondjuk, ha nem azok lennének, mehetne minden pumpa, pen, de még fecskendő is a kukába... :)
Egyébként én kb 2 éve, az itt tanult, ceruzával áttolásos technikát használom, szinte sosincs buborék gondom a feltöltésnél.
 

nagytniki

Új tag
Na jó, a fizikát értem, no, de az első töltésnél mindent papírforma szerint görcsösen akartam csinálni, és nem igen gondolkodtam..:D
Nos, Poe, megpendítetted, rákérdezek: mi az a ceruzás áttolás?!
 

poe

Őstag
Az, hogy nem szívod az inzulint, hanem rádugod a tartályt az ampullára és közel vízszintesen tartva egy ceruzával nyomod a gumidugót és szépen, lassan "áttolod" az inzulint. Én erre a célra rendszeresítettem egy ikeás cerkát a táskámba. :)
 

borka

Őstag
Az, hogy nem szívod az inzulint, hanem rádugod a tartályt az ampullára és közel vízszintesen tartva egy ceruzával nyomod a gumidugót és szépen, lassan "áttolod" az inzulint. Én erre a célra rendszeresítettem egy ikeás cerkát a táskámba. :)

Bocsi,hogy belekotyogok,de jobban jársz,ha leteszed az asztalra;) nagyobb a valószínűsége a vizszintesnek.:)
 

timka

Új tag
Sziasztok!Ötleteket szeretnék kérni ahhoz,hogy hol viseljem a pumpát a menyasszonyi ruhám viselésekor.A fazonja vállpánt nélküli és alul abroncsos bővebb típusú lesz.Válaszokat előre is köszönöm!:dr_24:
 

borka

Őstag
Sziasztok!Ötleteket szeretnék kérni ahhoz,hogy hol viseljem a pumpát a menyasszonyi ruhám viselésekor.A fazonja vállpánt nélküli és alul abroncsos bővebb típusú lesz.Válaszokat előre is köszönöm!:dr_24:

Gratulálunk a NAGY eseményhez:):cool: ,ha van olyan pántod amit a combodra tudsz tenni akkor az abroncsos ruha alatt akár a comb külső részre is fordíthatod,mert ott nem zavaró,táncolhatsz majd kedvedre.:dr_16: Az albumokba pedig várjuk a képeket.:cool:

http://www.rochepumpa.hu/registered.php?modul=3&

A katalógust nézd meg.




 

timka

Új tag
KÖSZÖNÖM MINDENKINEK A VÁLASZOKAT :dr_24:A BELÖVÉS HELYÉT HOVA TENNÉTEK?HAS, CSÍPŐ FELETT NEM OLYAN JÓ SZERINTEM,MERT A NAGY PÖRGÉSBEN MEGEZDENÉ A RAGASZTÓ ÉS JÖNNE AZ EGÉSZ VELE.:dr_16:
mIT TUDTOK A SZERELÉK VISSZAHÍVÁSRÓL ? :mad:NEKEM HAMAROSAN ELFOGY A RÉGI S PONT ILYET KAPTAM(FLEXLINK PLUS),SEM A KOORDINÁTOR SEM A CÉG NEM VESZI FEL A TELEFONT,CSAK EGY LEVELET KÜLDTEK,AZT IS VIDÉKRE.
 

borka

Őstag
KÖSZÖNÖM MINDENKINEK A VÁLASZOKAT :dr_24:A BELÖVÉS HELYÉT HOVA TENNÉTEK?HAS, CSÍPŐ FELETT NEM OLYAN JÓ SZERINTEM,MERT A NAGY PÖRGÉSBEN MEGEZDENÉ A RAGASZTÓ ÉS JÖNNE AZ EGÉSZ VELE.:dr_16:
mIT TUDTOK A SZERELÉK VISSZAHÍVÁSRÓL ? :mad:NEKEM HAMAROSAN ELFOGY A RÉGI S PONT ILYET KAPTAM(FLEXLINK PLUS),SEM A KOORDINÁTOR SEM A CÉG NEM VESZI FEL A TELEFONT,CSAK EGY LEVELET KÜLDTEK,AZT IS VIDÉKRE.

http://www.youtube.com/watch?v=jbj1gmHIwIk
 

tímeácska

Őstag
Erről tud valaki, valami bővebbet ??:o

Miért kell a csatlakozást 180 fokkal elfordítani????:o

Nem kell elforgatni, csak azt akarták illusztrálni, hogy mindkét irányból - mindkét oldalával - csatlakoztatható a szerelék, nem úgy, mint pl. a Tender Link, aminek csak egyik irányból csatlakoztatható a szereléke a kanülre!
 
Oldal tetejére