A mai napom apró öröme...

cuki

Új tag
Mai napom öröme: találkoztam ma a Syma-ban Gabibabával, Tekivel, Pumpással és családjával és Sidildivel! Sok sok vizygálaton részt vettem
 

DiabFórum

Új tag
Sorolom: Mai napom "nagy" öröme, hogy sokatokkal összetalálkoztam a syma-ban, jó volt látni vidám Pumpás-családot, Borkáékat és Gabibabáékat újra, Tekivel tölthettem majdnem az egész napot, és a végére Tímeácska is megérkezett... Ja! és Cukit is kiszúrtuk a tömegben :)
 

vighkata

Utolérhetetlen :) – moderátor
Remélem nem sok időbe telik majd neki mire kiheveri a velem való utazást.;):roll::cool:

Ez nem jött be, mert már Pusztaszabolcson kihevertelek.
Mi a kiheverni ellentéte? A beheverni? Akkor én szívesen behevertem volna még veled egész hazáig. Na de nem menekülsz, legközelebb is beheverek veled a vonaton. Tök jó volt végig beszélgetni, köszike érte.
 

dg

Őstag
de kár, hogy lemaradtam...

De mi meg Bátor Táborban voltunk, örömünkre, s majd beszámolok róla!
 

vighkata

Utolérhetetlen :) – moderátor
A hétvégém nagy-nagy öröme. Találkoztam újra mindannyiótokkal, őrületes dumapartit vágtunk le. Lacival utaztam oda-vissza, de a fő attrakció, hogy tényleg nem a csicsóka dobta meg a cukimat, hanem a kóstolóként bemorzsázott diétás kekszek. Sőt igazi nagy öröm volt számomra, hogy erre még rá is jöttem. Bánat számomra, hogy nem előre, mint ahogy azt illene, hanem utólag. Ejnye-bejnye magamnak, tanulság másoknak.
 

vighkata

Utolérhetetlen :) – moderátor
Nekem tegnapi napom öröme van:Találkoztam Tekivel Ildivel Mankával B.Lacival.Akiknek tudtam odaadtam a kicsi sárgát,meg a folyékonyat.Ja és köszönöm a könyvet,Ildikó.
hát igen, kis sárga tulajdonos lettem, és megnéztük, hogy a folyékony valóban folyik-é. Folyott, annyira, hogy a doboz fel is levegősödött tőle.
 

vighkata

Utolérhetetlen :) – moderátor
Az albumokban vannak fotók a találkozóról. A MOM-ban készülteket B.Laci fotózta, a SYMA beliek pedig Sidikének köszönhetők.
 

tímeácska

Őstag
Igaz, hogy nem a mai napom öröme... De azé' leírom... ;-)
Vasárnap késő délután, ha csak egy kis időre is, de találkozhattam pár, számomra igen kedves emberrel: Borkával, Sanyival, Sidikével, és Tekenyősömmel! Az azt megelőző jó pár napom leges-legjobb élménye voltatok!!! Köszönöm!
... Még nem értem haza... :-(
 

vighkata

Utolérhetetlen :) – moderátor
A SYMA-ban a sok jó mellett a legállatabb az volt, amikor már az étterem rolóját is ránk zárták.
 

tímeácska

Őstag
A SYMA-ban a sok jó mellett a legállatabb az volt, amikor már az étterem rolóját is ránk zárták.

Fúúú, Növényke hogy örült volna... :rolleyes::mrgreen::mrgreen:
Jah, ránk zárták, aztán meg jól kidobtak Minket, mert jelezte a közelgő esőt egy alacsonyan szálló ásványvizes palack... :cool::mrgreen::rolleyes:
 

borka

Őstag
áááááááááááá :(, hiszen rajtunk kívűl mindenki üvöltött, mert tőlünk nem lehetett hellani semmit. :p /Sándor/.
Nos a nap ill. a tegnapi nap örömeihez cstlakozva közlöm mindenkivel, hogy extra szupi volt.:mrgreen: :mrgreen::mrgreen: :mrgreen::mrgreen: Sajnáljuk :???:,hogy csak délután tudtunk elmenni és a többiekkel nem tudtunk találkozni, ezért bocsi ,Pumpás-tól, Gabibabától,és a többiektől.
Viszont az igazi öröm,hogy sikerült az ALBUM-ra feltennem néhany képet a szűk:rolleyes: őrületből. /SYMA csarnok 2008. 11 .16./:mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:
 

nofre

Adminisztrátor
Fórumvezető
áááááááááááá :(, hiszen rajtunk kívűl mindenki üvöltött, mert tőlünk nem lehetett hellani semmit. :p /Sándor/.
Nos a nap ill. a tegnapi nap örömeihez cstlakozva közlöm mindenkivel, hogy extra szupi volt.:mrgreen: :mrgreen::mrgreen: :mrgreen::mrgreen: Sajnáljuk :???:,hogy csak délután tudtunk elmenni és a többiekkel nem tudtunk találkozni, ezért bocsi ,Pumpás-tól, Gabibabától,és a többiektől.
Viszont az igazi öröm,hogy sikerült az ALBUM-ra feltennem néhany képet a szűk:rolleyes: őrületből. /SYMA csarnok 2008. 11 .16./:mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Mai napom apró öröme, hogy Borkáéknak sikerült feltölteni a képeket és hozzájuk is szólhattam :) Köszönöm :)
 
Oldal tetejére