mindenkinek

blaci

Őstag
Egyébként azt észrevettétek hogy melyik topikba került? Ők lennének a célközönség, vagy mi? (De lehet hogy csak véletlen volt.) Húú, de diplomatiqus vagyok már megint.;):D
Sokkal inkább illett volna az „Általános kérdések, hozzászólások – Mindenkinek!” topikba.;)

U.i.: Na de Grácia már úgyis megelőzött.
 

dg

Őstag
Egyébként azt észrevettétek hogy melyik topikba került? Ők lennének a célközönség, vagy mi? (De lehet hogy csak véletlen volt.) Húú, de diplomatiqus vagyok már megint.;):D
Sokkal inkább illett volna az „Általános kérdések, hozzászólások – Mindenkinek!” topikba.;)


Laci! látom egyszerre gondoltuk ugyanazt! :-D
 

Zsu77

Új tag
- tudjátok-e, hogy milyen típusú, fajtájú, jelölésű, üdítőitalokat fogyaszthatjátok?
Ez a neve akar lenni?Vagy csak így általánosan?Light,zero-így oks?
- mennyire vagytok megelégedve a hazai diétás üdítők kínálatával?
Pöpecül,amióta feltalálták a cola zerot,de szeretem a slice-t is!No meg a nagyi szörpjét a tescoból
- milyen fajtájú diétás üdítőitalokat vásároltok?
:shock: ez most nem ugyanaz a kérdés?
- milyen gyakorisággal, vásároltok ilyen jellegű készítményeket, üdítőitalokat?
Sokat! :D
- elegendőnek találjátok-e választékot a hazai piacon lévő diétás üdítőitalokra vonatkozóan?
:shock:Ez sem volt már?
- mennyire vagytok megelégedve a piacon lévő diabetikus üdítőitalok ízvilágával/ízpalettájával?
:shock:No és ez?
- hogy gondoljátok, elegendőnek találjátok a hazai piacon lévő diabetikus üdítőital fajtákat?
Nekem egy is elég,ha inni akarok! :D
- igényeiteket a jelenleg piacon lévő diétás üdítőitalok kielégítik?
Igen! :DMert egy is elég,ha inni akarok! :D
- milyen ízű diétás üdítőitalokat vásároltok?
Finom ízűt!:D
- milyen gyakran vásároltok diétás üdítőitalokat?
Sokat!
- hol vásároljátok a diétás üdítőket?
Boltban!:D
- mennyit költötök, diabetikus üdítőitalokra egy hónapba kb?
Azt számolni már nem maradt kapacitás szerény elmémben!
- hajlandóak lennétek új, diétás üdítőitalok kipróbálására-vásárlására?
Ha nincs más!
- cégünk több ízben is tudna igény szerint, gyártani/forgalmazni a diabetikus üdítőket: ananász, bodza-citrom, citrom, cola, kiwi, lemon-lime, mangó, málna, megy, narancs, narancs-marcuja, őszibarack, szőlő, zöldalma, tonic, icetea… Ha lehetőséged lenne, megvennéd, ha az árat is megfelelőnek találnád?
Ezek eddig is léteztek,hol az új?
- mennyi az az összeg, amit egy 2l es diabetikus üdítőre még hajlandóak lennétek költeni?
Hát a bolerot megkapom 50-ért,abból pont 2l készül!:D

...
 

nofre

Adminisztrátor
Fórumvezető
Remélem a gyámügy nem olvassa. Mert hogy épp "jó helyen járunk".! (cukorbeteg gyermek)

Egyébként azt észrevettétek hogy melyik topikba került? Ők lennének a célközönség, vagy mi? (De lehet hogy csak véletlen volt.) Húú, de diplomatiqus vagyok már megint.;):D
Sokkal inkább illett volna az „Általános kérdések, hozzászólások – Mindenkinek!” topikba.;)

U.i.: Na de Grácia már úgyis megelőzött.

Laci! látom egyszerre gondoltuk ugyanazt! :-D

Kicsit lemaradtam az utánolvasással, áthelyezve a megfelelő helyre :)
 

vighkata

Utolérhetetlen :) – moderátor
Kedves Fórumozók!

Akinek van kedve hozzájárulni javaslatával, tippjével egy diplomamunkához, az itt megteheti.

Kriszti, kérlek, hogy a kérdőívet ide is tedd fel, hogy mindenki számára újra elérhető legyen.
 
Oldal tetejére