Szavazás

tímeácska

Őstag
Jelentem, ölég nagy a polgármesteri hivatal... Jóóó sok számítógépet találtam vala benne... Eddig 5 új szavcsi... ;-) De még vannak gépek... :mrgreen: Már libbenek is a másik irodába! ;-)
 

tímeácska

Őstag
:-D Képzeljétek! A Lapostopomon több böngésző is be van állítva... Úgy, mint a Firefox, Maxthon, Explorer... És ugyan arról a gépről, mindegyik böngészővel engedett szavazni... :-D Már telepítjük is ezeket a böngészőket a polgimesteri hivcsi összes gépére... Azok még plusz 2-2 szavcsi/gép! :mrgreen: Juhéjj! ;-)
 

vighkata

Utolérhetetlen :) – moderátor
Gyerekek, működik, elfogadta az új szavazatot. Most járhatom újra körbe a műszaki osztályt.
Az orosz tolmácsnál cyril betűk, az angol tolmácsnál eredeti angol klaviatúra van, a műszaki rajzolónál pedig egy 30 colos monitor van, hát azon meg alig találtam meg amit akartam, olyan nagy volt, mintha moziztam volna. De megoldom egy újabb körrel.
 

nofre

Adminisztrátor
Fórumvezető
jajjjj...., mindannyian naon kedvesnek tetszenek lenni :D igazán-nagyon-köszönöm-szépen-aranyosak-kedvesek-édesek-törődőek-vagytok... én+hatódva vagyok, nem kicsit!
 

tímeácska

Őstag
Gyerekek, működik, elfogadta az új szavazatot. Most járhatom újra körbe a műszaki osztályt.
Az orosz tolmácsnál cyril betűk, az angol tolmácsnál eredeti angol klaviatúra van, a műszaki rajzolónál pedig egy 30 colos monitor van, hát azon meg alig találtam meg amit akartam, olyan nagy volt, mintha moziztam volna. De megoldom egy újabb körrel.

;) Ugye, ugye?! :rolleyes:
-Rafkóscsigutímeácska:mrgreen:-
 

vighkata

Utolérhetetlen :) – moderátor
4 ismerősöm emiljére ekűűttem a zzoldalt, és ma megyek a nővéremhez, onnan leugrik egy szavazat.
 

vighkata

Utolérhetetlen :) – moderátor
A műszakin azt kérdezték, hogy mit lehet nyerni, mondtam: nektek semmit.
Ők is számíthatnak rám.
 
Már megint (majdnem) lemaradok......szavaztam, majd a munkahelyemen is no meg a többi intézményben is fogok szavazni több variációban, köszi az ötletet!:cool::)
 

borka

Őstag
Fél órán bellül újra akartam szavazni és aztatat irta,hogy egy nap csak 1x lehet szavazni.
Minden nap megpróbálom!!!!!!!!
 
Oldal tetejére