Legutóbbi tartalom: Gandi

  1. Gandi

    Insulinpumpa

    Bocsi egy párszor mellé gépeltem.de remélem azért érted
  2. Gandi

    Insulinpumpa

    Sziasztok! Már régóta nem jártam ezen az oldalon de látom sok változás történt. Tímeácska. látom te közben feltörtél, és mióta használsz te is inzulinpumpát azt hottem csak a lurkónak kell. íAmúgy ő hogy van? rendeződtek már a székletes gondok?
  3. Gandi

    Cukorbeteg gyermek

    Ja, meg Zsuzsa én azt gondolom hogy profitálnak belőlünk eleget úgyhogy csak szeress tőlük kérni !!!
  4. Gandi

    Cukorbeteg gyermek

    Szia Zsuzsa! Szerintem ezen ne izgulj nyugottan hívd fel őket és kérj többet akkor nem kell havonta hívogatni őket. Nekünk például a 1/2 éves szerelék mellé adtak annyi naplót is ami arra az időre elég.
  5. Gandi

    Cukorbeteg gyermek

    Szia! Nem tudom milyen pumpátok van de nekem a pumpás cég szokta küldeni ha elfogy szólok nekik és küldenek.Az asszisztens nőtöl meg ilyet ne is várj.
  6. Gandi

    Insulinpumpa

    Szia! Nekünk ilyen pumpánk van az ára támogatással és 6 havi szerelékkel 114864Ft ( OEP támogatással) a folyamatos vércukrot mérő szenzort sajnos nem támogatják igy annak a teljes árát kell kifizetni ami majdnem 240000FT + a szenzor hozzá 10000ft amit 4-9 naponként cserélni kell (TEHÁT ANNYISZOR...
  7. Gandi

    Insulinpumpa

    sziasztok! Olyan sokan írtok Döbrentéről, mi volt ott és mikor én semmit se hallottam róla pedig már 6 éve cukros a lányom.Ha jól értem vmi tábor ,csak a gyerekeknek vagy szülök is mehettek?
  8. Gandi

    Insulinpumpa

    Azaz a kombinált bólusról.
  9. Gandi

    Insulinpumpa

    Sziasztok! A kettős bólus használatáról írhatnátok egy kicsit bőveben, hogy és mikor használjátok!!
  10. Gandi

    Cukorbeteg gyermek

    Pedig jobban jártál volna ha oda írod mivel rengeteg olyan anyukát találsz ott akinek a gyerekein pumpa van. Én is közéjük tartozom.
  11. Gandi

    Insulinpumpa

    Felvettél a partnereid közé az msn-re?
  12. Gandi

    Insulinpumpa

    Nincsenek mióta pumpát használ. Érdekes hogy amikor Dániából hoztak neki olyan inzulint amibe elvileg nem volt olyan vivöanyag amire allergiát mutattak ki az is produkálta az allergiás reakciókat. Most a pumpába olyat használunk ami elvileg tartalmazza az egyik anyagot (mivel kettő is van) amire...
  13. Gandi

    Insulinpumpa

    Mi comba és karba adtuk és 1 1/2 évig sem múlt el. ezt követte a pumpa.
  14. Gandi

    Insulinpumpa

    Piros viszkető göbök az inzulin beadás helyén.
  15. Gandi

    Egészségügyi azonosító karkötő

    Tímeácska! Úgy látom azért te nem vagy semmi,minden eshetőségre gondolsz. Minden elismerésem a tiéd!
Oldal tetejére