Vércukormérők

katka90

Új tag
Kedves regetonio!
Sürgősen menj le az orvoshoz,mert rosszabra is fordulhat a dolog.Én 1évig nem is tudtam,hogy mi a bajom(akkor12 éves voltam) 35kg-ra lefogytam és a vége a ketoacidózis lett és ezt az állapotot jobb elkerülni hidd el nekem.Mondjuk azóta már egy pár inzulint használtam már, a mostani terápiám a legjobb és legkorszerűbb.
 

rugach

Új tag
Én is csak azt tudom mondani,hogy mielőbb menj el dokidhoz. Tekintve,hogy viszonylag fiatalon lettél cukros így szerintem neked is I-es típusú diabéteszed van.Ha az van,akkor nem valószínű,hogy bármid is károsodott.
Viszont ha még nem szereztél be,akkor be kéne szerezned egy jó cukormérőt.
Nekem Accu Chekem van és nagyon jól bevált nekem,mert biztonságos éd pontos.
 

dg

Őstag
Jut eszembe!

Egy angyalnak köszönhetően, huzamosan próbálom ki az Xceed mérőt... Vérzik a szívem!!!! Annyira jó, hogy rettentő nehéz lesz félretenni financiális okok miatt... :(
Péter!
Van arra, akár egy halovány reményke, hogy valamikor (amit még megérünk), közgyógyos lesz?
 
Jut eszembe!

Egy angyalnak köszönhetően, huzamosan próbálom ki az Xceed mérőt... Vérzik a szívem!!!! Annyira jó, hogy rettentő nehéz lesz félretenni financiális okok miatt... :(
Péter!
Van arra, akár egy halovány reményke, hogy valamikor (amit még megérünk), közgyógyos lesz?

De ki lehet az az angyal vajon? :dr_24:

A csík a viszonylag drága és az szerintem közgyógyra elég esélytelen. A technológia miatt drágább az ára, ezzel nem lehet mit kezdeni. Hiába nem javasolja az FDA a GDH-PQQ technológiát 2009 augusztusa óta, ettől még Magyarországon ezt használják a legtöbben. Az Xceed GDH-NAD enzimes, pontosabb, biztonságosabb, csak emiatt drágább előállítani. Gondolkodunk vmi megoldáson, de az Optium plus csík jelen helyzetben soha nem lehet olyan olcsó mint egy GDH-PQQ-s Accu Chek vagy Personal. Ez van :(

Az lehetne még érdemi változás ha a mérő árát fixesítenék az Xceedhez, elvégre tényleg az a legolcsóbb.
 

dg

Őstag
Hát akkor ez a remény elszállt... :(
Ugyanis, hiába megfizethető maga a készülék, ha a tesztcsík nagyon drága teljes áron. Márpedig, rengetegszer mérünk naponta, s bár maga a készülék kiváló, az alacsonyabb (jóval alacsonyabb) színvonalú készülékek "megfelelnek a célnak". Csak hát...
 

christina

Őstag
Nehogy megharagudj ezért (Péteré) a hozzászolásért! :)
Csak hát..szinte minden hozzászólásodban magasztalod az AccuChek-et! :) Egyébként pedig: tökéletesen igazad van, szuper eszköz! :)


Ez így van! És ne haragudj ezért rugach, de már szerintem többen unjuk.;)
Ja, egy másik fórumon is van egy AccuChek-et magasztaló. Lehet, hogy te vagy?:)
 

dg

Őstag
Nekem pedig vérzik a szívem, mert se Angyalkám, se Xceedem... Pedig annyira felCsigázott már ez a mérőke...:(
Méltán...

Apróság, a lényeg mellett lényegtelen, de mégis, nekem , személy szerint nagyon lényeges (ragozzam? :) ): de a tokja is nagyszerű!!!! Diszkrét és praktikus, akár egy (pénzzel teli??) buxa! :)
Bőven ez a legjobb tartó, amivel találkoztam (beleértve bizony a Accut-is)!!!

Péter!

ezek után leszel a barátom? :rohog:
 
Oldal tetejére