mindenkinek

vighkata

Utolérhetetlen :) – moderátor
Köszi hogy leíráttok a véleményeteket mert így már érzem hogy nem csak én kerülök furcsa helyzetekbe.

Papucska!
Örülök, hogy túljutottál a nehezén. A kollégád hozzáállásához nem sok kommentár van, leszerepelt. Te viszont elmondhatod magadról, hogy hamarabb talpra álltál, minthogy ő átgondolhatta volna, hogy mit művelt. Tanulhatna tőled.
 

Zsu77

Új tag
Papucska!
Örülök, hogy túljutottál a nehezén. A kollégád hozzáállásához nem sok kommentár van, leszerepelt. Te viszont elmondhatod magadról, hogy hamarabb talpra álltál, minthogy ő átgondolhatta volna, hogy mit művelt. Tanulhatna tőled.

Ja.Marhára odavan,hogy neki működőképes a hasnyálmirigye.Lenne csak ő így...Az egészségesek nem csak megértéssel tartoznak a betegek felé,de hálával is,hogy kutyabajuk-én ezt gondolom.
 
cukorbetegeknek új ízvilágú üditők?

Szeretnék Nektek pár kérdést feltenni, és jó lenne, ha tudtátok ebben nekünk a segítségünkre lenni. Egy üdítőitalokat gyártó/forgalmazó cégnél dolgozom. Cégünk több mint 14 éves tapasztalatával, és szakmai hozzáértésével különböző szegmenseknek a különböző csatornákon keresztül gyárt/forgalmaz minőségi üdítőipari termékeket.

Ha lehetőség/igény lenne rá, akkor tudnánk fejleszteni/gyártani különleges táplálkozási célú üdítőitalokat cukorbetegeken is, de ennek a beindításához szükség lenne a véleményetekre, ötleteitekre, hiszen ez Nektek készülhetne, a Ti igényeitekre kialakítva.

Pár kérdést szeretnék első körben feltenni Nektek:
- tudjátok-e, hogy milyen típusú, fajtájú, jelölésű, üdítőitalokat fogyaszthatjátok?
- mennyire vagytok megelégedve a hazai diétás üdítők kínálatával?
- milyen fajtájú diétás üdítőitalokat vásároltok?
- milyen gyakorisággal, vásároltok ilyen jellegű készítményeket, üdítőitalokat?
- elegendőnek találjátok-e választékot a hazai piacon lévő diétás üdítőitalokra vonatkozóan?
- mennyire vagytok megelégedve a piacon lévő diabetikus üdítőitalok ízvilágával/ízpalettájával?
- hogy gondoljátok, elegendőnek találjátok a hazai piacon lévő diabetikus üdítőital fajtákat?
- igényeiteket a jelenleg piacon lévő diétás üdítőitalok kielégítik?
- milyen ízű diétás üdítőitalokat vásároltok?
- milyen gyakran vásároltok diétás üdítőitalokat?
- hol vásároljátok a diétás üdítőket?
- mennyit költötök, diabetikus üdítőitalokra egy hónapba kb?
- hajlandóak lennétek új, diétás üdítőitalok kipróbálására-vásárlására?
- cégünk több ízben is tudna igény szerint, gyártani/forgalmazni a diabetikus üdítőket: ananász, bodza-citrom, citrom, cola, kiwi, lemon-lime, mangó, málna, megy, narancs, narancs-marcuja, őszibarack, szőlő, zöldalma, tonic, icetea… Ha lehetőséged lenne, megvennéd, ha az árat is megfelelőnek találnád?
- mennyi az az összeg, amit egy 2l es diabetikus üdítőre még hajlandóak lennétek költeni?

Első körben ennyi lett volna a pár kérdés, köszönjük, hogy végigolvastad. Ha valakinek még van ötlete, javaslata azt szívesen vesszük, hiszen ez Nektek készülne.
Köszönöm előre is a segítségeteket,

Üdv:
Csenki József
 

vighkata

Utolérhetetlen :) – moderátor
Szeretnék Nektek pár kérdést feltenni,

Első körben ennyi lett volna a pár kérdés, köszönjük, hogy végigolvastad. Ha valakinek még van ötlete, javaslata azt szívesen vesszük, hiszen ez Nektek készülne.
<o>:p></o>:p>
Köszönöm előre is a segítségeteket,
<o>:p></o>:p>
Üdv:
Csenki József
Őszinte leszek. Én bizalmatlan vagyok.
Ha kérded miért, akkor egy ilyen típusú projekt nem így szokott működni. Ez egy piackutatáshoz kevés, ebből még egy termelés-irányítás, gyártás nem valósul meg. Egy portfolió felállításához elsősorban nem a beteg kívánalmai a mérvadóak, hanem szigorú orvosi, dietetikai ajánlások. Az ízvilág már más kérdés lenne. Az édesítő anyaga egyelőre számomra ismeretlen.
Egy 14 éve működő cég nevét talán már nem kell titkolni. Rosszindulattal mást vélek felfedezni.
Győzzenek meg az ellenkezőkéről a betegtársaim.
 

blaci

Őstag
Pár kérdést szeretnék első körben feltenni Nektek:
- tudjátok-e, hogy milyen típusú, fajtájú, jelölésű, üdítőitalokat fogyaszthatjátok?
Igen.
- mennyire vagytok megelégedve a hazai diétás üdítők kínálatával?
Nem foglalkoztat, csak egyfélét vásárolok.
- milyen fajtájú diétás üdítőitalokat vásároltok?
Pepsi-light-ot.
- milyen gyakorisággal, vásároltok ilyen jellegű készítményeket, üdítőitalokat?
Minden héten.
- elegendőnek találjátok-e a választékot a hazai piacon lévő diétás üdítőitalokra vonatkozóan?
Még sok is.
- mennyire vagytok megelégedve a piacon lévő diabetikus üdítőitalok ízvilágával/ízpalettájával?
Pepsi-light forever!
- hogy gondoljátok, elegendőnek találjátok a hazai piacon lévő diabetikus üdítőital fajtákat?
Annyi van mint égen a csillag.
- igényeiteket a jelenleg piacon lévő diétás üdítőitalok kielégítik?
Igen.
- milyen ízű diétás üdítőitalokat vásároltok?
Cola.
- milyen gyakran vásároltok diétás üdítőitalokat?
Minden héten.
- hol vásároljátok a diétás üdítőket?
Boltba.
- mennyit költötök, diabetikus üdítőitalokra egy hónapba kb?
Kb. 3000 HUF
- hajlandóak lennétek új, diétás üdítőitalok kipróbálására-vásárlására?
Talán, esetleg kipróbálni, de nem valószínű.
- cégünk több ízben is tudna igény szerint, gyártani/forgalmazni a diabetikus üdítőket: ananász, bodza-citrom, citrom, cola, kiwi, lemon-lime, mangó, málna, megy, narancs, narancs-marcuja, őszibarack, szőlő, zöldalma, tonic, icetea… Ha lehetőséged lenne, megvennéd, ha az árat is megfelelőnek találnád?
Talán, esetleg kipróbálni, de nem valószínű.
- mennyi az az összeg, amit egy 2l es diabetikus üdítőre még hajlandóak lennétek költeni?
292 HUF
 

dg

Őstag
Kedves Josti-R-Water!

Jóhiszeműen megelőlegzem a bizalmat, s nem firtatom a céget (dacára a nicknevednek). Ha ez segít, ám legyen, ettől még biztosan számos minőségbiztosítási előírásnak kell majd megfelelni, és a piacra betörni sem lehet könnyű.
Szóval:
Mi szoktunk diétás üdítőket vásárolni, főként nyáron.
Többet a szénsavasból, kevesebbet az egyébből.
A gyümölcsös ízeket kedveljük.
Havonta (nyáron) kb 10-16 liter fogy (3 főre), márkanevet nem írok, de van egy termék, aminek számos variációja van forgalomban, és egységára literenként 50-60 ft-ra tehető. Ez elfogadható, és meg vagyok elégedve a minőségével is. Drágábbat nem vennék rendszeresen (főként, hogy ez csak víz, aroma, édesítőszer, káros adalékok). + az egyik nagyobb cég kóla lightját rendszeresen isszuk, havi 8-10 liter.
Télen jellemzően nem isszuk a szénsavas üdítőket, legfeljebb alkalmanként.
Rostos, szűrt termékeket alkalmanként fogyasztunk.
A kínálatot elegendőnek tartom.
Ha éppen kell, bárhol megveszem, ahol látom, így pl üzletláncok boltjaiban.
Magam részéről nyitott vagyok az újdonságokra, lévén a döntés az én kezemben van.
 

blaci

Őstag
Őszinte leszek. Én bizalmatlan vagyok.
Ha kérded miért, akkor egy ilyen típusú projekt nem így szokott működni. Ez egy piackutatáshoz kevés, ebből még egy termelés-irányítás, gyártás nem valósul meg. Egy portfolió felállításához elsősorban nem a beteg kívánalmai a mérvadóak, hanem szigorú orvosi, dietetikai ajánlások. Az ízvilág már más kérdés lenne. Az édesítő anyaga egyelőre számomra ismeretlen.
Egy 14 éve működő cég nevét talán már nem kell titkolni. Rosszindulattal mást vélek felfedezni.
Győzzenek meg az ellenkezőkéről a betegtársaim.

Kedves Kata!
Valamiért én is ezt érzem, dehát az üzlet az üzlet. A cukorbetegség pedig nagyon is az. (Már-már túlságosan is.);):roll:
 

tímeácska

Őstag
Én személy szerint imádom az egészségtelen, agyontartósítószerezett löttyöket! Ide velük! Cola-cola-colaaaa! :-D
Kicsit azért belegondoltam a dolgokba... Ismer Valaki valóban egészséges, nem édesítőszeres diabetikus üdítőt?! Nekem még nem sikerült találnom...
Én ezzel az egésszel úgy vagyok, hogy ha finom, és valóban cuki mentes, ide vele! Sokszor még az ára sem érdekel... Ha fincsi... :-D
 

dg

Őstag
Én személy szerint imádom az egészségtelen, agyontartósítószerezett löttyöket! Ide velük! Cola-cola-colaaaa! :-D
Kicsit azért belegondoltam a dolgokba... Ismer Valaki valóban egészséges, nem édesítőszeres diabetikus üdítőt?! Nekem még nem sikerült találnom...
Én ezzel az egésszel úgy vagyok, hogy ha finom, és valóban cuki mentes, ide vele! Sokszor még az ára sem érdekel... Ha fincsi... :-D


Persze! Jöjjön csa ki, ha ki akar jönni! Oszt majd belenyalunk!
 

gretta

Új tag
Én személy szerint imádom az egészségtelen, agyontartósítószerezett löttyöket! Ide velük! Cola-cola-colaaaa! :-D
Kicsit azért belegondoltam a dolgokba... Ismer Valaki valóban egészséges, nem édesítőszeres diabetikus üdítőt?! Nekem még nem sikerült találnom...
Én ezzel az egésszel úgy vagyok, hogy ha finom, és valóban cuki mentes, ide vele! Sokszor még az ára sem érdekel... Ha fincsi... :-D


Ezzel én is így vagyok :) Sajnos vagy nem sajnos de egyszerűen imádom a cola-t. ha ihatom miért ne tegyem???? :rolleyes:
 

vighkata

Utolérhetetlen :) – moderátor
Kedves Kata!
Valamiért én is ezt érzem, dehát az üzlet az üzlet. A cukorbetegség pedig nagyon is az. (Már-már túlságosan is.);):roll:
Sokszor félek, hogy nem csak üzlet vagyunk, hanem kísérleti nyúl is, vagy potenciális, kihasználható egyedek.

Mi a márka neve? Elmegyek a bótba, és megveszem, elolvasom az alkotórészeket, kipróbálom, talán. Ha ez a cég komoly, akkor az én akadékoskodásom nem fogja semmiben sem gátolni. Egyébként én félévente egyszer iszom light colát, tehát én tényleg nem osztok nem szorzok a projektben. A véleményemet továbbra is fent tartom.
 

vighkata

Utolérhetetlen :) – moderátor
Ezzel én is így vagyok :) Sajnos vagy nem sajnos de egyszerűen imádom a cola-t. ha ihatom miért ne tegyem???? :rolleyes:

Ez a beszéd, aki szereti, és van diétás, hát miért ne rajonghatna érte. Hány új terméket próbáltál ki a kedvenc kólád mellet, és hány után tértél vissza, vagy maradtál az újnál?

Én ittam régebben olyan kóla utánzatot, hogy azt hittem döglött egér volt benne.
 

dg

Őstag
Ez a beszéd, aki szereti, és van diétás, hát miért ne rajonghatna érte. Hány új terméket próbáltál ki a kedvenc kólád mellet, és hány után tértél vissza, vagy maradtál az újnál?

Én ittam régebben olyan kóla utánzatot, hogy azt hittem döglött egér volt benne.

És volt is, ugye?
 

vighkata

Utolérhetetlen :) – moderátor
Light pályinkát nem gyártanak? Na azt hetente megvenném!

Bakker, Csigunak akartam válaszolni, hogy egészséges, édesítőszer mentes üdítő a sör, főleg hogy tele van B vitaminnal, de nem mertem komolytalankodni, erre gyüssz a jófajta pályinkával!
 
Oldal tetejére