mindenkinek

umbra08

Aktív tag
Szendi Gábor a TV-ben

Sziasztok,

Akit érdekel:

Ha jól láttam (közben a kisfiam elkapcsolta a TV-t) MA 17:00-kor az MTV1-en Szendi Gáborral (Paleolot táplálkozás) lesz beszélgetés egy műsor keretében.

Én nem tudom megnézni, aki látja, majd mesélje el!

Üdv:
umbra<!-- google_ad_section_end --> <!-- / message -->
 

vighkata

Utolérhetetlen :) – moderátor
Sziasztok!
Beszéltünk erről az ICE-ről, hogy berakjuk-e vagy sem a mobilunkba, és oda jutottunk, hogy nincs értelme, mert nem nézik meg.

Az alábbi csatolást a mostani áprilisi Patika Magazinból szkenneltem be.
Most akkor mi van, icézzünk, vagy ne icézzünk?
 

Csatolások

  • ICE PAtika Tükör április-1.pdf.pdf
    277.4 KB · Olvasás: 10

zsuzsa

Új tag
Szerintem elfér a mobilunkba, ha megnézik jó. és szerencsénk van, ha nem hát így jártunk, de ha néznék de nincs benne, nem találják, arról úgy gondolom, hogy ennyit igazán megtehet az ember, semmi plusszt nem igényel nekem már jó egy éve benn van, enni nem kér.
 

rugach

Új tag
Sziasztok!

Én 1-es típusú cukorbeteg vagyok,tehát még gyerekkoromban lettem azzá.
Úgyhogy most már közel 40-évesen már azt mondhatom,hogy az életem részévé vált ez a betegség.Naponta háromszor,a főétkezéseknél inzulinozom magam és persze mérem a cukrom ami szintén nélkülözhetetlen a cukorbetegség kezelésénél.Szerencsére most már nagyon jó és korszerű cukormérő készülékek kaphatók. Én az Accu - Chekket használom és meg vagyok vele elégedve,mert gyorsan és pontosan mér,ráadásul nagyon kevés vér elegendő már ahhoz,hogy pontos értéket kapjak.
 

Hajszal

Új tag
Kedves Fórumozók!
V. éves egyetemista lány vagyok a Semmelweis Egyetem egészségügyi informatikus menedzser szakán. Most írom diplomamunkám, melynek címe: E-learning az egészségügyben – Cukorbeteg oktatás.
Abban szeretném az Önök segítségét kérni, hogy egy általam összeállított tananyagot el kéne olvasni, az abban szereplő kérdésekre válaszolni, majd legvégül egy kérdőívet kitölteni. A kérdőív kitöltése anonim, engem a tananyagról alkotott véleményül érdekel.
Ahhoz, hogy a tananyagot meg tudják nézni, regisztrálni kell.

http://www.diaball.hu/elearning

Segítségüket előre is köszönöm!
 

dg

Őstag
Kedves Mindenki!

Ha van valakinek olyan kiszuperált cukimérője, ami majdhogynem kukába való, szívesen venném, mert az egyik ismerősöm élne a mérys csereakcióval, de nincs mit odaadnia cserébe. Ha valakinek van egy ilyen feleslege, örülnék egy privinek a részletekről!
Előre is köszönöm!
 

borka

Őstag
Vaníliás cukor

Amióta ez a nagy meleg van a szúnyogok ellen a VAPE elektromos készüléket használtam ami vegyianygokat bocsjt a levegőbe.

A vaníliás cukor nem bocsájt ki vegyianyagokat,viszont a lakásba nem jönnek be a szúnyogok.Éjszakára az összes ablak nyitva. Egy kis edénybe öntsünk 1 fél zacskó vaníliás cukrot amit az asztalra,polcra,szekrénytetejére helyzünk és szúnyogmentes lesz a lakásunk.
Olcsó és egészséges.:cool:
S.
 

napocska

Őstag
Amióta ez a nagy meleg van a szúnyogok ellen a VAPE elektromos készüléket használtam ami vegyianygokat bocsjt a levegőbe.

A vaníliás cukor nem bocsájt ki vegyianyagokat,viszont a lakásba nem jönnek be a szúnyogok.Éjszakára az összes ablak nyitva. Egy kis edénybe öntsünk 1 fél zacskó vaníliás cukrot amit az asztalra,polcra,szekrénytetejére helyzünk és szúnyogmentes lesz a lakásunk.
Olcsó és egészséges.:cool:
S.

És tényleg műxik?
 
Oldal tetejére