Szavazás

jnekata

Új tag
Sziasztok! Bizony szavazzatok, mert az előbb megtaláltam a pillanatnyi állást valahogy véletlenül, és nem állunk túl rózsásan!!!!!!!!!!!!!/Ne kérdezzétek, hogy hol, mert fogalmam sincs...!/
Jómagam ahol gépet látok, ott szavazok. Minden nap.
 

rgyörgy

Új tag
Sziasztok! Bizony szavazzatok, mert az előbb megtaláltam a pillanatnyi állást valahogy véletlenül, és nem állunk túl rózsásan!!!!!!!!!!!!!/Ne kérdezzétek, hogy hol, mert fogalmam sincs...!/
Jómagam ahol gépet látok, ott szavazok. Minden nap.

<link rel="File-List" href="file:///C:/DOCUME%7E1/RENDSZ%7E1/LOCALS%7E1/Temp/msoclip1/01/clip_filelist.xml"><!--[if gte mso 9]><xml> <w:WordDocument> <w:View>Normal</w:View> <w:Zoom>0</w:Zoom> <w:HyphenationZone>21</w:HyphenationZone> <w:DoNotOptimizeForBrowser/> </w:WordDocument> </xml><![endif]--><style> <!-- /* Style Definitions */ p.MsoNormal, li.MsoNormal, div.MsoNormal {mso-style-parent:""; margin:0cm; margin-bottom:.0001pt; mso-pagination:widow-orphan; font-size:12.0pt; font-family:"Times New Roman"; mso-fareast-font-family:"Times New Roman";} a:link, span.MsoHyperlink {color:blue; text-decoration:underline; text-underline:single;} a:visited, span.MsoHyperlinkFollowed {color:purple; text-decoration:underline; text-underline:single;} @page Section1 {size:595.3pt 841.9pt; margin:70.85pt 70.85pt 70.85pt 70.85pt; mso-header-margin:35.4pt; mso-footer-margin:35.4pt; mso-paper-source:0;} div.Section1 {page:Section1;} --> </style> Szükség van minden szavazatra. Minden nap szavazok, de ez hová tűnik el?:(:(<o></o>
Itt meglehet nézni a jelenlegi állást:<o></o>
http://www.evhonlapja.hu/index.php?oldal=kozonsegszavazas_eredmeny<o></o>
<!--[if !supportEmptyParas]--> <!--[endif]--><o></o>
<!--[if !supportEmptyParas]--> <!--[endif]--><o></o>
<!--[if !supportEmptyParas]--> <!--[endif]--><o></o>
 

dg

Őstag
Én bizony eddig abban a hitben voltam, hogy csak egyszer lehet szavazni. Micsoda mulasztás! Mostantól minden nap klikkelek egyet a Dr. Info-ra!
 

napocska

Őstag
Nekem nem fix IP címem van, hanem minden csatlakozáskor újat kapok, ezért ha újraindítom a netet, és törlöm az összes cookiet, előzményt, ideiglenes file-t, akkor akár 10 percenként enged szavazni. Úgyhogy hajrá, próbáljátok meg, hátha Nektek is sikerül!
 

blaci

Őstag
Kedves Napocska!

Köszönjük a tippet, kipróbálom, nekem is dinamikus IP-címem van, remélem működik.;):roll::D:D:D

Hát lehet hogy az összetettben le vagyunk maradva de a zsűri kategóriákat is díjaz ha jól értelmezem. Gondolom hogy mi az "egészségügy" kategóriában vagyunk érdekeltek, úgyhogy hajrá. Jó lesz ez!!!;)
 

rgyörgy

Új tag
<form> Szavazás<o></o>

<!--[if !supportEmptyParas]--> <!--[endif]--><o></o>
Egy napon belül nem szavazhat kétszer!
vissza a főoldalra <o></o>
</form> <!--[if !supportEmptyParas]--> <!--[endif]--><o></o>
Ma ezt a hibaüzenetet kaptam, pedig ma még nem is szavaztam.
Ez nem ér, csalnak!:(

<!--[if !supportEmptyParas]--> <!--[endif]--><o></o>
 

napocska

Őstag
Net újraindítás után töröld az összes előzményt (pl. internet explorernél: eszközök/internetbeállítások/ itt a böngészési előzményeknél: törlés/összes törlése. Ezután próbáld meg még egyszer a szavazatot leadni.
 

rgyörgy

Új tag
Net újraindítás után töröld az összes előzményt (pl. internet explorernél: eszközök/internetbeállítások/ itt a böngészési előzményeknél: törlés/összes törlése. Ezután próbáld meg még egyszer a szavazatot leadni.

<link rel="File-List" href="file:///C:/DOCUME%7E1/RENDSZ%7E1/LOCALS%7E1/Temp/msoclip1/01/clip_filelist.xml"><!--[if gte mso 9]><xml> <w:WordDocument> <w:View>Normal</w:View> <w:Zoom>0</w:Zoom> <w:HyphenationZone>21</w:HyphenationZone> <w:DoNotOptimizeForBrowser/> </w:WordDocument> </xml><![endif]--><style> <!-- /* Style Definitions */ p.MsoNormal, li.MsoNormal, div.MsoNormal {mso-style-parent:""; margin:0cm; margin-bottom:.0001pt; mso-pagination:widow-orphan; font-size:12.0pt; font-family:"Times New Roman"; mso-fareast-font-family:"Times New Roman";} @page Section1 {size:595.3pt 841.9pt; margin:70.85pt 70.85pt 70.85pt 70.85pt; mso-header-margin:35.4pt; mso-footer-margin:35.4pt; mso-paper-source:0;} div.Section1 {page:Section1;} --> </style> Az összes előzményt kitöröltem, de nem enged szavazni. Pfuj, ronda!<o>:p></o>:p>
Most már értem, hogyan működik, holnap folytatom, nem fog tudni, lerázni.<o>:p></o>
Kedves napocska, köszönöm a baráti segítséget.<o></o>:D

<!--[if !supportEmptyParas]--> <!--[endif]--><o></o>
 

blaci

Őstag
Sziasztok!

Első dolgom volt szavazni ismét.;):D:D:D

Az egészségügy kategóriában összesen 13 pályázó van és jelenleg a másodikak vagyunk 335 szavazattal.;):D:D:D
Az elsőnek 447 szavazata van...:shock::cool::roll:

Szóval gyerünk szavazni van még idő!;););) :D:D:D
 
Oldal tetejére