A mai napom apró öröme...

vighkata

Utolérhetetlen :) – moderátor
Aki kiolvassa a fórom minden betűjét,és a hozzátartozó képeket is megnézi,az megtudhatja.
Jaj,de nagyon gonosz vagyok:);)
Sándor

:dr_24:,ha senki nem fedezi fel,azért az utolsó napon elárulom,hogy hól kell keresni.:cool:
Sándor
Én nem is akarom tunni :D. Meglepinek szánom saját magamnak. :hurra: Ottan akarok örülni neki, hogy, hű, de szuper, pont ilyenre vágytam. :hurra::hurra::hurra:
Úgyhogy ne árúkoggyá :rohog::rohog::rohog:, mert irgu-burgum leszen. :rohog::rohog::rohog:

Zsuzsi, a mackó ruha mindenhez menik. ;):dr_31:;)
 

vighkata

Utolérhetetlen :) – moderátor
Manka, ha szombaton indulsz, akkor meleg zoknit, paplanyot és forralt bortot vigyél magaddal. :rohog::rohog::rohog: A forralt bortot jól számítsd meg, hogy nekem is maraggyon. :dr_31::dr_31::dr_31:
 

poe

Őstag
Az a mai napom nem is annyira apró öröme, hogy lejadtam a szakdolgozatomat... :p

Védés után közkinccsé teszem, merhogy az inzulinpumpáról szól. :)
 
Oldal tetejére