Legutóbbi tartalom: manocs

  1. manocs

    Insulinpumpa

    Nem, nem adott át, a honvédba irányított, logikus módon...de gondoltam hátha van valakinek valami tuti ötlete. Van egyáltalán olyan doki, aki kommunikál email-ben és megnézi a feltöltéseket neten? Olyan jó és egyszerű volt:cool:
  2. manocs

    Insulinpumpa

    Sziasztok! Egy kis segítségre lenne szükségem :D Dokit keresnék, aki vállalna pumpástul (Budapesten). Az eddigi dokinénim elmegy babázni:hurra:. Valakinek valami tipp?
  3. manocs

    Influenza elleni védőoltás

    Mint minden évben, most is beoltattam magam...egyenlőre megúsztam:cool:
  4. manocs

    mindenkinek

    Boldog karácsonyt! Remélem mindenki megússza gyomorrontás és rokongyilkosság nélkül...:rohog: http://www.youtube.com/watch?v=nn2h3_aH3vo
  5. manocs

    Ünnepeljünk!

    A "mi történt velem..." kezdetű történet nem pont az ünnepeljünk topic témája...inkább csak a jó dolgokat írom most ide, de bármikor, bárkinek szívesen elmesélem a többit. Szóval: - van hol laknom -elképesztően jó barátaim vannak, akiktől rengeteg segítséget kaptam -lassan-lassan javulgat a...
  6. manocs

    Ünnepeljünk!

    Végre van otthon netem, most már újfent létezem!:hurra:
  7. manocs

    Insulinpumpa

    Leáll az adagolás és sipít a pumpa, hogy aszongya: Nincs beadás? Vagy csak a segédtű görbe amikor kihúzzátok? Mert az gyakori, de nem befolyásolja a beadást. Nekem is volt ilyen nincsbeadásos problémám, akkor váltottam ferde kanülre.(Silhouette) Ja és belövővel használtam/használom.
  8. manocs

    Levemir inzulin

    Elővadásztam a régi naplómat. Az utolsó, pumpa előtti időszakban 8-8-9E Levemirt adtam, Az étkezéshez adott Novorapiddal egy időben, tehát kb reggel 6-7ó között, 12 körül. Az estit nem vacsorakor (18-19 körül) adtam, hanem 20-kor. Kb 150-160gr. Ch-t ettem akkoriban, három étkezéssel.
  9. manocs

    Levemir inzulin

    Én csak a pumpa miatt hagytam el a Levemirt. Nem volt vele semmi gond...
  10. manocs

    mindenkinek

    Szerencsére , Pumpáshoz hasonlóan, nekem sem voltak negatív élményeim. A különböző barátok, pasik mind probléma nélkül fogadtak el. Soha nem titkolóztam, bujkáltam. Én bizony kitettem az asztalra mindenhol a mérőt. Bárki bármit kérdezett, szívesen válaszoltam. A férjemet gyerekkorom óta...
  11. manocs

    Cukorbeteg gyermek

    Nekem volt Quick-Set is, most Silhouette.t használok, mert sikerült néhányszor magamba görbítenem a kanült (nem fájt, csak inzulint sem adott). Nem fáj jobban a belövése, csak a belövő néz ki kicsit ijesztőbben. Milyen jó, hogy én már tudok beszélni :rohog: A tesztelést magadon én is nagyon...
  12. manocs

    Insulinpumpa

    Sziasztok! Most érkezett a melóhelyemre egy levél a Roche-tól, hogy az Accu-Chek FlexLink Plus szereléket visszahívják, a terméket ingyenesen kicserélik. Elvileg minden beteget tájékoztatnak. Egy nagyon ritkán előforduló hiba miatt...(elgörbülő kanül). Gondoltam hátha segít valakinek :)
  13. manocs

    Insulinpumpa

    A combtokot én is tudom ajánlani, szoknya alatt nekem ilyen van: http://www.medtronic-diabetes.hu/product-information/insulin-pump-accessories/close-fitting-pouches.html Elég jó, mert tépőzárral állítható a mérete, övnek is tudom hordani, nem csak combon. :)
  14. manocs

    mindenkinek

    Én még ezzel a történettel nem találkoztam (szerencsére). Az egyetemi menzán is szépen mértem, aztán izulinoztam az asztalnál, a büfében sem zavart senkit...max megkérdezték, hogy mit csinálok, sajnáltak egy kicsit mikor elmondtam, aztán ennyi. A mostani munkahelyemen sincs gond, mert már pumpás...
  15. manocs

    Levemir inzulin

    Én Levemir- Novorapid combóval kezdtem. Eleinte egyszer adtam Levemirt, majd kétszer, aztán 3x.. Ezek szerint az én szervezetem sem komplett... :(
Oldal tetejére